Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 16506
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σ' όποιον αρέσουν οι Λατίνες ιδιαίτερα και είναι και πιο πολύ του GFE θα ξετρελλαθει με την Keisa...
Δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή για την τελευταια μέρα του Φλεβάρη, αλλά τελικά αποδείχτηκε πολυ καλή επιλογή παρόλο που ειμαι του PSE κυριως.

Το ραντεβου κλείστηκε ευκολα, το γραφειο το δοκίμασα για πρωτη φορα, μου φανηκε οκ, η κοπέλα ήρθε στην ώρα της.

Η Keisa είναι πραγματικά πολύ ομορφη για μένα που ειμαι φαν των Λατινοαμερικάνων, πιστευω ενα απο τα ομορφοτερα και πολυ σεξυ προσωπα που θα πετυχεις....All natural. χωρις σιλικονες, piercings, tattoos κλπ αξεσουαρ, μονο ένα απιστευτο σετ απο χειλαρες, ματάρες, γλυκα. χαμογελο και ένα κορμι πολυ καλο με μονο μειον το μικρο βυζακι .
Μπαινει και οπως ειναι ντυμενη αρχιζουμε το φασωμα , η κοπέλα φιλαει και γλυφει μέχρι να κλεισει την πορτα κ να φυγει. Δεν σταματαει λεπτο να φιλαει με τις απιστευτες χειλαρες της.
Παιζει ωραία με εναλλαγες στασεων στα όρθια, στον καθρεφτη , κι ακομα κ στο πισωκολλητο γυρναει και σε φιλαει στο στομα.
Ενω ολοι θα έλεγαν οτι το πισωκολλητο λογω υπεροχου κωλου ειναι το δυνατο της σημειο, εμενα με τρελλαινε η ιεραποστολικη για να την βλεπεις να σε κοιταει ή να σε φιλαει .
Πιπα καλή βαθεια, αλλα όχι για πολλα ζορια. CIF αλλα με προσοχη και δεν φαινεται να τρελλαίνεται. Χορταστικά χαστουκακια στα κωλομερια, αλλα οκ δεν ειναι και για τιποτα extreme, ουτε αναλ κλπ .

Στο διαλειμμα σε φιλαει, σου λεει mi amor και αλλα τετοια (αν ξερετε κ μερικα ισπανικα πατε ακομα πιο ομορφα το πραγμα)

5 λεπτα πριν ληξει η συναντηση μου λεει "Εχουμε χρονο?"
της λεω "Μπα, οχι" και αρχιζει να ντυνεται ...και μετα μου λεει κατσε να σε φιλησω κ να γλυψω λιγο !
και ετσι ξαφνικα αρχιζουμε 3ο γυρο με φασωμα και σεξ εκτος ωραριου !

Στα 130 ειναι αρκετα καλη τιμη και φυσικα σουπερ εμφανιση και GFE service απο μια real Λατινα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Ανώτατος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
85
Likes:
2.468
Πόντοι:
12.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, Jim25jim, yannis9999 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού