Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161513
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάνοντας μια μικρή βόλτα διαπίστωσα για άλλη μια φορά τα χάλια της πόλης μας. Οι ίδιες κοπέλες, κουρασμένες να βλέπουν όλους εμάς να κόβουμε βόλτες για την ανεύρεση του λιγότερο κομοδινου που αν είμαστε τυχεροί θα εκσπερματώσουμε κιόλας. Είδα μερικές να βαριούνται ακόμα και να σηκωθούν για να τις δούμε, απορώ ! Στο θέμα μας λοιπόν , μπαίνοντας στο Γκοντιβα είδα την Σαμπρινα σε πολλά κέφια. Η Σαμπρινα είναιμαυρομαλλα γύρωστα 40 με όμορφοκορμι με πιασίματα. Με παρότρυνε να μπω στο δωμάτιο και ανταποκρίθηκα στο κάλεσμα της. Έκανα το μπανακι μου και περίμενα, δεν άργησε να έρθει. Έβγαλε τα εσώρουχα της και είδα τα μικρά σχετικά και πεσμένα βυζιά της που όμως έχουν ωραία αίσθηση στο χάιδεμα και το γλυψιμο. Ξεκίνησε με φιλιά και γλυψιμο σε λαιμό και στήθος και κατέβηκε. Η πίπα της πολύ καλή με μπουκωματα , πορνοματιες και λίγα καυλολογα. Αλλάξαμε δυο στάσεις και στο πισωκολλητο κατέθεσα κοιτοντας την σφιχτή κωλαρα της. Εγώ πέρασα ωραία μαζί της, δεν βιάστηκε καθόλου και το απόλαυσε όσο και εγώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Χυσεας
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1.152
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Spiler, mpouxos, kostkast και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2017
Χυσεα,αφού πηγες με την μαυροτσουκαλη Σαμπρινα απο το Κορδελιο,μονο εύγε μπορω να σου πω Money Mouth
02 Φεβρουαρίου, 2017
Ειναι μερακλης ο μλκ μου!Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2