Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490940
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική από το καλοκαίρι, την καθυστέρησα γιατί δεν την έβλεπα κάπου στο πρόγραμμα αλλά στο fb(/StudioDesireGR) που ρώτησα μου είπαν ότι βρίσκεται στην Κόρινθο στο στούντιο Άργος 133 για όποιον ενδιαφέρεται.

Το στούντιο ήταν καθαρό δεν πρόσεξα κάτι κακό, μπήκα μέσα ήρθε η υπηρεσία, ευγενική και προσιτή. Την ρώτησα αν εργάζεται η Τζίνα μου απάντησε πως ναι και ζήτησα να περάσω με το απλά πρόγραμμα, 50. Με ρώτησε από που ξέρω τις βάρδιες κλπ και προχώρησα στο δωμάτιο. Θετικό ότι δεν έβαλε την κασέτα με τα προγράμματα και ότι δεν φώναξε τις κοπέλες να τις δω επειδή το ζήτησα, ήταν και η Άντζελα στη βάρδια.

Το δωμάτιο όπως το βλέπεται στην φωτογραφία, το πράσινο.

Η Τζίνα ήρθε μετά από κανά 5λεπτο στο δωμάτιο γυμνόστηθη (οι φωτογραφίες είναι ακριβής) και με βρήκε να ζεσταίνομαι με το ντοκιμαντέρ στην τηλεόρασηΓλώσσα. Έβγαλε τις γόβες ανέβηκε στο κρεβάτι και αρχίσαμε το μπαλαμούτι, φιλιά στο λαιμό κλπ. Οι ρώγες της είχαν γίνει πέτρα και τις έτριβε πάνω μου, απίστευτη κάβλαΈρωτας. Με ρώτησε να αρχίσουμε και της είπα να ξεκινήσουμε με στοματικό, την έβαλα να στηθεί με το κωλαράκι της προς το μέρος μου(και στα 4 θα χει ωραία θέα), πέρασε το προφυλακτικό και μετά από κανα 5λεπτο μας βρήκε το τέλος έτσι μετά από δική μου προτροπή. Αίσθηση το δέρμα της πολύ ωραίο όπως και το στήθος της. Μετά ξάπλωσε δίπλα μου και μιλούσαμε λίγο. Σηκώθηκα και της είπα αν θέλει μπορεί να φύγει. Έμεινε για κανά λεπτό ακόμα και έφυγε.

Αγχολυτική συνάντηση, με έκανε γρήγορα να νιώσω όμορφα και οικεία. Εύκολα θα την ξανασυναντούσα.
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας θα έβαζα 9.
Σχέση απόδοσης/τιμής θα έβαζα 9.

Φεύγοντας με αποχαιρέτησε η υπηρεσία(Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου θα έβαζα 9 στην βαθμολογία) και η Τζίνα από το δωμάτιο που καθόταν μέσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζίνα
Διαγραμμένο μέλος 166652
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
688
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bourdelakias 79, fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού