Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261807
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα να τα πω κι εγώ λίγο περιληπτικά, μιας και έχουν ειπωθεί ξανά. Πολύ ωραίο μωράκι, καυλιάρικο και ναζιάρικο με γλυκιά φατσούλα και πολύ ωραίο κορμάκι, άβυζο. Λίγες ραγάδες στο κωλομέρι και η ουλή που έχει αναφερθεί δεν είναι ικανά να χαλάσουν τη συνολική εικόνα. Κατευθείαν στο ψητό χωρίς καθόλου χάσιμο χρόνου στην αρχή, αλλά και στο δεύτερο γύρο. Βαθιά φιλιά και γλύψιμο παντού κάνει με δική της πρωτοβουλία. Πίπα καλή αλλά όχι DP, τουλάχιστον σε μένα. Καιρό έχω να βρω μια που να τον καταπίνει κυριολεκτικά. Παθιάρικη σε όλες τις στάσεις με συμμετοχή καλή και χωρίς ίχνη δυσανασχέτισης. Χύσιμο μάπα αλλά και στόμα με χαρά. Γενικά πολύ δεκτική. Θεωρώ ότι αξίζει και το δουλεύει το μεροκάματο και με το παραπάνω, τουλάχιστον στο κατοστάρικο που είναι το νορμάλ. Τώρα τα 150 μαζί με κώλο είναι λίγο ακριβά, νομίζω στα 120 φουλ πρόγραμμα θα ήταν καλό βάλιου. Την προτείνω σε όσους τυχόν δεν την έχουν πάρει, έστω και για μια δοκιμή. Περισσότερα δε χρειάζεται νομίζω τα έχουν πει οι συνάδελφοι.Γλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 17, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
antifa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
372
Πόντοι:
2.272
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, anna110 τηλ,6948218501, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού