Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για την άσπρη (στο δέρμα) νταρντανοπιτσιρίκα ανακοινώθηκε νορμάλ πρόγραμμα στο σαλόνι (στα ενδότερα προστέθηκε πως το τσιμπούκι μπορούσε να γίνει και χωρίς...).
Η μαυρομακριμαλλούσα με τη γλυκιά ρουμανόφατσα και τ' αφράτα στήθια ήρθε χαμογελαστή αλλά συνάμα λιγομίλητη.
Ψιλοάκωλη και με μονοκόμματο κορμί —κοιλίτσα εμφανής επίσης— αμέσως με καπάκωσε για ν' αρχίσει έναν συνδυασμό από ακρογλώσσιο γλείψιμο και απαλά φιλάκια, κατά μήκος του κορμού μου και μέχρι τις μηροβουβωνικές πτυχές, σύντομης διάρκειας.
Ρώτησε πώς θα ήθελα την πίπα.
Η καλυμμένη πίπα που ακολούθησε ήταν ικανοποιητική ενώ κατά τη διάρκεια μου την έπαιξε (την πούτσα) και λίγο ισπανικά.
Αναλαμβάνοντας πρωτοβουλία με καβάλησε.
Κυρίως ανεβοκατέβηκε —με μένα να έχω καλή αίσθηση της παλινδρόμησης ενώ έδωσα και μερικές— μέχρι που μου ζήτησε να αλλάξουμε σε πισωκολλητό γονατιστό.
Η καλή αίσθηση συνεχίστηκε και στην καινούργια στάση, μ' ελάχιστα σιγανά «αχ» απ' τη μεριά της και κάμποσα ηχηρά «πλαφ» (επαφή του κάτω μέρους της κοιλιάς μου με τα καπούλια της) απ' τη δική μου, μέχρι που εκτονώθηκα — σεξουαλικά.
'Εξι μ' επτά λεπτά χρειάστηκα.
Με το που τραβήχτηκα έγινε μπουχός — αφού πρώτα χαιρέτησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, sotis99, John.Greek και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού