Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35677
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συμπαιχτες και πουτανιαριδες,μιας και συναντησα δευτερη φορα την μικρη νανσυ,λεω να γραψω μερικα ,για ενημερωση οσων θελουν να την δουν.λοιπον,συνενοηση για ραντεβου αμεσα και συντομα απο τηλεφωνου,αρα επικοινωνια ευκολη.αφιξη την καθορισμενη ωρα στο hotel που εμεινα,οχι ημιπαραμονης.την περιμενα στο λομπι για να ανεβουμε παρεα στο δωματιο.εμφανιση.η μικρη ειναι μια νεα κοπελα,24 χρονων λεει,πανω κατω τοσο ειναι,για εμενα αρκετα ομορφη,πολυ ψηλη,με σωμα με καμπυλες.εγω αυτο το σωμα το λεω τροφαντο,οχι χοντρο,με πιασιματα δηλαδη.σωματαρα ,κολαρα και μπουταρες.προσωπικα μου αρεσε.Α,ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ,ηρθε ντημενη οπως της ειχα πει,και ηταν σεχυ και ολο καυλα.συμπεριφορα,πολυ ευγενικη,προσχαρη,με χαμογελο και πολυ ναζι.η ολη εικονα σε προδιαθετει για το τι δυνατο προκειται να ακολουθησει.αμεσως μολις εφτασε εσπασε τον παγο ,με φιλακια σταυροτα,χαμογελα,καιχαλαρη κουβεντουλα.απο το ασανσερ αρχισαμε τα γλωσοφιλα και τα μπαλαμουτιαζματα.στον αγωνα τωρα.οπως ειπα φιλια με γλωσα,δεν τα τσιγκουνευεται,τσιμπουκι καλο ανω του μεσου ορου με μπολικο σαλιο και ολης της περιοχης,γενικα παιχνιδι για οσο αντεχεις.γαμιση σε ολες τις παραλαγες,κρεβατι,πατωμα ,πολυθρονα.οτι σταση γουσταρα.ολη η φαση ειχε και κολαρακι,που τιμησα δεοντοςκαι πολυ πιπα.τελειωμα,την πρωτη στο σωμα,την δευτερη φορα στο στοματακι της.μεταξη των γυρων,κουβεντουλα,καλαμπουρι και πολυ γελιο.δεν γραφω παραπανω.εν κατακλειδι το μωρακι ειναι μια ευχαριστη,προσχαρη,νεανικηκαι γεματη καυλα παρουσια,που δουλευει τα λεφτα που παιρνει.ξεχασα το οτι ειναι πολυ καθαρη,καμια σχεση με μυρωδιες,με μπανιο πριν ενδιαμεσα και τελος.κοστος 120 ευρω με τα παντα ολα,χωρις να κοιταει ρολοι.καθησε παραπανω ενα δεκαλεπτο.κυριοι αυτα,συγνωμη αν κουρασα,εγω περασα καλα,με ενα κοριτσι,ελληνιδα παρακαλω,ομορφο ,ζωντανο ,εξυπνο και πολυ καυλιαρικο.οποτε μπορω θα την συνανταω,για περισοτερα και καλυτερα γαμισια.γεια χαρα.
Υ.Γ δεν συνισταται για οσους γουσταρουν αδυνατες ,μικροκαμομενες και μοντελοειδες κοπελες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
5.035
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, wired77, Dirty69 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2017
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Λιγο φιαχτο μου φαινετε το παραμυθι, πρωτη σου αξιολογηση διαμετρικα αντιθετη με τον προηγουμενο
09 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελα ρε,μην μου το λες.δεν ειναι υποχρεωτικο να την δεχθεις.θα σου πω ομως οτι αν διαβασεις τα μυνηματα μου,θαδεις αν ειμαι παραμυθατζης η πραγματιστης και αληθινος.δεν με ενδιαφερει τι λεει ο προηγουμενος η ο επομενος αλλα τι ειδα και εζησα εγω.μου φαινεται οτι κρινεις εξ ιδιων τα αλοτρια.τελος εδω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2