Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοκότα ήταν σε καλή διάθεση και ξεκίνησε με μία σύντομη, μονότονη, καλυμμένη πίπα — για κανένα προκαταρκτικό ούτε λόγος.
Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε απλό.
Επρόκειτο για γυναίκα κανονικού αναστήματος, στην πολύ αρχή της τέταρτης δεκαετίας της ζωής της (έδειχνε νεότερη), με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, ομορφούλα, με μικρά βυζιά και καλοσχηματισμένο, αδύνατο κορμί που το κοσμούσε μία διάστιξη (λέξη) στην κοιλιά (δεξιά).
Το κάναμε σε τρεις στάσεις: αρχικά καουμπόισσα (στάση την οποία δέχτηκε πρόθυμα αλλά αρνήθηκε προς το τέλος, όταν της την ξαναζήτησα, με τη δικαιολογία πως «τελειώσανε τα δέκα λεπτά» [ήθελε ακόμα ενάμισι-δύο λεπτά], οπότε συνέχισα πισωκολλητά γονατιστά όπου και ολοκλήρωσα), στη συνέχεια ιεραποστολικά (στάση την οποία πρότεινε εκείνη, «θέλεις ν' ανέβεις από πάνω μου;», παρατηρώντας με [όχι αυστηρά] να μη βγάζω και μετά ξαναβάζω την ψωλή μου στο μουνί της γιατί έτσι μπαίνει και αέρας) και τέλος πισωκολλητά γονατιστά (στάση την οποία πρότεινα εγώ, «λίγο από πίσω;», όπου, αφού επέμεινε να οδηγήσει εκείνη την πούτσα μου μέσα της με άφησε να την παλινδρομήσω αρκετά — την περισσότερη ώρα το κάναμε πισωκολλητά).
Κατά τη διάρκεια της γάμευσης είχα μέτρια αίσθηση του κόλπου ενώ η συμμετοχή της ήταν περιορισμένη.
Συγκεφαλαιώνοντας, ένα εικοσάρικο θα το έκλαιγα, το δεκάρικο όμως όχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, John.Greek, PEODAS και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2017
Συναγωνιστής μου θύμισε πως τη συγκεκριμένη την είχα ξαναπληρώσει...

https://www.bourdela.com/list/discussions/review/id:50664/
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1