Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρωστούσα μία κριτική στη Michele (alias Alina στο γνωστό Μαμποσάιτ) την οποία την έχω συναντήσει 2 φορές, και τις 2 ΟΧΙ από το Glamour αλλά αλλά σόλο/ανεξάρτητη. Γράφω εδώ διότι δεν έχει άλλο προφίλ.Κουλ

Ημερομηνία σχεδόν ακριβής.

Στο Μαμποσάιτ γράφω: "έχεις να μου συστήσεις καμιά φίλη σου, όχι όμως την αγγούρω (ελεύθερη μετάφραση από τα αγγλικά του skinny) την ξανθιά που μου δείξατε την τελευταία φορά". Απάντηση: "Ι am here!"....! " I visit relatives"...

Ω θεέ μουουου ΤΙ κώλος... ήρθε πάλι ΈρωταςΓλώσσα

μου είχε μείνει στο μυαλό αναγάλιασα - παπα παπα Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elisium η συμφωνία της χαράς - ωδή στο φίλο με καλούσε, ενώ το κάτω κεφάλι έστελνε σήματα Μορς μανιασμένα τιτιτιιιτιιι.Ναι!

Ok να συναντηθούμε, πού? Ελα Γλυφάδα μου λέει - στο Ρώσσικο προτεκτοράτο (εμ με τόσες ρωσσίδες εκεί call girls, γουναρούδες, μεσίτριες, οδοντιάτρους) δεν κατεβαίνω, λέω (βαριόμουν να πάω η αλήθεια, ήθελα το μουνί στο πιάτο). Ελα lacoba της λέω.
Απ: "you pay taxi?". Εγώ σε φάση Σταυρίδης Ελληνική ταινία : "Pay, Τά ξέρεις εσύ όλα τα πέη...". Απ: "kakakakaka ", που τα κατάλαβε η ρουφιάνα?Χμμμ;

Χτυπάω μία ασπιρίνη διότι το κωλογαμήσι την τελευταία φορά δεν είχε τελειωμό και βουρ όπισθεν του Ωνασσείου.

τες πα χτυπάει η πόρτα και μπαίνει το θανατηφόρο κοντοπούτανο (1.60) με παντελόνι και μπλούζα υφασμάτινα, μαύρα, γυαλιστερά με αχανές ντεκολτέ να φαίνονται οι φυσικές C- βυζάρεςΓλώσσα, μαλλί καστανό μακρύ με μυτάκια ΑΨΟΓΟ, δέρμα των twenties άψογο... gym freak η κοπελιά γυμνασμένα μπουτάκια. ο κώλος απλά δεν "υπάρχει". Πολύ καθαρή. Αγγλικά λιγοστά αλλά επαρκή.

"Πιο τούμπανο είσαι αυτή τη φορά της λέω" Απ΄"ναι και έχω αδυνατίσει λίγο" - Γδύθηκε, σώμα σούπερ, κοιλιά να την χύνεις, την αγγίζω ταυτόχρονα χουφτώνοντας τον κώλο -Χριστέ μου λέω ρομπότ, ρομπότ όλα πέτρα οι Ρώσσοι και ο Isaak Asimof στείλαν τα ρομπότ!

Τσιμπουκοχειλάρες ολίγον σιλικονάτες το φιλί με γλώσσα όχι ιδιαίτερα βαθύ αλλά καλό, αυτά τα είχα σαν εισαγωγή για το κύριο πιάτο που ήταν ο κώλος. Το τσιμπούκι καλό η αιμάτωση πλήρης, γλύφει γύρω γύρω τη βάλανο, ρουφάει χωρίς χέρια και εκεί που είμαι στο αμήν τσουπ!!!

Από μόνη της χωρίς να πεί, να πω τίποτα, παίρνει την στάση "Balasana" Προσκύνημαπού λένε στη γιόγκα για εύκολη διείσδυση - αμάν αυτά τα ρομπότ διαβάζουν την σκέψη!! Της γλύφω, φτύνω την κωλοτρυπίδα και χωρίς τζελ και τα συναφή σπρώχνω να μπώ, στενός, καμπύλος αλλά προσβάσιμος κώλος, σαν να τον μπήγω σε ένα κομμάτι βούτυρο μασίφ.
"Βάρκααα, βαρκούούλααα" στην αρχή να ανοίξει πλήρως σε λίγο ήμουν σε κατάσταση αλλοφροσύνης (μόνο οι αφροί λείπαν γύρω από το στόμα μου) από την κάβλα, ρομπότ ή όχι τώρα θα φας ένα κομμάτι Ελληνικό σίδερο λέω και αρχίζω μοιρούς και γλουτούς σε ρυθμούς ατμομηχανής Jethro Tull locomotive breath "In the shuffling madness Of the locomotive breath, ...." σε είκοσι λεπτά κατέθεσα, μισοκρεμμασμένοι έξω από το κρεββάτι, τα μαλλιά της περασμένα σαν χαλινάρια στους καρπούς μου, με την ασπιρίνη να έχει επιτελέσει το έργο της στην πρόληψη των καρδιακών.

Κουβεντούλα, ντουζάκι και replay αυτή τη φορά είπα να της γλύψω την κλειτορίδα η οποία με κοιτούσε σαν μικροσκοπικός πούτσος (μάλλον κουμπώνει και τίποτα χαπάκια δεν εξηγείται αλλιώς). Με τα δάκτυλα μπρός - πίσω και τη γλώσσα στην κλειτορίδα το μικρό σπαρτάραγε, με γυρνάει 69 και στη συνέχει reverse cowgirl όπου με την εξαιρετική θέα των οπισθίων της επέλθε το τέλος....

Αυτά και καλές συνευρέσεις.

Πάω τώρα να πάρω μία ανάσα και να γράψω για την σημερινή συνάντηση με την Ιωάννα 23, μία συνάντηση με Ελληνίδα βέρα, εξαιρετικού επιπέδου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
23.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, sackatack2, OUROBOROS και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2017
100 e??Χμμμ;
D
dimitriscock
25 Φεβρουαρίου, 2017
Ρε παιχτη ελεος...κριτικη γραφουμε οσο η κοπελα ειναι εδω να προλαβουν κι αλλοι κι οχι 50 χρονια μετα
26 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι 100 με anal και CIM.
26 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελο θα ξανάρθει... έχει εύκολη τη visa... γράφε της στο μαμποσαιτ να έχεις καλό timing
28 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφέ αν σου είναι εύκολο γράψε μας την σελίδα της στο μαμποσαιτ να την κάνουμε add...!! Προσκύνημα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5