Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτοχρονιατικη συναντηση με την κοπελλαρα μας.για τη Μαγια πηγαινα δηλ αλλα δεν ηταν διαθεσιμη κι ετσι κατεληξα εδω.κι αποδειχτηκε πολυ καλη επιλογη.

ευκολη η συνεννοηση με το γραφειο με 3-4 sms και η Ιλονα ηρθε και 15 λεπτα νωριτερα.
εμφανισιακα ειναι ακριβως οτι βλεπετε και στις φωτογραφιες της,με λιγο φοτοσοπια βεβαια για να μη χαλαει κι η συνταγη που λενε.
ηλικια γυρω στα 30 κι οχι 25 σιγουρα που λεει το γραφειο,σκυλε προσωπο,σαν αυτα που βλεπουμε στα μπαρακια και στα χοροπηδαδικα,που ανεβαινουν στη μπαρα και τρελλαινουν τον αντρικο πληθυσμο.
ωραιο 2αρι με 2,5αρι στηθος,κωλος ελαφρα πεσμενος,κοιλια ουτε για αστειο,μακρυ μαλλι
και μια εκφυλη εκφραση που σε προδιαθετει για πολλα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης.
με λιγα λογια ειναι ο τυπος γυναικας που θες ανετα να σκισεις μολις τη δεις.

απο επικοινωνια ουτε τα βασικα κι ετσι με το που μπηκε πηγε κατ ευθειαν για ντουζ κι ακολουθησα κι εγω.

ο αγωνας αρχισε αμεσως με φουλ επιθεση απο την κοπελλα αφου δε στεκεται πουθενα.
τη βαζω απο κατω και την πλακωνω στα γλωσσοφιλα και στο αρμεγμα του βυζου.
κατεβαινω πιο κατω και την αρχιζω στο γλυψιμο και στο δαχτυλιασμα.
σε λιγο ειχα και δευτερο δαχτυλο μεσα και μετα και τριτο.
την εγλυφα κι ετριβα το μουνι της με δυναμη και το μωρο ειχε καβλωσει τρελλα που με αρπαξε απο το κεφαλι και με πιεζε πανω της.
βαζω δακτυλο κι απο πισω κι ενω στην αρχη ειπε οχι,μετα απο λιγο εβαζε και μονη της.
εφτασα αργοτερα να τη δακτυλιαζω μπρος-πισω συγχρονως με λυσσα και το μωρο βογγουσε.
ειχα κατακαυλωσει κι εγω τοσο που ανεβηκα οπως ηταν απο πανω της και την αρχισα σto mouthfuck.
μολις εφτασα να τελειωσω την εχυσα με δυναμη οπως ηταν απο κατω σε προσωπο-μαγουλα-στομα καιτης εριξα και κανα δυο πουτσοσκαμπηλα ετσι για να τη συνετισω.ΚουλΚουλΚουλ
χωρις βιασυνη πηγε στο μπανιο για τα γνωστα και γυρισε παλι φορωντας μαυρες καλτσες σιλικονης ΈρωταςΈρωτας στριγκακι και σουτιεν.
αφου γυρισα κι εγω απο το φρεσκαρισμα μου ξεκινησε ο δευτερος γυρος.

αραξα στο κρεββατι και ξεκιναει αμεσως μια φανταστικη πιπα.ωραια,βαθια,υγρη πιπα,αργη και με καβλωτικα βλεμματα στα ματια που σε φτιαχνουν περισσοτερο.
κατεβαινει και πιο κατω και ρουφαει και παιζει με τα μπαλλακια για ωρα για να ξαναγυρισει μετα στον κορμο του πεους
το οποιο αυτη τη φορα το εξαφανισε για πλακα κρατωντας το μεσα στο στομα της αρκετα.
ειχα ξαναγινει τουρμπο.
τη σταματω για να μην τελειωσω κι αρχισα να τη γλυφω εγω παλι για λιγο και να της βαζω και δαχτυλα αφου τα γουσταρε.
περασμα κρανους μετα απο λιγο λοιπον κι αρχη με την Ιλονα απο κατω να της εχω σηκωσει τα ποδια και να τη γαμαω χαλαρα στην αρχη.
αρχισε να τουρμπιζει και να ζηταει πιο γρηγορο ρυθμο.
τη φερνω απο πανω σε cowgirl κι αρχισε πιο γρηγορα να λυσσαει πανω στο καβλι μου μονη της. μετα τη γυριζω στα τεσσερα και μπαινω μεσα της και την πηδαω ετσι τραβωντας τη απο τα μαλλια ενω της βαζω και δυο δαχτυλα στον κωλο.(......).

ειχα φτασει σε φαση να τελειωσω κι ολο και δυναμωνα το ρυθμο. βγαζω την καποτα και τη χυνω πανω στην κωλαρα της και γυρνωντας η Ιλονα με στραγγιξε μεχρι την τελευταια σταγονα.
αφου τα πηρε ολα αποσυρθηκε για μπανιο κι ακολουθησα μετα κι εγω.

ηταν εν ολιγοις μια πολη καλη συναντηση. η κοπελλα ηταν πολυ εκδηλωτικη,συμμετειχε κι απολαμβανε το σεξ κι η ιδια,οι υπηρεσιες της ολες τηρηθηκαν και με το παραπανω και σιγουρα ειναι μια πολυ καλη επιλογη για καποιον,που θελει pse ρυθμους απο μια κοπελλα που για μενα ζει και ξερει να γαμιεται.
η τιμη ηταν λιγο αλμυρη απο το γραφειο που τελευταια το εχει κανει κανονα αλλα αυτη τη φορα αξιζε σε συγκριση με αλλες φολες.

καλη χρονια συναδελφοι με περισσοτερες ενημερωσεις-κριτικες για να εχουμε λιγοτερες φολες. να ειστε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.972
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, anon. και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2017
Ωραίος Πέτρο, καλή χρονιά Καπέλο
02 Ιανουαρίου, 2017
Με το δεξί μπήκε το νέο έτος.
Πάντα τέτοια! Χαμόγελο
03 Ιανουαρίου, 2017
Η κριτική όπως πρέπει να είναι! Ωραίος!
04 Ιανουαρίου, 2017
Σας ευχαριστω ολους παιδια. καλη μας πορνοχρονια. Ματάκι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4