Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξημερώματα Πέμπτης κι επισκέφτηκα το Alien Girls Studio στη Ν. Φιλαδέλφεια, κατά τις 03:30 αν δεν απατώμαι. Χτύπαω και μου ανοίγουν κατευθείαν. Δεν υπήρχε άλλος πελάτης ούτε όταν μπήκα ούτε όταν έφευγα. Πρώτη φορά που πήγα στο studio οπότε δεν ξέρω αν γενικότερα δεν έχει πολύ κίνηση ή αν ήταν ο συνδυασμός της ημέρας, της ώρας και του καιρού. Η τσατσά, πολύ ευγενική, με πληροφορεί ότι βάρδια κάνει η Έρρικα και την καλεί στο σαλόνι.
Η Έρρικα ψηλή και πανέμορφη, με μελιά μάτια, 28 χρονών. Οι φωτογραφίες της που υπάρχουν στο διαδίκτυο είναι είτε λίγο παλαιότερες είτε ελαφρώς επεξεργασμένες, καθώς σε σχέση με αυτές έχει μερικά κιλάκια παραπάνω -σε καμιά περίπτωση όμως δεν θα την έλεγες παχουλή- γεγονός το οποίο με έφτιαξε παραπάνω καθώς προτιμώ τις γυναίκες έτσι.
Παίρνω το πρόγραμμα με 69 στα 70€ (το απλό ήταν στα 50€).
Η τσατσά με καθοδηγεί στο δωμάτιο δίνοντάς μου συμβουλή να μην σκοντάψω σε ένα σκαλάκι στο διάδρομο μπροστά από το δωμάτιο, χαχα! Κάνω ντουζ και περιμένω την Έρρικα.
Μετά από λίγη ώρα περνάει στο δωμάτιο με τα εσώρουχα και ψιλοτάκουνα. Συζητήσαμε λίγο και με βάζει να ξαπλώσω, πέφτει στα τέσσερα πάνω στο κρεβάτι κι αρχίζει κάποια αισθησιακά παιχνιδάκια και χαδάκια. Έχοντας δίπλα μου το κωλαράκι της δεν κρατήθηκα και πρίν περάσει ούτε ένα ολόκληρο λεπτό της κατεβάζω το εσώρουχο και της ζητάω να ξαπλώσει για να παίξω εγώ μαζί της. Ορμάω ανάμεσα στα μπούτια της κι αρχίζω το γλειφομούνι, κάνοντας διαλλείμματα για να παίξω και με τα βυζάκια της και τα δίμετρα πόδια της. Παρά τα κιλάκια που έχει σε σχέση με τις φωτογραφίες, το κορμί της είναι σφιχτό και δεν έχει χαλαρώσει. Δεν δέχεται γλωσσόφιλα και δαχτυλιάσματα (μόνο εξωτερικό παιχνίδι στην περιοχή).
Μετά από αρκετά λεπτά της ζητάω να μου περάσει το προφυλακτικό κι αρχίζει η πίπα σε στάση 69. Για να πω την αληθειά δεν μπορώ τώρα να κρίνω κατά πόσον η πίπα ήταν καλή καθώς είχα προσηλωθεί πλήρως στο να γευτώ το μουνάκι της κι απλά ο εγκέφαλος μου είχε μπλοκάρει την καταγραφή οποιαδήποτε άλλης πληροφορίας στην μνήμη μου.
Μετά από κάποια ώρα της ζητάω να σταματήσουμε και να περάσουμε στο κυρίως πιάτο. Μου αλλάζει προφυλακτικό κι αρχίζουμε με ιεραποστολικό. Μετά της ζητάω ν' ανέβει από πάνω μου και πάει να με καβαλάει σε reverse cowgirl αλλά της ζητάω να γυρίσει απ' την άλλη καθώς ήθελα να βλέπω το πρόσωπό της και να παίζω με τα βυζιά της. Έδωσε πόνο η κοπέλα, χοροπήδαγε πάνω στον πούτσο μου. Μετά την έστησα στα τέσσερα κι έχοντας θέα την κωλάρα της σύντομα τελείωσα.
Μερικά χαδάκια ακόμα για την χαλάρωση και μπήκα για ντουζ. Όσο έκανα ντουζ περίμενα ότι θα είχε φύγει, αλλά βγήκα και την είδα ακόμα στο δωμάτιο. Μπήκε κι αυτή για ντουζ και άφησε την κουρτίνα μισάνοιχτη για να την βλέπω. Όταν βγήκε πιάσαμε την κουβέντα όσο ντυνόμουν, με έπιασε και με φίλησε σταυρωτά για να με χαιρετήσει και βγήκαμε μαζί από το δωμάτιο.

Γενικά, πολύ ικανοποιητική η συνάντηση, δεν έμεινα με κανένα παράπονο. Ο χώρος καθαρότατος και με ωραία ατμόσφαιρα, πετσέτες και παντόφλες σφραγισμένες στο δωμάτιο. Η Έρρικα πολύ ευγενική και γλυκιά κοπέλα. Η όλη κατάσταση πολύ girlfriend experience, δεν ξέρω αν είναι αυτό γενικότερα το στυλ της ή αν απλώς το έβγαλε λόγω της δικιάς μου προσέγγισης μαζί της, οπότε για κάποιον που έχει πιο "άγριες" διαθέσεις από εμένα στο σεξ δεν ξέρω κατά πόσον η Έρρικα θα ήταν η κατάλληλη κοπέλα γι' αυτόν. Αλλά για κάποιον που ψάχνει για girlfriend experience του τη συνιστώ ανεπιφύλακτα. Το μόνο αρνητικό είναι η αρκετά εκτεθείμενη είσοδος του studio. Εκείνη την ώρα δεν κυκλοφορούσε τίποτα, αλλά περνώντας από το σημείο αυτό στη συμβολή εκεί στη γέφυρα σε άλλες πιο ανθρώπινες ώρες γίνεται χαμός από αμάξια, έχοντας αρκετές φορές και κίνηση (γι' αυτό κι έβαλα 6 στον χώρο αντί για 7 που είναι το μέγιστο που με αφήνει). Στο parking έβαλα 5 καθώς μη έχοντας αυτοκίνητο ειδα μεν ότι υπήρχαν 1-2 θέσεις μπροστά από το studio, αλλά δεν παρατήρησα περισσότερο τι παίζει γενικότερα με το παρκάρισμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ΦΑΚΙΡΗΣ, Gianpaolo

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού