Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 4 10
Call-Girls 9290
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση έγινε τον περασμένο Σεπτέμβριο. Βαρέθηκα τότε να γράψω κριτική, αλλά διαβάζοντας τις τελευταίες, κατάλαβα ότι έκανα μαλακία. Έπρεπε να γράψω, γιατί κάποιοι συναγωνιστές είχαν απορίες και έπρεπε να τους βοηθήσω.
Όπως μαρτυρεί και ο τίτλος, εκείνη την ημέρα είχα γενέθλια και ήθελα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου. Ήθελα κάτι καλό, αλλά να μην με πονέσει η τσέπη μου, παράλληλα. Είδα τις φωτογραφίες στο site και για να είμαι σίγουρος μπήκα και εδώ για να βρω κάποια κριτική.
Υπήρχαν δύο, μία καλή και μία κακή, οι οποίες με έβαλαν σε δίλημμα. Το μόνο κοινό ήταν ότι εκθείαζαν την εμφάνιση της κοπέλας. Εμπιστεύθηκα το ένστικτό μου και αποφάσισα να στείλω μήνυμα στο γραφείο. Η συνεννόηση ήταν άψογη και το γραφείο αποδείχθηκε αξιόπιστο.
Το ραντεβού κανονίστηκε απόγευμα, στο ξενοδοχείο Prive, στο Μεταξουργείο. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και καθώς χτυπούσε την πόρτα, εγώ έπαιρνα μια βαθιά ανάσα, από την αγωνία μου, πριν την ανοίξω.
Ανοίγοντάς την, αντίκρισα ένα πιπίνι, το πολύ έως 21 ετών, με πολύ όμορφο πρόσωπο, σχετικά ψηλή, με ωραίο αδύνατο σώμα, καλό κωλαράκι και μικρά βυζιά.
Φορούσε ένα πολύ κοντό σορτσάκι και έμοιαζε όπως εκείνα τα ξέκωλα πιπίνια που βλέπουμε στην Ερμού και ξέρουμε ότι δεν γίνεται να τα καμακώσουμε. Όχι ότι δεν μπορούμε, αλλά το σύστημα δουλεύει αλλιώς στην σύγχρονη εποχή.
Συστηθήκαμε αμέσως, γδυθήκαμε και πλακωθήκαμε στο χαμούρεμα. Φιλιόμασταν με πάθος, αρκετή ώρα, μέχρι την στιγμή που έβγαλα το εσώρουχό μου και πήρα θέση, ξαπλωμένος, για πίπα.
Η μικρή έγλυφε πολύ καλά το καυλί, ρουφώντας και τα αρχίδια. Μόλις ένιωθα ότι πλησίαζε το τέλος, σηκώθηκα για να την χύσω στο πρόσωπο.
Αυτή με ενημέρωσε ότι αυτό χρεώνεται έξτρα, 20€. Της απάντησα ότι στο site έγραφε για αυτή την παροχή, αλλά αυτή επέμενε. Συμφώνησα να πληρώσω παραπάνω χρήματα και αφού δέχτηκε, σηκώθηκα όρθιος και της έριξα ένα επικό χύσιμο στην μάπα.
Αφού πλυθήκαμε, ξαπλώσαμε και αρχίσαμε να μιλάμε για διάφορα θέματα. Την ενημέρωσα για τις κριτικές και μου απάντησε ότι την άσχημη την έγραψε ένας μπάρμπας, επειδή δεν του έδινε κώλο. Αυτός επέμεινε και αυτή αναγκάστηκε να τον χαστουκίσει. Με αφορμή αυτό, στο τέλος της κριτικής θα κάνω ένα γενικό σχόλιο για την κατάσταση που επικρατεί στο site.
Μόλις κατάλαβα ότι ήμουν έτοιμος για δεύτερο γύρο, αρχίσαμε πάλι το χαμούρεμα, με ανταλλαγή καυτών γλωσσόφιλων.
Έβαλα καπότα και της τον κάρφωσα βαθιά, μέσα της. Άρχισα να την γαμάω άγρια, ενώ παράλληλα την φιλούσα και της έγλυφα τα μικρά βυζάκια της. Αυτή το απολάμβανε, βγάζοντας βογγητά, ανταποδίδοντας τα φιλιά.
Την γύρισα σε στάση πισωκολλητό, όπου και εκεί την ξέσκισα άγρια. Σε κάποια ήρθε μια καμπή, καθώς ένιωσα μια κόπωση. Ζοριζόμουν να σπρώξω και της είπα να την χύσω στο στήθος. Έβγαλα το προφυλακτικό και άρχισα να τραβάω μαλακία πάνω στο κορμί της.
