Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
— Ελεύθερο τσιμπούκι; ρώτησε.
Η αρνητική απάντησή μου την ανακούφισε: — Ωωχ, ευτυχώς! Τι καλό παιδάκι που είσαι.
Αυτό που ακολούθησε (είχαν προηγηθεί ψιλογλειψιματάκια της σε θηλές, λαιμό, αυτί) ήταν αργού ρυθμού, βαθύ, χωρίς χέρια, βιδωτό, ενώ εμπεριείχε εσωτερικούς γλωττισμούς και συνοδευόταν από υπόκωφες, παρατεταμένες φωνές — κοινώς μουγκρητά. 'Ενα «ποπ!» σηματοδότησε το τέλος του.
Συμμορφούμενη με την επιθυμία μου, η κοντομαλλούσα ξανθιά, καβάλησε κι αφού τονεπήρε μέσα της άρχισε να τρίβεται μπρος-πίσω βογκώντας ευλογοφανώς — μετριοκαλή η αίσθηση του κόλπου.
Αψηλή και χοντροκόκαλη —αλλά όχι χοντρή— δεν άφηνε πολλά περιθώρια για μανουβράρισμα.
Στο πισωκολλητο γονατιστό όμως ένιωσα κυρίαρχος!
Οι άναρθρες φωνές της κατά τη διάρκεια της γάμευσης (συνέχιζε η μετριοκαλή αίσθηση του κόλπου) ήταν ανάλογες της έντασης των γαμιών.
Τηνεγάμησα για λίγο και ιεραποστολικά (ξυρισμένο αιδοίο, καλά ανοίγματα) έχοντας την ίδια αίσθηση.
T' όνομα της μεσήλικης πόρνης ακούστηκε, απ' την τσατσά, πριν τη συμπλήρωση του εξαλέπτου —την ώρα που εγώ, από πίσω, "έδινα"— χωρίς όμως εκείνη ν' αντιδράσει.
Δεν άργησα να ολοκληρώσω — στο τέλος ενός σύντομου παλινδρομικού κρεσέντο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, John.Greek, PEODAS και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού