Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν μου επέτρεπε το σύστημα η Βαθμολογία θα ήταν υψηλότερη φυσικά.
Επίσκεψη προηγούμενη ημερομηνία είπα όμως μιας και άλλαξε ο Χρόνος να γράψω μια καλή κουβέντα για την Ολγα στον όροφο του 7.
Αφού πάρκαρα σχετικά εύκολα ανηφόρισα τα σκαλοπάτια του ορόφου και πριν προλάβω να χτυπήσω το κουδούνι μου άνοιξε η Όλγα. Καλό σημάδι που σήμαινε ότι δεν ήταν με πελάτη και με είδε από την οθόνη της κάμερας.
Χαμόγελο και από τους δυο "καλημέρες" και αφού έδωσα το τριαντά € μπήκα στο μεγάλο δωμάτιο αριστερά.
Χαρακτηριστικά της κοπέλας έχω γράψει σε προηγούμενη κριτική.
Από τη σκάλα το χαρακτηριστικό άρωμα του αποσμητικού χώρου που χρησιμοποιεί και μετά μπαίνοντας στο πεντακάθαρο και ευωδιαστό δωμάτιο αφού πρώτα είχα αντικρίσει τα μάτια της, η διάθεσή μου ανέβηκε κατακόρυφα.
Εσύ που με διαβάζεις τώρα ένα θα σου πω. Η Ολγα είναι τρελή με τη καθαριότητα- τα σεντόνια καθαρά και τεντωμένα στο κρεβάτι το μαξιλάρι στη μέση του κρεβατιού και λίγο παραπάνω σε στυλ ρόμβου , ο καθρέπτης να γυαλίζει , τα χαλιά αριστερά και δεξιά του κρεβατιού χωρίς ίχνος σκόνης, ο νιπτήρας καθαρός σαν καινούριος και οι τοίχοι χωρίς τον παραμικρό λεκέ, το δε πάτωμα με πολλά παρκέ και φασίνες σε σημείο που λάμπει και όλα μαζί να σε παραπέμπουν σε ένα υποχονδριακό άτομο με τη καθαριότητα.
Το μόνο αρνητικό το παλιό air conticion του δωματίου που δεν καλύπτει με θερμότητα επαρκώς το δωμάτιο. Ενοίκιο γαρ του οικήματος νομίζω.
Έπεσα άγαρμπα στο κρεβάτι για να προκαλέσω το τρίξιμό του και αμέσως ήρθε στο δωμάτιο η Ολγα.
Με πέτυχε να σκουπίζω τα χέρια μου με χαρτί που πήρα από τη θήκη πάνω από το νιπτήρα αφού τα είχα πλύνει με το μοσχοσάπουνο που έχει κρεμαστό δίπλα και πάνω από το νιπτήρα.
Εννοείται βέβαια ότι πάντα τα μπάνια μου τα κάνω σπίτι μου πριν ξεκινήσω για τη Μίνωος.
Για ενημέρωση τώρα η Ολγα , πρωκτικό - 69 - γλωσσόφιλα - και ακάποτα δεν... ξεχάστε το . Δεν παρέχει έχτρα υπηρεσίες και αυτός είναι ένας σημαντικός λόγος που την επισκέπτομαι. Όποιος φυλλαει τα ρούχα του... Άλλωστε δεν είμαι των έξτρα υπηρεσιών ποτέ. Εξτραδάκια κάνουν πολλά κορίτσια στη Μίνωος για αυτούς που το επιθυμούν.
Με την Ολγα πάντα περνώ πολύ καλά, έχει μια γλυκύτητα και συγχρόνως μια σπιρτάδα το βλέμμα της που σε απογειώνει. Για τα δικά μου κριτήρια είναι πολύ όμορφη κοπέλα. Πολλές φορές μιλάμε και στη κουβέντα βγάζει μια ωριμότητα και μια σοβαρότητα που με ευχαριστούν, δε βιάζεται και η ώρα μαζί της περνά ευχάριστα. Για μένα η λέξη "όμορφη" διαφέρει από τη λέξη "ωραία".
Για άτομα που θέλουν να κάνουν κανονικό σεξ περνώντας ένα ευχάριστο μισάωρο τη συστήνω χωρίς σκέψη.
Αυτές είναι οι δικές μου οι εντυπώσεις για την Όλγα οι οποίες όμως μπορεί να μην είναι ίδιες με τις δικές σας.
Να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
jerrone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.225
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Doctor T, mkavlos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2017
Ειναι η πιο ομορφη και η πιο καλη απο ολες.
Αρε Αλεξια - Ολγα, εφυγες απο την Αθηνα και ταχω βαψει μαυρα.
Τυχεροι Χανιωτες, οχι μονο ζειτε στη πιο ομορφη πολη της Ελλαδας και στο πιο ομορφο νησι του κοσμου αλλα εχετε και την Ολγα.
Ποτε θα βρω τη ευκαιρια να κατεβω στα Χανια να βρει χαρα το ματι μου και το κορμι μου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1