Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 173943
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η φωτογραφία της Μυρτώ με τα μαύρα εσώρουχα και τα χέρια στα κωλομέρια με στοίχειωσε με το που την είδα και το έβαλα σκοπό να τη συναντήσω. Η επικοινωνία άψογη με το γραφείο και ήρθε στην ώρα της στο Σάλεμ. Μπήκε μέσα στο δωμάτιο με μία ριχτή μπλούζα και ένα κολλητό δερμάτινο σκέτη κόλαση. Από κορμί όπως το βλέπετε στη φωτογραφία, έτοιμο για συμμετοχή σε αγώνες fitness αν και αρνήθηκε ότι κατεβαίνει σε αγώνες. Πρόσωπο θα έλεγα κλασικό πρόσωπο κοριτσιών που ασχολούνται με bodybuilding (άσχημο ή όμορφο είναι καθαρά υποκειμενική έννοια). Όσο για το σεξ, ήταν ιδιαίτερα πρόθυμη να με ευχαριστήσει, προσφέρθηκε και από μόνη της να μου κάνει μασαζάκι σε ένα διαλειματάκι που είχαμε χωρίς να σημαίνει ότι ήθελε να μου φάει το χρόνο. Στοματικό ακάποτο όχι ιδιαίτερα βαθύ, αλλά γλύψιμο παντού (παντού όμως). Είναι ιδιαίτερα επικοινωνιακή, όντως έχει ένα επίπεδο όπως προανέφεραν και οι προηγούμενοι και εάν στο μυαλό μας δεν είναι μόνο το γαμήσι αλλά θέλουμε και λίγο το μπλα μπλά μας, μία ώρα δεν φτάνει. Για την επόμενη φορά αν βολέψει θα κλείσω πάνω από μία ώρα και σίγουρα σε σουίτα με τζακούζι μια και είμαι του νερού.

ΥΓ. Για το Σάλεμ έχω να πω ότι έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά και είναι πάρα πολύ εξυπηρετικοί. Διάλεξα μία από τις απλές σουίτες και μου πρόσφεραν μία σαμπάνια το οποίο εκτιμήθηκε ιδιαίτερα και από τη Μυρτώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
analskipper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.603
Πόντοι:
2.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, vlaxos57 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2017
μπραβο στο χοτελι για τη προσφιρα σαμπανιας
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1