Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10
Call-Girls 17790
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πάντα έχω την άποψη ότι όταν έχεις καύλες δεν λογαριάζεις ώρα ούτε μέρος... και είτε τρως παπάρα ή περνάς καλά.
Είναι πλέον 4:15 το πρωί και έχουμε τελειώσει τις συναντήσεις χωρίς ουσία τέλος πάντων. Το ξενοδοχείο πολύ δυνατό και πολυτελείας και λές τώρα να την κάνω την μαλακία ή θα βγω κάρτα...
Τηλ στην ρεσεψιόν για αφύπνιση νωρίς το πρωί και "Υπάρχει πρόβλημα για παρέα στο δωμάτιο μου ... ¨όχι κύριε κανένα πρόβλημα".
Ωραία το πρώτο εμπόδιο έφυγε ποια θα βρεις τέτοια ώρα. Ήξερα ότι το εν λόγο γραφείο το πάει μέχρι αργά , η τηλεφωνήτρια μου είπε ότι η κοπελιά σε 20 λεπτά θα είναι παρόν.
Στην ώρα του μπαίνει το μωρό, 30 ετών γύρο στο 1.70 , στήθος δυνατό, ρώγα σε μέγεθος σαν τις ελιές που σερβίρουν στα μπαρ.
Μπανάκι και έπεσε με τα μούτρα στην πίπα, η γκόμενα γουστάρει πούτσο τέλος, είναι αυτό που ψάχνει.
Στήσιμο στα τέσσερα και κάρφωμα την πίσω πόρτα δυνατά και ξανά δυνατά , κραυγές , λέω όκ θα μας πάρουν με τις πέτρες.
Τέλος πρώτου γύρου. Μπανάκι ξαπλώνω και την περιμένω να έρθει, έρχεται και κατευθείαν στον πούτσο απάνω , την λέω τί έγινε ? θέλω και άλλο μου λέει.Πίπα ξανά και ξανά ιεραποστολικά με τα πόδια ψιλά και κάρφωμα δυνατά .
Δεν αντέχω θα βγουν τα ξίδια και τα καναπεδάκια...χαχα. Τέλος αγώνα μέσα της.
Μπανάκι ξαπλώνω βλέπω την ώρα 5:30 σε δύο ώρες πρέπει να σηκωθώ , έρχεται μου πιάνει το πούτσο τον βάζει στο στόμα σιγά σιγά, χαμογελάει και παίζει αργά για λίγο μαζί του. Χτυπάει το τηλ της, ευτυχώς γλίτωσα το νοσοκομείο.....
Συνοψίζοντας, ένα δυνατό προ milf όπου για δίωρο θα ήταν ακόμη καλύτερο, πολύ καλό στήθος με ωραία ρόγα, κώλος για δυνατό χτύπημα και πάνω από όλα ένα δυνατό χαμόγελο και διάθεση παρόλο το περασμένο της ώρας.

Ομορφόπαιδα γράψτε κτητικές σώζουν τσέπες!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, AlexEasyRider, swadow και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2017
Ωραίος συναγωνιστή.
Από σώμα τι λέει η κοπέλα?
Οι προηγούμενες κριτικές την εμφανίζουν από γεματούλα έως χοντρή. Τι ισχύει τελικά?
20 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νεαρέ μου μια χαρά είναι το κορίτσι στο σώμα και σίγουρα ποιο αδύνατη από τις φώτο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2