Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επειδή δεν μπορώ να βάλω τις βαθμολογίες με μαξ 10 θέλω να επισημάνω τα εξής...

Εμφάνιση κοπέλας:8
η Μαρία είναι πάνω κάτω όπως την έχουν περιγράψει κι άλλοι από ότι είδα πριν γράψω αυτή τη κριτική. Εξαιρετική δουλειά στα βυζιά που είναι 3-3,5αρια με φανταστική αίσθηση. Κώλος και σώμα κανονικά αλλά εξαιρετικά σφιχτά. Για να μη παρεξηγηθώ το κανονικά το λέω ότι δεν είναι ξερακιανή...το πρόσωπο της είναι μιας όμορφης καθημερινής κοπέλας...δεν είναι αδιάφορο, θα την κοιτάξεις αλλά δεν είναι για 10.

Χώρος: 8
Είναι καθαρός, είχε πετσέτες αλλά...οι παντόφλες ήταν της μιας χρήσης που όμως είχαμ χρησιμοποιηθεί ενώ έλειπε σαπούνι ή σαμπουάν από το ντουζ. Δεν είναι τόσο δύσκολο να στα έξοδα για προφυλακτικά να προσθέσετε και έξοδα για παντόφλες μιας χρήσης. Δεν κοστίζουν τίποτα σε μαζική παραγγελία και δίνοντας τες κλειστές σε σακουλάκι δίνετε την αίσθηση ότι όχι μόνο φαίνεται καθαρός ο χώρος αλλά σας νοιάζει και η υγιεινή του πελάτη.

Συμπεριφορά Τσατσάς: Βάζω 9, γιατί ήταν ευγενική παρουσίασε με υπομονή τα προγράμματα σαν να τα έλεγε πρώτη φορά...αλλά έκανε και το λάθος να μη μου πει μια λεπτομέρεια στο πρόγραμμα που επέλεξα. φεύγοντας όταν της επεσήμανα την έλλειψη αφρόλουτρου φρόντισε να το διορθώσει πριν προλάβω να βγω από την πόρτα οπότε thumbs up to that.

Συμμετοχή Κοπέλας:
Στα του αγώνα...επέλεξα πρόγραμμα για 2 εκτονώσεις.
δεν μου επεσήμανε ότι μόνο η μια από τις 2 θα ήταν με ελεύθερο στοματικό οπότε η Μαρία με έβαλε να επιλέξω αν ήθελα την πρώτη ή την δεύτερη.

Η Μαρία ενώ είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι και το σαλονάρισμα της σε κάνει να περιμένεις πολλά στο δωμάτιο με μένα υπήρξε κρύα και απόμακρη. Τα προκαταρτικά χάδια ήταν κυρίως από την μεριά της ενώ εμένα η στάση του σώματος της δεν μου έδινε τη δυνατότητα να εξερευνήσω τα βυζιά και τις τρυπούλες της...φιλιά δεν παίζανε με την καμία...τουλάχιστον σε κάποια φάση πήρα λίγο πρωτοβουλία και απόλαυσα τα βυζιά της. Τέλος τα ψευτοβογκητά σε αυτή την φάση δεν τα κατάλαβα από που προκύπταν.

Μόλις μου σηκώθηκε έσκυψε να τον πάρει και με ψάρωσε όταν με ρώτησε "γυμνό τώρα ή μετά;"...είπα μετά σκεπτόμενος ότι τη δεύτερη φορά θα χρειαστεί περισσότερο από τη πρώτη.
Η πίπα της ήταν μέτρια αρχικά καθώς είχε πολύ χέρι και αρκετό δόντι...αλλά δεκτική στη καθοδήγηση προσπάθησε να μου χαρίσει deepthroat αν και δεν τα κατάφερε.

Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά τον αγώνα όπου έζησα το εξής απίστευτο...με έβαλε μέσα σήκωσε τα πόδια σχεδόν σε εμβρυακή στάση και έκλεισε τα μάτια...από εκεί άρχισα να ξενερώνω...την γύρισα στο πλάι ώστε να χαιδεύω κλειτορίδα μήπως και νιώσει λίγο ευχαρίστηση και αρχίσει να συμμετέχει...αλλά τίποτα...την έβαλα μετά να κρατάει το ένα της το πόδι στο πλάι ώστε ενώ είναι από κάτω να την παίρνω σαν πισωκολλητό..και να ευχαριστηθώ την θέα του κώλου της τα μάτια δεν άνοιξαν μέχρι που τέλειωσα μερικά λεπτά αργότερα...

Μέχρι εδώ ο αγώνας πήγαινε για ισοπαλία...μου άρεσε η κοπέλα πιθανόν να μην την πέτυχα στα κέφια αλλά λέω στο ενδιάμεσο και με την επόμενη φορά...θα την ξεκλειδώσουμε σιγά σιγά...
Αμ δε...με το που βγήκα από μέσα της ανοίγει τα μάτια και μου λέει "αν δε θες τη δεύτερη φορά θα σου γυρίσω πίσω τα 30...αλλιώς να σου δώσω 5-10 λεπτά και να ξαναέρθω"
Εκεί κατάλαβα ότι η κοπέλα όχι απλά δεν γούσταρε αλλά και επί της ουσίας με ξεφορτωνόταν. Δεν είμαι άσχημος ούτε χοντρός ούτε κάτι έχει το σώμα μου...δεν παρεξηγήθηκα αλλά ένιωσα πάρα πολύ άσχημα γιατί με την όλη της προηγούμενη εικόνα και με αυτή την ατάκα με έκανε να αναρωτιέμαι μήπως έπρεπε να τη ρωτήσω αν ήθελε να κάνει αυτό που κάνει ή αν την εξαναγκάζουν.

Πιθανότατα να ήταν σε άσχημο mood ή κάτι...αν την ξαναπετύχω καθώς δεν είμαι από Θεσσαλονίκη..θα την ξαναέπαιρνα ελπίζοντας να δω αυτά που είδαν κι οι άλλοι...
αν κάποιος άλλος πήγε την ίδια μέρα και αντιμετώπισε κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό που περιέγραψα σε συμπεριφορά ας το γράψει σε σχόλιο.

Η συνάντηση δεν με άφησε με την αίσθηση των χαμένων χρημάτων αλλά με την απορία του τι μπορεί να κάνει η κοπέλα με άλλη διάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
249
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 adreasfairways, ΦΑΚΙΡΗΣ, travestolagnos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού