Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη πρωί στις 11.45 . Βόλτα σε όλα τα σπιτάκια που ήταν ανοιχτά στην οδό Φυλής , εδώ σε αυτό το σπίτι η τσατσα μου είπε να περιμένω να δω την κοπέλα που ήταν στο δωμάτιο γιατί αξίζει… Πρόγραμμα φουλ ανακοίνωσε με καμάρι , βέβαια επειδή πολλές ανακοινώνουν φουλ ρώτησα τι είναι το φουλ , μου απάντησε ότι η κοπέλα δίνει κωλαράκι γλύφει αρχιδάκια ελεύθερο στοματικό αν θέλω και 69.
Περίμενα λίγο και μετά από μερικά λεπτά εμφανίστηκε στο σαλόνι μια μελαχρινή κοπελίτσα με το μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά , λεπτό ωραίο κορμί και 2άρι βυζί(στο δωμάτιο διαπίστωσα ότι είναι νερουλό…)είχε πολύ καλή διάθεση στο σαλονάρισμα ,η εξωτερική της εμφάνιση το φουλ πρόγραμμα και η καλή της διάθεση με έκαναν να ξεπεράσω τους ενδοιασμούς μου για τις κοπέλες τούτου του οίκου τα τελευταία χρόνια , αφού ακόμα και σε πρόσφατη μου επίσκεψη πάλι δεν πέρασα καλά(όπως και σήμερα τελικά …)
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο , μόνο που το χαμογελαστό και με καλή διάθεση κοριτσάκι τώρα είχε μεταλλαχτεί σε μία αγέλαστη κατσούφα λιγομίλητη κοπελίτσα… Άφησε τα μωρομάντιλα το τζέλ και, το προφυλακτικό και έβγαλε τα εσώρουχα της .Την πλησίασα και έγλυψα λίγο τα βυζάκια της και χούφτωσα το κωλαράκι της . Μου είπε να ξαπλώσω , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό κατευθείαν χωρίς να κάνει κανένα προκαταρκτικό , πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε .Πήρε τον πεσμένο πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της ήταν πολύ ρηχή , χρησιμοποιούσε πολύ το χέρι της , έκανε και γρήγορα περάσματα από τα αρχίδια. Της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 αλλά απάντησε ότι δεν της αρέσει να την γλύφουν….
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση της είπα να ανέβει από πάνω , δυσαρεστήθηκε μουρμουρίζοντας κάτι για πρωι πρωί… τελικά με καβάλησε , καμιά συμμετοχή η διάθεση μόνο ότι έκανα εγώ , αλλαγή στάσης της είπα να στηθεί στα τέσσερα , καλό στήσιμο , την πήρα αρχικά για λίγο πισωκολλητά από μουνί και στην συνέχεια ζήτησα κώλο, αρχικά είπε ότι δεν κάνει κώλο σήμερα … , απάντησα ότι η τσατσα το ανακοινώνει και μάλιστα το διαφημίζει κιόλας , πήρε τζελ και έβαλε τόσο στην κωλοτρυπίδα της όσο και στον πούτσο μου , προσπάθεια πρώτη να μπω μέσα της τίποτα προσπάθεια ξανά λέγοντας της να ανοίξει λίγο τα κωλομάγουλα της και να μην καμπουριάζει , μπήκε λίγο το κεφαλάκι και άρχισε να μου λέει ότι δεν γίνεται και ότι τον έχω πολύ μεγάλο…είχα ήδη ξενερώσει οπότε της είπα να μου πάρει πίπα να τελειώσω , απάντησε ότι δεν κάνει τελειωτικό , της είπα ότι δεν θα χύσω στο στόμα της , πήρε μωρομάντιλο αφαίρεσε το προφυλακτικό ,έσκυψε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πιπα πάλι άθλια , την σταμάτησα πήρα τον πούτσο μου στα χέρια μου και παίζοντας τον έχυσα στα βυζιά της.
Σηκώθηκε πλύθηκε πήρε τα εσώρουχα στο χέρι της και έφυγε χωρίς καν να χαιρετήσει , στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο , ωραίο κορμάκι αλλά από κει και πέρα τίποτα….άθλια πίπα καμία συμμετοχή και όλο μέσα στην άρνηση , όχι ότι η υπηρεσία πάει πίσω ….ανακοινώνει πράγματα που η κοπέλα μέσα ή δεν τα κάνει ή αρνείται να τα κάνει , δυστυχώς αυτό το μαγαζί συνεχίζει τα τελευταία χρόνια να φέρνει κοπέλες που δεν έχουν καμία διάθεση νε δουλέψουν ή έστω να κάνουν μηχανικά αυτά που ανακοινώνουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλέσια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2017
Πως την πατησες ρε φιλε ετσι;;;;Αλλα πως κρατηθηκες και δεν την εδιωξες με τις κλωτσιες απο την αρχη που ειδες την αθλια μουτσουνα της στο δωματιο;;;Οτι εκανα εγω που πηγα να δοκιμασω την Μαιρη διπλα και αμεσως την εδιωξα και πηρα πισω και τα λεφτουδακια μου!!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
D
diaithil1975
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1