Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έψαχνα ένα μωρό για να περάσω μια πολύ όμορφη στιγμή. Τα μάτια μου έπεσαν στην Mery, από τις φωτογραφίες το μωρό φαίνεται πολύ εντυπωσιακό. Η μόνη ένσταση που είχα ήταν για το ύψος της και φυσικά το σέρβις, γενικά για τις ψηλές κοπέλες δεν έχω και τις καλύτερες εμπειρίες, άχαρες, κοντρολαρονται δύσκολα, δεν έχουν τόσο έντονη θηλυκότητα. Έτσι λοιπόν, ως εκ τούτου πηρα τα ρίσκα μου και έκλεισα ραντεβού.
Με το που ανοίγω την πόρτα παθαίνω απογοήτευση, πρόκειται μεν για την εικονιζόμενη κοπέλα του γραφείου αλλά χωρίς επεξεργασία. Δεν έχει δηλαδή αυτή την φωτεινότητα-λάμψη που φαίνεται από τις φωτογραφίες με πρόσωπο πιο σπασμένο, πιο κουρασμένο. Εν τω μεταξύ φόραγε και κάτι άκυρα ρούχα λες και θα πήγαινε σε κηδεία, μαύρα με ένα παντελόνι και μια μπλούζα εντελώς ντεμοντέ, όλα μαύρα και αλαλα. Οκ λεω θα έχει καλό σέρβις,καθόμαστε λεμε δυο τρεις μαλακιες για να σπάσει ο πάγος. Η κοπέλα από την αρχή ήταν μαγκωμενη-ντροπαλή, και δυστυχώς ετσι παρέμεινε το έργο μέχρι το τέλος. Πρωτοβουλία ελάχιστη έως καθόλου με εμένα να την καθοδηγω, που ευτυχώς υπάκουε πιστά. Αφού γδύνεται το μωρό, έχει πολύ ωραίο δερμα και καλοσχηματισμενο κορμί, αλλά χωρίς δυστυχώς τις έντονες καμπύλες που κόβουν την ανάσα. Ενώ τα στήθη της φτιαχτα 3+ καλοφτιαγμένα και ζουμερά. Αφού πήρε μπροστά το τρένο άρχισε να με φυλάει πολύ ωραία και βαθειά, πολύ ωραίο το φιλί της πράγματι. Ενώ το στοματικό της από τα καλύτερα, με ρουφήγματα, παίξιμο της γλώσσας στην βαλανο και άλλα πολλά. Η συνέχεια όπως προείπα διακρίνεται από amature συμπεριφορά αλλά χωρίς μα και δεν, αλλά αυτό που έλειπε φίλοι μου είναι η ΖΩΝΤΆΝΙΑ,ΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ,ένιωθα δηλαδή ότι τραβαγα μόνος κουπι.
Εν τέλη Δεν θα την σύστηνα με την καμία σε αυτό το κόστος μιας και ευτυχώς υπάρχουν πολύ καλές περιπτώσεις με μικρότερο κόστος.

Καλές Γιορτές σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, maniouel, LanciaRallye037 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού