Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λένε ότι η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται...
Από το γραφείο μου δώσαν λάθος δωμάτιο και χτυπούσα φυσικά λάθος πόρτα!!! Ευτυχώς δεν ήταν κανένας μέσα...

Όταν άνοιξε την πόρτα η κοπέλα , ρωξάνα μου συστήθηκε, εμεινα κάγκελο!!!!
Πρόσωπο ζωγραφιά , σώμα μοντέλου με το φοβερό τατουάζ στο πόδι και καταπληκτικό outfit !!!
Ολόγυμνη φορούσε μόνο μία κατακιτρινη ρόμπα ανοιχτή και τις γοβες της!!!!
Αφού ξεπέρασα το ευχάριστο σοκ και συστηθήκαμε ξάπλωσα στο κρεβάτι ήρθε δίπλα μου και έβγαλε και τη ρόμπα της αποκαλύπτοντας όλα της τα καλά...
Ενώ προσπαθούσα να σκεφτώ τι θα πρωτοκάνω την πλησιάζω για να την φιλήσω και μου γυρναει το μάγουλο...
Προσπάθησα ξανά πάλι μάγουλο!!! Με τα φτωχά της αγγλικά μου εξήγησε οτι ποτέ δεν φιλάει κανέναν...
Εδειξε ενοχλημένη όταν της είπα πως δεν με είχαν ενημερώσει για κάτι τέτοιο από το γραφείο...
Και μπορώ να την καταλάβω...
Είναι δικαίωμα της κάθε κοπέλας να ορίζει τις υπηρεσίες που παρέχει αλλά είναι υποχρέωση του γραφείου να ενημερώνει τον κάθε πελάτη σχετικά...
θα ήθελα να διευκρινίσω κάτι.
Ούτε η εμφάνισή μου ούτε η ατομική μου υγιεινή θα δικαιολογούσαν επιλεκτική άρνηση φιλιου σε περίπτωση που κάποιος σκεφτεί κάτι τέτοιο...
Η κοπέλα μου επέστρεψε τα χρήματα μου ζήτησε συγνώμη και έφυγα από το δωμάτιο αφού πρώτα προσπάθησα ανεπιτυχώς να μιλήσω με το γραφείο (δεν απαντουσαν)...
Δεν ξέρω ακριβώς για ποιο λόγο αλλά ένιωσα την ανάγκη και μόνο για την ομορφιά της να τις αφήσω 20 ευρώ όπως και έκανα...
Αφού έφυγα τελικά μπόρεσα να επικοινωνήσω με το γραφείο και η τηλεφωνήτρια μου ζήτησε συγνώμη για την άσκοπη επίσκεψη λέγοντας πώς μόλις εκείνη τη στιγμή έμαθε από την κοπέλα τηλεφωνικά ότι δεν φιλάει πελάτες

Πραγματικά μία πολύ όμορφη κοπέλα αλλά δεν ξέρω τη συμπεριφορά της όσον αφορά τις υπόλοιπες πέραν του φιλιού υπηρεσίες της και αν είναι και στα υπόλοιπα εξίσου επιφυλακτικη και κουμπωμένη...

Αυτό που έμαθα σίγουρα και το μεταφέρω είναι το θέμα του φιλιού οπότε αν κάποιος δεν γουστάρει τα φιλιά και μπορεί να ρισκάρει τις υπόλοιπες υπηρεσίες νομίζω ότι μπορεί να τρέξει να την συναντήσει...

Πραγματικά η σημερινή εμπειρία μου άφησε μία πικρή γεύση που δεν μπόρεσα να περάσω όμορφα με αυτό το πλάσμα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2017
Κόστος
20€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, καρδιναλιος, andonis79 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2017
Ευχαριστουμε για τον χρονο σου να περιγραψεις την εμπειρια σου , αλλα ........αυτο με τα φιλια δεν μπορω να το καταλαβω .....η κοπελες ειναι ολοι μερα στο μπουλμε και στις πιτσιλιες ....
Απορω πως σας ερχεται να δινεται και φιλια στο στομα κτλ .....Γουστα ειναι αυτα βεβαια ......βαλτην κατω σκισε την , κανε και καταθεση στο ωραιο μουτρακι της και αντε γεια.
Εγψ προσωπικα ποτε δεν εδωσα φιλια στο στομα σε κανενα ''εργαζομενο'' κοριτσι ...
Παρα αυτα να εισαι καλα για την περιγραφη και τον χρονο σου .
08 Μαρτίου, 2017
Φίλε μου όπως είπες γούστα είναι αυτά. εγώ προσωπικά που θέλω gfe αν η κοπελα είναι καθαρη θέλω το φιλί της...
F
FILOXENOUMENOS
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2