Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατ' αρχας να σημειωσω οτι στη βαθμολογια εβαλα το μεγαλυτερο βαθμο (χωρις να ειμαι συμφωνος με αυτο - την βαθμολογω με Αριστα..παντου !)
Κι επισης δεν εβαλα ημερομηνια μιας και ουτε θυμαμαι ποσα αραντεβου εχουμε κανει ..

Νομιζω οτι μπορω πλεον ως παλαιμαχος του "σπορ", ν' αξιολογησω (υποκειμενικα ..βεβαιως - βεβαιως), για οσους δεν ειχαν (ακομα) την ευχαριστηση να συναντηθουν μαζι της, την Στελλα, που στα ματια μου ειναι μια κουκλαρα !!! Έρωτας

Στο τηλεφωνο ηταν ευγενεστατη και με εκανε να νοιωσω οτι μιλαω σε καποια παλια γνωστη μου..
Στο πρωτο μας ..αραντεβου οταν ανοιξε η πορτα του δωματιου..αντικρυσα μια κουκλαρα..(φυσικα.. beauty is in the eye of the beholder) και μια κορμαρα.. αυτο το βλεπετε και απο τις φωτογραφιες της (αν και καποιες την αδικουν τα μαλα..)

Δεν θα κανω κριτικη για το μασαζ (με τα χερια) μιας και δεν μου ειχε κανει .. αλλα με τα ποδια .."τοοοοο 'χειιι ... το 'χει"..
Η Στελλα ειναι ενα ηφαιστειο ετοιμο να εκραγει με τους καταλληλους παρτενερ (θα ελεγα..)
Το αγγιγμα της ειναι μαγικο.. ειτε με τα χερια ειτε με τα ποδια ειτε με τα χειλια ειτε με τη γλωσσα ..
μου εχει κανει τις καλυτερες χειρο-ποδομαλακιες που μου εχουν κανει.. ειναι μεγαλη μαστορισα στο γλυψιμο και ειναι γιατι το γουσταρει οσο και το ..."θυμα"..
Η Στελλιτσα συντροφοι ειναι ..."κωλοπαιδο" !!! (οπως ημουν κι εγω !).. γουσταρει να γαμιεται απο τον κωλο οσο λιγες γυναικες..
Σας δινει κωλο οχι για να σας δελεασει να κλεισετε αραντεβου μαζι της .. το κανει γιατι το γουσταρει τρελλα !!!
Το γουσταρει τοσο πολυ που οταν θα την κανετε να χυνει να ειστε σιγουροι οτι οι..."γειτονες" (απο τα διπλανα δωματια) θα σας "παιρνουν αυτι".. χεχε..
Εκτος αυτου ειναι και πολυ ωραια τυπισσα .. εχει απιστευτο χιουμορ εχει πααααρα πολυ μυαλο κι οταν δεν εισαι "επι τω εργω" μαζι της
χαιρεσαι να κανεις κουβεντα μαζι της ..(για πολλα θεματα..)
Αλλα ειναι και πολυ ξηγημενη ...σε καποιο απο τα 2ωρα αραντεβου μας, αργησε πολυ κι οταν της εδωσα τα χρηματα, ηθελε να μου επιστρεψει μερος αυτων, για την ωρα που εχασα ..(δεν τα δεχτηκα -φυσικα- και ειπα να τα κρατησει ως δωρο Χριστουγεννων..-αφου το καταργησε ο παλιο-Αλεξης...)
Η Στελλα συντροφοι ειναι ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ !!! Έρωτας
Δεν προκειται να μετανοιωσετε η να "κλαψετε" τα χρηματα που θα ξοδεψετε, γιατι, "θα τα παρετε πισω" στο πολλαπλασιο !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
KALLITEXNHS
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stella***, chris1955, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2017
Κριτικες :1 (Στέλλα Αιγάλεω )
Μυνηματα 20 ( Στέλλα Αιγάλεω)
Δεν περιγράφω αλλοΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
10 Φεβρουαρίου, 2017
Παντα θα βρισκει προμοτορακια η ψαροκασελα...Μαλακία
11 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν έχω ανάγκη να έχω προμοτορους
11 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι απαραίτητο να εχει προμοτορα. Μπορει να ειναι ερωτευμένος ο ανθρωπος και να μη βλεπει τίποτα αλλο μπροστά του.
Τέτοιες τραβηγμένες κριτικες παντα γίνονται παρεξήγησιμες και ας μην το ήθελε ο γραφών ( λέμε τωρα )
11 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο νήμα γράφε οτι θέλεις αλλα στις κριτικες άστο καλυτερα, εκτος και αν κανεις και συ μια κριτικη για τον εαυτό σου.
12 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσύ δεν με έχεις δει ποτέ στη ζωή σου οπότε μη μιλάς και μη μου λες τη θα κάνω εγώ
13 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"ψαροκασελα" ???...Χμμμ;
ωωωρρεεε πουστη μου ..δεν το καταλαβα οτι τα κοκκινα σημαιναν ..."γαυρινα"!!! Γλώσσα

χμμ προμοτορας εεε?? ..
απ' οσο ξερω για να κανεις "διαφημιση" (promotαρισμα) πρεπει να πληρωνεσαι .. (κι οχι να πλερωνεις..)
κι οσο παλι ξερω το να κανεις "διαφημιση" και ο μονος που οφελειται να ειναι ο "διαφημιζομενος"..
(να βοηθας -δλδ- καποιον για το καλο του, ανιδιοτελως)
αυτο σε αναγορευει σε ..."καλο σαμαρειτη".. Ματάκι (δεκτος ο χαρακτηρισμος..) Χαμόγελο
(Updated: 13 Φεβρουαρίου, 2017) 13 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΝΑΙ ειμαι .. Έρωτας
κι ΑΝ ηταν και η Στελλα..
κι ΑΝ δεν ειχα "καταστρεψει" τον εαυτο μου..
κι AN(εις την νιοστη)..ισως να ηταν αλλιως ..
Ομως πιστεψε με .. εχω υπαρξει σφόδρα ερωτευμενος με γυναικα (που δεν πιστευα ποτε οτι μπορουσα να την εχω ..)
και η σχεση μας ελαβε τελος μετα την σεμνη "τελετη" του ..."κρεβατιου".. Γερο-μύστης
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8