Κατάλαβα ότι ούτε και εκεί μπορούσα, έβαλα νέο προφυλακτικό και ξεκίνησα να σπρώχνω πάλι. Την έβαλα να κάτσει και πάνω μου, αλλά τίποτα.
Με λύπη μου διαπίστωσα ότι πηδούσα σαν παλαίμαχος. Έβγαλα την καπότα και άρχισα να τον παίζω πάλι. Καθώς έβλεπα τον χρόνο να κυλάει και να πλησιάζει το κλείσιμο της μίας ώρας, αγχώθηκα περισσότερο.
Δεν ήθελα να τελειώσει έτσι άδοξα το ραντεβού και της είπα να πληρώσω για ακόμη μισή ώρα. Αυτή με ενημέρωσε ότι είναι συν 70€ και αφού ειδοποίησε το γραφείο, για να της δώσει το Ο.Κ., ξεκίνησε πάλι την πίπα.
Διώχνοντας το άγχος της ώρας, άρχισα πάλι τον ίδιο γύρο: Ιεραποστολικό, πισωκολλητό, από πάνω. Λίγο πριν φάω και το μισάωρο, έβγαλα το προφυλακτικό και κατάφερα να την χύσω στα βυζιά.
Αυτή πήγε για μπάνιο και εγώ για να σκουπιστώ. Την περίμενα ντυμένος, της έδωσα τα χρήματα, της είπα να προσέχει και κάπως έτσι τελείωσε αυτό το ραντεβού.
ΣΧΟΛΙΟ
Με αφορμή την σφαλιάρα που έφαγε ο γέρος, από την πιτσιρίκα και το μπάχαλο που επικρατεί στο forum, θα ήθελα να σχολιάσω κάποια πράγματα:
Όταν μια καινούργια κοπέλα ανοίγει ένα thread, το κάνει για να συστηθεί στο κοινό. Αν έχει κάποιος απορίες, ρωτάει και ενημερώνεται ανάλογα. Αν την έχει συναντήσει κάποιος, ΓΡΑΦΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ. Αν δεν την έχει συναντήσει κάποιος, ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ.
Αυτή η ξευτίλα που επικρατεί στο forum, με άτομα χωρίς ζωή, οι οποίοι είναι παρόντες σε ΟΛΑ τα thread, σχολιάζουν τα πάντα και επιτίθενται σε όλα τα μέλη, έχει καταντήσει αηδία.
Βλέπεις μέλη με 15.580 μηνύματα, εκ των οποίων τα 11.000 είναι emoticons, τα 1.580 είναι απαντήσεις στους κλώνους τους και τα υπόλοιπα 3.000 είναι υβριστικά, προς πάσα κατεύθυνση.
Εδώ την αποκλειστική ευθύνη, την έχει ο διαχειριστής. Αυτό γιατί δίνει το δικαίωμα σε άτομα, με μόνο τα μηνύματά τους και χωρίς καμία κριτική, να παίρνουν αστέρια και να θεωρούνται παλιοί. Αυτό δεν σημαίνει τίποτα για τα φυσιολογικά μέλη, αλλά για τους εθισμένους στο internet, τους δίνει κίνητρο για να κάνουν όλες αυτές τις ασχήμιες.
Μάλιστα, κάπου πήρε το μάτι μου και κάτι διαγωνισμούς, που σκαρώνουν οι συγκεκριμένοι, στους οποίους αυτοβραβέβονται. Οργανώστε και έναν διαγωνισμό, για τον Μίστερ Πουτάνας Γιος. Μην αγχώνεστε, όλοι θα κερδίσετε.
Συκοφαντούν τα κορίτσια, προσδοκώντας να κερδίσουν έκπτωση ή τσάμπα γαμήσι. Προσωπικά έχω μιλήσει με κοπέλα που έγραψε πρώτη φορά εδώ, ως ανεξάρτητη και δέχτηκε απειλητικό pm, από κάποιον, ότι θα γράψει ψεύτικες, άσχημες κριτικές, αν δεν δεχτεί να την πηδήξει τσάμπα.
Μιλάνε άσχημα, λέγοντας πολλά ψέματα, από ζήλια ή επειδή δεν μπορούν να στηρίξουν οικονομικά κάποια ραντεβού, με ακριβά call girl.
Έχει κάποιους, που εάν γράψεις κάποιο περιστατικό, το οποίο συνέβη στο ραντεβού σου, θα πέσουν να σε φάνε. Το έκαναν και σε εμένα, επειδή έγραψα κάποτε για ένα γνωστό, εδώ μέσα, call girl για το πόσο επικίνδυνη και "ρομαντική" ήταν.
Το τραγικό της υπόθεσης ήταν ότι εμφανίστηκαν, συγκεκριμένα μέλη, ως αυτόκλητοι υπερασπιστές και αργότερα έμαθα ότι κάποιοι από αυτούς την γαμούσαν ακάποτα, σαν σκύλα, ενώ ταυτόχρονα παρίσταναν τους ηθικούς και έδιναν συμβουλές σε thread με θέμα τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα.
Στον αντίποδα, υπάρχουν και τα μέλη που πέρασαν καλά με κάποιες κοπέλες, δυνατά χαρτιά στον χώρο του αγοραίου έρωτα, και τους βλέπεις να ξεροσταλιάζουν στα νήματα και να βγάζουν λιγούρικες κραυγές, κάθε φορά που οι συγκεκριμένες θα ανεβάσουν κάποια φωτογραφία, η οποία θα δείχνει λίγο κωλομέρι ή μία ρώγα.
Το αστείο με αυτούς είναι που αυτοπροσδιορίζονται ως γαμίκουλες και εραστές ολκής, έχοντας πάρει και ανάλογους τίτλους, κάτω από τα nicknames τους, όπως: Αρχιλιγούρης, Μέγας Παρακαλάκιας, κτλ.
Κάποιους από αυτούς, τους έχω πετύχει σε μπουρδελότσαρκες ή στα τσοντοσινεμά που συχνάζω. Με αυτές τις μπουγελόφατσες που έχουν για πρόσωπο, δεν πρόκειται να πηδήξουν κανονική γκόμενα ούτε στην άλλη ζωή.
Οι συγκεκριμένοι φέρουν την αποκλειστική ευθύνη, για κάποια κορίτσια, που ξεκίνησαν άσημες και συνεσταλμένες και αυτή την στιγμή το παίζουν ντίβες.
Διάβασα αυτές τις μέρες, σε νήμα συγκεκριμένης βίζιτας, κάποιον να την παρακαλάει, λέγοντάς της ότι σκάει μοβ χαρτονομίσματα, δηλαδή 500ευρα.
Ρε καραγκιόζη, ένας που διαθέτει τόσα χρήματα, τον παρακαλάνε μοντέλα, δεν γίνεται λινάτσα, να ζητιανεύει γαμήσι από άγνωστα 20χρονα, επειδή διάβασε κάποιες κριτικές. Κάνε τα χαρτονομίσματα ρολό και βάλτα στον κώλο σου.
Ένας άλλος κόπανος γράφει από το εξωτερικό και βρίζει συγκεκριμένη κοπέλα, ισχυριζόμενος ότι δεν πρόκειται να την συναντήσει ποτέ. Ρε ολυμπιονίκη μαλάκα, ζεις στο εξωτερικό και αυτό που σε μέλει είναι να γράφεις στο bourdela.com και να κράζεις μια άγνωστη ταναπού, εδώ στην Ψωροκώσταινα;
Και κάτι τελευταίο, πριν κλείσω: Ρε υιοί της γρίπης, τι σας νοιάζει πόσα λεφτά θα δώσει ο κάθε συναγωνιστής για να γαμήσει; Με έχουν βρίσει, γιατί έδωσα κάποτε ένα πόσο σε κάποια κοπέλα. Γνωρίζετε, ρε αδερφογαμιάδες, τι ακριβώς έκανα μαζί της, μέσα στο δωμάτιο; Ρουφιάνοι του Υπουργείου Οικονομικών ήταν το όνειρό σας, να γίνετε, όταν ήσασταν μικρά παιδιά;
Εν κατακλείδι, η ανθρωπογεωγραφία του site αποτελείται από καταθλιπτικά 15χρονα, τα οποία έχουν κατακλύσει τον κόσμο του internet, από λιγούρια-πατσαβούρηδες, οι οποίοι γαμάνε μόνο πουτάνες, από ανέραστους μεσήλικες, οι οποίοι τις πάνε για φαγητό, τις μπάζουν στα σπίτια και στα εξοχικά τους, ζώντας σε μία φαντασιοπληξία και τέλος, από μεσόκοπα γερόντια, τα οποία διαθέτουν χρήματα και πηγαίνουν με νεαρές όμορφες πουτάνες, κοροϊδεύοντας τους εαυτούς τους, παριστάνοντας τους επιβήτορες. Σε όλους αυτούς, ένα έχω να τους πω: ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΤΣΟΛΙΑ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, sirodoht, Max_Saga και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2017
Νομίζω ότι η νεκρική σιγή, η οποία έπεσε στην κριτική σου (και τα συνακόλουθα αυτής) δείχνει το μέγεθος του ποσοστού του δίκιου που έχεις. Αντε να βάλω και κανένα emoticon να είμαι in fashion Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
26 Ιανουαρίου, 2017
Πεστα Χρυσόστομε.
