Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατα'ρχην την νελλυ την θυμαμαι απο το 2012 ως χριστινα νομιζω και ηθελα απο τοτε να την δω αλλα δεν εκατσε.
Βραδυ παρασκευης και μετα απο ωριμη σκεψη αποφασιζω επιτελους μετα απο αποχη 1,5 χρονου να κλεισω ενα call girl με την τελικη αποφαση να ειναι για την αννι που εδω και 1 χρονο θελω να την συναντησω αλλα μετα απο 10 τηλεφωνα δεν το σηκωσε οποτε μην βρισκοντας το τηλ της μαριαννας που ηταν η δευτερη μου επιλογη αποφασισα να το γυρισω σε μιλφ που ειμαι και τεραστιος φαν.
Συναντηση στο ξενοδοχειο αττικι οπου αρχικα ειχα πει για 1,5 ωρα οπου τελικα στο τελος εγινε 1 καθοτι και εγω δεν ημουν τελικα σε διαθεση για παραπανω..
Οταν εφτασα στο δωματιο μετα απο κανα μισαωρο εμφανιστικη και η νελλυ που εν μερει με ξενερωσε καθως δεν περιμενα τοση αναμονη,ειχε και αλλο ραντεβου πριν απο εμενα που δεν μου το πε η τουλαχιστον εγω δεν το υπεθεσα οποτε η αναμονη λιγο με εριξε ..
Οταν μπηκε μεσα ομως εμεινα μαλακας η γυναικα ειναι παρα πολυ καβλοφατσα,ντυμενη με ενα λεοπαρα μπλουζακι το οποιο οταν εβγαλε εμεινα μαλακας για δευτερη φορα καθως δεν φορουσε σουτιεν και ειδα χωρις προειδοποιηση τις σιλικονατες μεν φοβερες δε βυζαρες τις με πολυ ωραια και μεγαλη ρωγα.
Μπαινει στο μπανιο ερχεται στο κρεβατι και μου ξεκιναει μια πιπα ολα τα λεφτα για κανα 15 λεπτο οπου και μετα εβαλε σκουφο γαμηθηκαμε σε ωραιο ρυθμο με καλη συμμετοχη απο μερια της,οπου και τελειωσα μεσα της.Καθησαμε κανα 10 λεπτο μιλαγαμε καθοτι μιλαει παρα πολυ καλα ελληνικα και ομολογω οτι ειναι και πολυ ενδιαφερον ως ατομο η νελλυ ουτε χαζογκομενα προσγειωμενη και γενικα κομπλε σαν χαρακτηρας..
Δευτερος γυρος με πιπα οπου και της ειπα να την συνεχισει (καθοτι τρελαινομαι για πιπα) μεχρι να χυσω ,αντεχει το σφυροκοπημα μεχρι το λαρυγγι αν και οταν σηκωθηκα σε καποια φαση και την καρφωσα με δυναμη ποιο βαθια στο λαρυγγι κοντεψε να πνιγει.
Συνοπτικα η γυναικα ειναι καβλα με ωραια επιπεδη κοιλιτσα με σκουλαρικη στον αφαλο,σιλικονατες αλλα ωραιες βυζαρες με ωραια ρωγα λιγο χαλαρο αλλα αρκετα καλο κωλαρακι,κοντουλα 1,60 περιπου.
Την συνιστω ανεπιφυλακτα θα περασετε πολυ ωραια .
Τωρα οσο αναφορα την τιμη σιγουρα θεωρω 80 θα ηταν ποιο λογικο για τη νελλυ χωρις να θελω να την υποβαθμισω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 30, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
kevinslipknot173
Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
292
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 death500, atenass, steeve και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2017
είχα την εντύπωση ότι η Νέλη δεν τα παίρνει στο πρόσωπο (ούτε στόμα)...άλλαξε κάτι ?
26 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε δεν ξερω τι κανει η τι εκανε εγω οταν τελειωσα στον δευτερο γυρο με πιπα την ειδα με τα φλοκια στο προσωπο της
21 Απριλίου, 2017
Καλησπέρα φίλε, την προτείνεις για πρωτάρη? Ευχαριστώ
24 Απριλίου, 2018
μηπως μπορεισ να μου δωσεις καποια επαφη?πως να τη βρω...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4