Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το συγκεκριμένο μπουρδέλο δούλευε με κλειστή την πόρτα.
Μέσα, η λευκή, ξανθιά, Ρωσίδα προμίλφ πρόσφερε φουλ σεξ.
'Ηρθε σχεδόν αμέσως στο συμπαθητικό δωμάτιο.
Αμέσως με καπάκωσε κι άρχισε ν' απαλοφιλάει και ν' απαλογλείφει, σιγανοβογκώντας, από πάνω κατεβαίνοντας.
Εάν δεν προλάβαινα («Οπ οπ οπ, με καποτίτσα!») θα την είχε καταπιεί όπως ήταν — την καυλωμένη ψωλή μου.
Η πίπα της ήταν χωρίς χέρια, σε αργό τέμπο, με τα χείλια ν' ακουμπούν τη βάση του πέους σε κάθε μπούκωμα, ενώ δεν παρέλειπε να κάνει και περάσματα απ' τους όρχεις (κυρίως γλείψιμο) όπως κι απ' τις μηρογεννητικές πτυχές.
Η λεπτή, χαμογελαστή, μικρόστηθη, με το μαλλί πιασμένο πίσω, το μετριοκαλό πρόσωπο με τα σχιστά μάτια και τα χειλάκια με το κοκκινάδι προχωρούσε αποφασιστικά.
— Ποπ!
Με σιγανή φωνή μού είπε πως θ' ανέβαινε από πάνω.
"Καρφώθηκε".
Καθώς τριβόταν μπρος-πίσω (καλή αίσθηση) έσκυβε για να με φιλήσει-γλείψει στη μούρη —ανταλλάξαμε και συγκρατημένα στην αρχή απελευθερωμένα στη συνέχεια, γλωσσόφιλα— ενώ εκτός απ' το μπρος-πίσω τρίψιμο μου έκανε κι ανεβοκατεβάσματα.
Εν τω μεταξύ το κουδούνι χτυπούσε κι ο κόσμος πηγαινοερχόταν.
— Να δοκιμάσουμε από πίσω; (εγώ)
"Κάρφωσα" — το μουνί αρχικά.
Η καλή αίσθηση συνεχίστηκε με 'κείνη να έχει το μάγουλο στο μαξιλάρι, τα διπλωμένα χέρια κάτω απ' το στήθος και τα καπούλια τουρλωτά αφήνοντας σιγανά «μμμ».
Κάποια στιγμή ρώτησα για κώλο.
Χωρίς να κουνηθεί —τρίβοντας απλώς με το σαλιωμένο δάχτυλό της το στρογγυλό περικλανίδιο— συμφώνησε.
'Εκανα να μπω.
— Δεν μπαίνει. Είσαι λίγο σφιχτή, ε;
— Οχι λίγο, πολύ. Γιατί δεν δούλευα. (εννοούσε πως μόλις είχε πιάσει δουλειά)
Τελικά τα κατάφερα, με την καλή αίσθηση —και του κωλάντερου— να οδηγεί —έπειτα από αρκετές παλινδρομήσεις μετά ήπιων κωλοσκάμπιλων— σ' έναν σιωπηλό δικό μου οργασμό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2017
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, John.Greek, PEODAS και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού