Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μαρία είναι μιλφ Ρωσόφωνη σχετικά καινούρια,έχει ενάμιση μήνα περίπου που εργάζεται στο μαγαζί.Εμφανισιακά είναι γεματούλα,με όμορφο σέξυ προσωπάκι και μαλλιά σγουρά καστανόμαυρα κάτω απο τους ώμους,μεγάλες βυζάρες,τεσσεράμιση περίπου νούμερο μαλακής υφής. Εμφανίζεται φορώντας ένα μαύρο εφαρμοστό για να τονίζει καλύτερα την σιλουέτα της. Εργαζόταν σε ντουέτο με την μιλφ Αλιόνα.Έχοντας δοκιμάσει την Αλιόνα τις προηγούμενες δύο εβδομάδες και έχοντας μείνει αρκετά ικανοποιημένος και μιας και η Μαρία προσέφερε το ίδιο πρόγραμμα αποφάσισα να δοκιμάσω και αυτήν.Ήταν σωστή επιλογή και έμεινα πολύ ευχαριστημένος.Μάλιστα έπρεπε να την είχα δοκιμάσει και νωριτέρα την συγκεκριμένη.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,μιλάει λίγα Ελληνικά και επαναλάμβανει κάποιες φράσεις κλισέ που έχει απομνημονεύσει αλλά είναι αρκετά ανεβάστηκές όπως χύνω, μωρό μου κλπ.Κατευθείαν ήρθε στο κρεββάτι που ήμουν καθισμένος καταπάνω μου σαν σίφουνας και με κατασπάραξε.Αγκαλιαστήκαμε σφιχτά και αρχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ θώπευα τις βυζάρες της μέσα απο το σουτιέν. Η Μαρία κατέβασε το σουτιέν και απελευθέρωσε τα κανόνια της τα οποία και άρχισα να μαλάσω και κατόπιν να ρουφάω. Είχα καιρό ομολογώ να πάω με κοπέλα που είχε τόσο μεγάλες βυζάρες και μου είχε λείψει το θήλασμα το οποίο και απόλαυσα δεόντως.Το μαύρο ολόσωμο που φορούσε δεν το αφαίρεσε παρά το ανέβασε πάνω για να πιάνω το κορμί της.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι αφού της αφαίρεσα την μαύρη κυλότα και συνεχίσαμε τα φιλιά και τις αγκαλιές.Η Μαρία άρχισε να με γλύφει και σε λαιμό και αυτιά για να με καβλώσει καλύτερα.Κατόπιν η Μαρία πήρε θέση μπροστά στον πούτσο μου και άρχισε να μου τον παίζει μέσα στις βυζάρες της και εναλλακτικά να κουνάει και να τρίβει τα μαστάρια της πάνω του.Ο πούτσος μου χτύπησε μπιέλες. Την έβαλα πρώτα να γλύφει τον κορμό του πέους και κατόπιν να τρίβει τα βυζιά της, επαναληπτικά εν κινήση.Η Μαρία το έκανε πάρα πολύ καλά.Κατόπιν της είπα να περάσει στο τσιμπούκι το οποίο ήταν βαθύ. Αρχικώς το κατάπινε γρήγορα μέχρι το λαρύγγι και το έβγαζε.Αυτό το έκανε κάμποσες φορές επαναλαμβανόμενα,γρήγορη βαθιά κατάποση και μετά έξω απο το στόμα.Στην συνέχεια ξεκίνησε το τσιμπούκι της κανονικά, το ιδίο βαθύ,κάπως γρήγορο και καλής ηδονικότητας. Την έβαλα να με γλύψει και στα αρχίδια και το έκανε πάρα πολύ καλά.
Στην στάση του 69 έγλυψα το δουλεμένο της και ανοιχτό μουνάκι της ενώ η Μαρία το ευχαριστιόταν καταβροχθίζοντας τον πούτσο μου σαν να ήταν παγωτό.
Η Μαρία πέρασε καπότα,με καβάλησε και άρχισα να την γαμάω δυνατά ενώ αυτή βογγούσε και μου έλεγε καβλωτικά λόγια.Συνεχίσαμε να φιλιόμαστε και εναλλακτικά να ρουφάω και τα μεγάλα της μαστάρια.Επίσης η Μαρία συνέχισε να με γλύφει και σε λαιμό και αυτιά αναστενάζοντας καβλιάρικά.
Στην στάση του πισωκολητού δεν την πήρα, προτίμησα να συνεχίσω σε ιεραποστολικό έχοντας σαν θέα το όμορφο προσωπάκι της και τα μεγάλα της μαστάρια ολοστρόγγυλα σαν μικρά πεπόνια.Την γαμούσα με λύσσα ενώ η Μαρία βογγούσε και μου φώναζε χύνω!χύνω! Συνέχισα να την φιλάω, να γλύφω και να μαλάσω τις βυζάρες της. Σε μία φάση της σήκωσα τα πόδια ψηλά και της τα άνοιξα διάπλατα γαμώντας την, κάνοντας την πληθωρική Μαρία να βογγάει απο κάβλα.
Το τέλος ήρθε επάνω στις μεγάλες βυζάρες της, η Μαρία σκουπίστηκε ευχαριστημένη και ικανοποιημένη,φιληθήκαμε λιγάκι ακόμα με χαιρέτησε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.
Εν κατακλείδι η Μαρία είναι κοπέλα που στο σεξ συμμετέχει αρκετά, είναι ευγενική με χαμόγελο, αν υπάρχει χημεία θα περάσετε καταπληκτικά ενώ σε κάθε περίπτωση σίγουρα η κοπέλα είναι vfm. Έχοντας δοκιμαστεί επιτυχώς, την προτείνω ανεπιφύλακτα.Πιστεύω οι λάτρεις των βυζιών σίγουρα θα πρέπει να την δοκιμάσουν καθώς και όσοι θέλουν καλές υπηρεσίες.Εγώ θα την επισκεφθώ ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2017
ποια μαρια ειναι αυτη?μηπως αυτη που ηταν προσφατα κ 46 αριστερα κ πιο παλια στο ιασωνος 36 χοντρη με γουρουνοφατσα?
19 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καινούρια κοπέλα είναι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2