26 Ιανουαρίου, 2017
Φιλε τα περιγραφειs τα θεματα ακριβωs ωs εχουν.
ΚαπέλοΚαπέλο
26 Ιανουαρίου, 2017
Προφανώς και έχει μεγάλο δίκιο.
Περιγράφει με μεγάλη προσέγγιση ποια είναι η κατάσταση στο διαδίκτυο γενικότερα σήμερα. Και μη χειρότερα.

Παρ' όλα αυτά όλους μας βαρύνει η συμμετοχή ανεξάρτητα λίγο ή πολύ. Όπως λέμε δεν μπορεί να είσαι ολίγον έγκυος.
Άρα στο πρόβλημα που γιγαντώνεται μέρα με την μέρα (και στο παρόν site) όλοι φταίνε. Ακόμη και οι θεατές.
27 Ιανουαρίου, 2017
φιλαράκι πολύ φοβάμαι πως έχεις μεγάλο δίκιο σ αυτά που γράφεις!! Σίγουρα δεν είναι όλοι έτσι αλλά το πιο μεγάλο ποσοστό εδώ είναι ακριβώς η κατάσταση που περιγράφεις...διαφωνώ με τις τελευταίες 3 σειρές..εντάξει ο καθένας πάει με τάνεςπου και citytour για τους δικούς τους λόγους...αν έχει λευτά να τις γυρνάει έξω να γαμάει και τα σχετικά μαγκιά του...σίγουρα αν νομίζει ότι είναι επιβήτορας τον κακό του τον καιρό αλλά μπορεί να κάνει ότι θέλει. σκοπός είναι να λέμε τις εμπειρίες μας για να μην την πατήσει κάποιος ή για να βρούμε στανταράκια!! αν κάποιοι εκβιάζουν κοπέλες και τα σχετικά είναι γλιτσιάρηδες και καλό ψόφο!!
30 Ιανουαρίου, 2017
Ευστοχη κριτικη.Θα προσυπογραψω αναφεροντας εν συντομια τις 3 κατηγοτιες πουτανογαμηδων.1ος ο δεσμευμενος/παντρεμενος που θελρι να ριχνει παρανομες ψωλιες χωρις πολλα πολλα μπλεξιματα κ διαδικασιες.2ος Ο καυλιαρης εθισμενος στον αγοραιο κ μη ερωτα,εχει γκομενες,γαμαει κ πουτανες.3ος Ο ασχημομουρης,αντιερωτικος που χρυσωνει κ κανει θεες τις πουτανες επειδη μονο κατι τερατα στην καλυτερη ισως γυριζαν να τον κοιταξουν.Οι μεσηλικες κ παππουδες περιλαμβανονται στην κατηγορια αυτη.Εσεις οι της τριτης κ εν μερει κ της δευτερης φταιτε για τα χαλια του αγοραιου ερωτα στην Ελλαδα,για τον αμανε που χουν παρει ψηλα οι καθε μετριες βυζιτες καθως κ για χρεωσεις εκτος ελληνικης πραγματικοτητας σε σχεση με την εμφανιση/ποιοτητα υπηρεσιων.Στην τελικη θυμηθειτε οτι γαματε μια πουτανα που κατα 99% το μονο που σκεφτεται ειναι το ποδο πιο γρηγορα θα χυσετε,για να την κανει με το χρημα.Κοψτε τις κριτικες τυπου,ενας αγγελος,υπεροχη,φοβερη παρεα κτλ.Εις βαρους της κοινοτητας των πουτανογαμηδων σε βαθος χρονου εργαζεσθε.
ΥΓ αλλη μια υπεροχη κριτικη απο τον info123.Χρυσοστομος οπως παντα.
15 Μαρτίου, 2017
"Οργανώστε και έναν διαγωνισμό, για τον Μίστερ Πουτάνας Γιος. Μην αγχώνεστε, όλοι θα κερδίσετε."

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Να σαι καλα ρε φιλε πεθανα !! Δεν υπαρχεις !!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7