Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιας και το είδα ανοιχτό, πέρασα μια βόλτα να δω ποιά κορασίδα παίζει, αφού στα πέριξ, φανταζόμουν θα έπαιζαν τα ίδια.

Μου παρουσιάστηκε ένα νεαρό καλύγραμμο πορνίδιο, με μικρό στητό βυζάκι, λευκό δερματάκι, μαλάκι μαύρο κότσο.
Το πρόγραμμα υπεραπλό: όλα με προφύλαξη & 69. Αλλά, πρόσθεσε η ξανθιά με το αγορέ μαλλί υπηρεσία (που ομοιάζει με την Μαρινέλα http://www.allyou.gr/images/interview/Marinella.jpg ) ότι η κοπέλα δεν βιάζεται.

Φρέσκο κρέας, στο σαλόνι φάνηκε τσαχπίνα, ησυχία είχε, ας το δοκιμάσω . . . .

Χαμένο πήγε το 20ρικο. Κεφάλι σε τοίχο!

Ήρθε η κοπελιά, ξάπλωσε δίπλα μου και αφού μιλήσαμε για τον καιρό (για να σπάσει ο πάγος) και έβλεπα να μην κάνει κίνηση, την έβαλα κάτω για να επεξεργαστώ το σφριγηλό στήθος της και νεανικό κορμάκι της. Απαθέστατο το μικρό, χάιδευε την πλάτη μου, πότε με το δεξί , πότε με το αριστερό, αφού κάθε φορά άλλαζε χέρι το προφυλακτικό που είχε από την αρχή στο χέρι και δεν το άφηνε με τίποτα), το γυρίζω μπρούμυτα να συνεχίσω, αλλά το μικρό ασυγκίνητο. Το ξαναγυρίζω ανάσκελα να δω και το νεανικό αξύριστο γατάκι της, αλλά μάλλον προς το νεκροφιλία πήγαινε, άσε που μου την έσπαγε ο ήχος του προφυλαχτικού, που άλλαζε χέρι . . ..

Ακούστηκε και η τσα2 να ξεροβήχει απ'έξω στο 8λέπτο . . . (μην χάσει Μαλακία)

Οπότε έβσλα σκουφάκι και την παίρνω ιεροποστολικά.
Εκεί κάτι μικρούς αναστεναγμούς έβγαζε, αλλά με τα χέρια της έτριβε το στήθος μου, λές και έπαιζε στο "Karate Kid" και έτριβε τοίχο. . .

Για να μην κλάψω το 20αρι, συγκεντρώθηκα και τελείωσα, αλλά χωρίς καμιά απόλαυση.

Τελικά, το λουλούδι της κυρίας είναι ακόμα άγουρο και άοσμο.
Επίσης, μπορεί η μικρούλα να μην βιάζεται στο δωμάτιο, αλλά σίγουρα βιάζεται η τσα2 . . . ! ! ! ! Γαμήσου

Αν μας ξαναδείτε εκεί μέσα, σφυράτε μας . . .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, Alexa2017, peinasmenos_lukos2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2017
Συμφωνώ απολυτα!!!
22 Απριλίου, 2019
η Μαρια ητανε πολυ καλή! Φοβερο γκομενακι, αλλα δεν ειναι πια στο 59. Την εχει δει κανεις σε καποιο αλλο?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2