Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η χαμηλομέτριου αναστήματος, νέα στην ηλικία, πόρνη από την Αλβανία, με το έκφυλο πρόσωπο, το πιασμένο ψηλά μαύρο μαλλί, τα μικρομεσαία βυζιά και το γεροδεμένο σώμα, έκανε κι εξήντα εννιά.
Μπαίνοντας στο άθλιο δωμάτιο, με νορμάλ διάθεση, κατευθείαν προχώρησε σε μία μετριότατη καλυμμένη πίπα περίπου τριάντα δευτερολέπτων (η αλήθεια είναι πως ήμουν "ψιλοφτιαγμένος" από την καυλοεμφάνισή της [πράγμα που της είπα]) πριν με ρωτήσει εάν θα ήθελα ν' ανέβει.
Καβάλησε πρόθυμα αλλά διαπιστώνοντας πως ύστερα από μια-δυο προσπάθειες η πούτσα δεν έμπαινε είπε αμέσως: — 'Ελα πισωκολλητό, μωρό μου!
Πράγματι στήθηκε ωραία — με το μάγουλο στο τρισάθλιο κατωσέντονο και τα καπούλια ψηλά.
Με το που της την έχωσα εκστόμισα φράση χυδαία: — Α, μέσα στη μουνάρα σου! και γραπώνοντάς την απ' τα σαρκωμένα μεριά άρχισα να μπαινοβγαίνω απολαμβάνοντας την αίσθηση (μου 'ρθε και μια ψιλομπόχα απ' την περιοχή αλλά κάνοντας τον σταυρό μου, νοερώς, συνέχισα).
Η συμμετοχή της ήταν λαγνοβογκητά σε κάθε ψωλιά και κωλοσκάμπιλο που δεχόταν μέχρι που ολοκλήρωσα εντός.
'Οταν αποχωρούσε είχαν συμπληρωθεί κάτι παραπάνω από τέσσερα λεπτά από την είσοδό της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, sotis99, John.Greek και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2017
Γιατί μόνο τόσο λίγο? Εγώ έκανα περισσότερη ώρα να διαβάσω την κριτική σας Χαμόγελο
P
podolagnos_1985
12 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

«Γιατί μόνο τόσο λίγο?»

Ε, συμβαίνουν κι αυτά.
Πάντως δεν θα έλεγα πως έκλαψα το δεκάρικο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2