Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Ζανέτ την πήρα για πρώτη φορά πριν περίπου ένα χρόνο,πέρασα καλά δε μπορώ να πω...Έκτοτε την έχω επισκεφτεί κάπου δύο με τρείς φορές μαζί με την προχθεσινή.Συμπαθητική γκόμενα,έκφυλη με νάζι που σε κερδίζει από το σαλόνι.Φοράει προσεγμένα εσώρουχα,σέξυ και έχει ωραίο κορμί.Το πρόσωπο της καθημερινό και το σώμα της καθαρό με απαλό άρωμα κάθε φορά...

Προχθές λοιπόν το πρωί βρισκόμουν στην έθνική και πέρασα να δω ποίες δουλεύουν...Προς έκπληξη βγήκε στο σαλόνι πρώτη και την επέλεξα κατευθείαν...Πέρασα στο δωμάτιο του οίκου και ξάπλωσα για να την περιμένω...Ήρθε μετά από δέκα λεπτάκια και ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις...Της αφαίρεσα το κορμάκι που φορούσε και ξεκινήσαμε τα πεταχτά φιλιά στα όρθια...Κάποια στιγμή ανταλλάξαμε και γλωσσόφιλα ενώ πιπίλισα αρκετή ώρα το στήθος της.Ανταπέδωσε και αυτή με καραμέλωμα στα @@@κια για ώρα.Σφιχτές αγκαλιές στα όρθια και φιλιά πεταχτά σε όλο το σώμα ήταν η συνέχεια για λίγα δευτερόλεπτα...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό στοματικό με ωραίες κινήσεις της γλώσσας αλλά και άψογη τεχνική...

Μετά από ακόμη ένα γύρο προκαταρκτικών ώρα για σεξ!
Μία και μοναδική στάση ήταν αρκετή για να ολοκληρωθεί η συνάντησή μου με την Ζανέτ....Με πισωκολλητό και άψογο στήσιμο στα τέσσερα από την Ζανέτ το τέλος ήρθε....
Ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο κάνοντάς μου και "παράπονα" για τη σύντομη διάρκεια του σεξ...Η απάντηση ήταν φυσικά πως με τα προκαταρκτικά της με έφτασε στο αποκορύφωμα...

Αυτά για τη Ζανέτ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού