Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161565
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας πάρει μετά από καιρό το τηλ προσπάθησα να κλείσω όπως όλοι μας ένα ραντεβού.
Μετά από αρκετά μνμ μια και το πρόγραμμά μου δύσκολο βρήκαμε κενό μία Κυριακή στα μέσα του Δεκέμβρη πρωί για ένα καλό δίωρο με το πολυπόθητο κορίτσι.
Στην διάρκεια των μνμ για το ραντεβού αποφάσισα να την πάρω Duo με την φίλη της Σοφία.
Βέβαια υπήρξε η πρόταση από μέρος της και για τρίο με άλλη γνωστή του χώρου ΈρωταςΈρωτας
αλλά λόγο του πιεσμένου χρόνου θα έπρεπε να κλείσω τουλάχιστον 3 ώρες... για απολαύσεις αυτό χάος του σεξ.
Κυριακή πρωί τα κορίτσια στην ώρα τους καφεδάκι και ξεκίνησε η μάχη.
Η Μαριαλένα ένα όμορφο κορίτσι με αρκετά σφικτό κορμί όπου ξέρει πολύ καλά να το χρησιμοποιήσει σε όποια στάση θέλεις, γλυκό πρόσωπο και υπηρεσίες που σε ανταμείβουν σε αυτό που ζητάς.
Η Σοφία, λεπτή γλυκιά, ο ακούραστος ακόλουθος της Μαριαλένας όπου δεν θα πει όχι σε ότι και τις ζητηθεί.
Αγώνας δυνατός με όλα τα διπλά που μπορείς να φανταστείς.
Χαμόγελο,πάθος,φωνές,καύλα και η συνέχεια μια καλογυρισμένης τσόντας με σενάριο και ιστορία κάτι από RTL, θα καταλάβουν οι παλιοί.
Συνοψίζοντας, ναι μεν υψηλό το κόστος για μερικούς αλλά όπως έχω ξανά πει άμα γουστάρεις κάτι και μπορείς να το κάνεις και τα έχεις, εκείνοι την στιγμή δεν λογαριάζεις.
Σίγουρα θα την ξανά συναντούσα διότι πιστεύω ότι έχω πολλά να πάρω ακόμα από αυτό το σχήμα..είτε θα είναι μονό - διπλό ή τριπλό.

Ομορφόπαιδα η ενημέρωση σώζει τσέπες....


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
430€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimitris611, Dirty69, mikelantzeloka και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2017
Αγαπητε Dracoumel. Το Σοφακι είναι όλα τα λεφτα. Πολύ γλυκια και σιγουρα amateur
06 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλημερα και καλη χρονια ποιο ειναι το σοφακι που λετε
06 Ιανουαρίου, 2017
Πως βρισκουμε Σοφακι ? Χμμμ;
06 Ιανουαρίου, 2017
περισσότερες πληργοφορίες για τη σοφία υπάρχουν? πως τη βρίσκουμε?
07 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σοφακι εστι ένα ψηλο , γλυκο αερατο κοριτσι γυρω στα 24-25 με φινο σωμα και ένα υπεροχο φυσικο στηθος. Δυστυχως μπορει μονο το απόγευμα και αυτό όχι παντα. Της αρεσει το σεξ αλλα όχι ποπουδακι. Φιλη της Μαριαλενας απ' οπου παιρνει κανεις τηλ. Δηλαδη προυποθεση ναχεις το τηλ. της Μαριαλενας. Καλη συνεχεια στους Αθηναιους κυνηγους.
07 Ιανουαρίου, 2017
Τι διαφορά έχει το διπλό από το τριπλό στα γραφόμενά σου???
07 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι ακριβώς παλικαρά μου
07 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σοφάκι μάγκες μόνο με Μαριαλένα τώρα αν είναι και μόνη της δεν ξέρω
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8