Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τη Σοφία την είδα μια μέρα σε μια τσάρκα κατά τύχη την ώρα που έμπαινε στο δωμάτιο και μου άφησε καλές εντυπώσεις. Διαβάζοντας κι από δω ότι το χει λίγο πολύ το έργο και δε πάμε για αγγαρεία επισκέφτηκα ένα πρωινό να δω κι εγώ τι έχει να δώσει !

Στο σαλοναρισμα καλό κορμί , σχετικά σπασμένη στα μούτρα αλλά σε πείθει να μπεις.
Πέρασα με το ελεύθερο 50€
Με το που μπαίνει το μωρό μέσα πέφτω με τα μούτρα πάνω της και αυτή ανταποδίδει καπάκια. Γλωσσόφαγα αρκετά με δύναμη και γενικότερα πολύ καλή θέληση !
Πίπα καλή με συνεχή μπουκώματα όσο μέσα πήγαινε σε σημείο να πνίγεται αλλά να το επαναλαμβάνει.
Όπως καταλαβαίνετε με καύλωσε παρά πολύ κι έτσι ξεκίνησα σφυροκόπημα στα 4 για αρκετή ώρα . Το μουνι πηγάδι παρεμπίπτοντος.
Στη συνεχεία ιεραποστολικό όπου ανέβασα τα πόδια της στους ώμους κι είχαμε πολύ δυνατό γόμησε , κι εκει και έχυσε με σπασμούς.
Μόλις έχυσε ξεκίνησε να θέλει να τελειώσει και μένα + λίγο γκρίνια για την ώρα όποτε της είπα να ξανακάνει το ίδιο κόλπο με το λάρυγγα της για να φεύγουμε.

Έχυσα στα βυζιά της μετά από ένα 4λεπτο γκχχκγκγκκχχκχκ πλυθήκαμε και αντίο.

Γενικότερα μέτριο μουνι , τα τιμάει τα λεφτά της αλλά προς το πάρων δε το σκάφτομαι να ξανάπαω. Ίσως άμα μου λείψει το λαρύγγι της.

Ελπίζω να βοήθησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
41
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού