Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 79 10
Ξενοδοχεία 79855
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Χώρος (γενικά)
 
4.0
Καθαριότητα
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο είναι αρκετά γνωστό και είπα να το επισκεφτώ να βγάλω και εγω τα συμπεράσματά μου. Ήμουν περίεργος αφού είχα ακούσει για θεματικά δωμάτια και έδωσα μια ευκαιρία. Πάρκινγκ δεν υπάρχει. Πρέπει να κάνεις μια ή δυο βόλτες το τετράγωνο για να βρείς χώρο για το αυτοκίνητο. Να υπολογίζεις ότι θες μέχρι 5 λεπτά περπάτημα αφου δεν θα παρκάρεις απ'εξω...παρόλο που έχει χώρο για δυο αυτοκίνητα.
Υπάρχει πλαϊνή είσοδος η οποία όμως κλειδώνει μετα τις 6 και θα πρέπει να χρησιμοποιήσει κανείς την είσοδο που βρίσκεται επι της λεωφόρου. Ο άνθρωπος στην ρεσεψιόν είναι εξυπηρετικός. Σου εξηγεί τα δωμάτια και τον τιμοκατάλογο και σε βοηθάει αν θέλεις να επιλέξεις. Βέβαια, όσο καθυστερείς τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες να σε δεί κάποιος που θα μπεί για την ίδια δουλειά.
Υπάρχει μόνο ένα ασανσέρ το οποίο δουλεύει συνέχεια...το δωμάτιο είναι καθαρό αλλά το στρώμα ήταν καλυμμένο με κουβερλί πάνω από το σεντόνι. Θα προτιμούσα να έβλεπα κατευθείαν το καθαρό σεντόνι αφού το κάλυμμα φαντάζομαι δεν το πλένουν ποτέ. Πετσέτες σφραγισμένες. Το μπάνιο είναι καθαρό και έχει άφθονο υγρό σαπούνι.
Το κρεββάτι είναι άνετο και ο καθρέφτης μεγάλος. Η διακόσμηση είναι για συγκεκριμένα γούστα. Τελικά προτιμώ πιο απλά δωμάτια.
Δεν μου έκανε κατι το μέρος για να με εντυπωσιάσει οπότε δεν το βλέπω να πηγαίνω ξανά.
Οι τιμές ξεκινάνε από 17 ευρώ. Μια μέτρια κατάσταση είναι στα 25 ευρώ. Πληρώνεις και φεύγεις δυστυχώς από την μπροστινή είσοδο.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού