Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη απόγευμα γύρω στις 19.00. Πέρασα στο σαλόνι όπου περίμεναν άλλα 5 άτομα. Η υπηρεσία μου είπε ότι δουλεύουν δυο κοπέλες , η Ντιάνα με ακα τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό και η Σαντρα απλό πρόγραμμα και αυταρχικό. Πρώτη βγήκε στο σαλόνι η Ντιάνα κανείς απο τους παρευρισκόμενους(οι 4 άνω των 50) δεν εξέφρασε επιθυμία να περάσει μαζί της . Δεύτερη βγήκε η Σάντρα , ξανθιά με το μαλλί αλογοουρά κανονικό πρός λεπτό σώμα τατού χαμηλά δεξιά στο στομάχι και 1.5άρι βυζί . Εγώ και δύο ακόμα εκφράσαμε την επιθυμία μας να περάσουμε με την κοπέλα.

Αφού πετάχτηκα πάνω και στα απέναντι σπίτια μίας και ήμουν τρίτος στη σειρά , επέστρεψα πλήρωσα και περίμενα να αδειάσει δωμάτιο .

Άδειασε δωμάτιο , πέρασα φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Μετά από κάποια ώρα ήρθε στο δωμάτιο . Έχει ένα υφάκι και σχετικά μεγάλη ιδέα για τον εαυτό της , μιλάει και απαντάει κοφτά αν και δεν είναι για πολλά πολλα. Σηκώθηκα την πλησίασα και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό , τραβήχτηκε και καλά γαργαλιόταν , της έβγαλα το σουτιέν και φίλησα τα στηθάκια της αυτή απλά καθόταν την γύρισα και της έβγαλα το στρίνγκ , την έκανα να σκύψει και γονάτισα από πίσω της , άρχισα να γλύφω το μουνάκι της και το κωλοτρυπηδάκι της ,έκανε την έκπληκτη όταν της έγλυψα την ροδέλα της , μου ζήτησε να ξαπλώσει για να είναι πιο άνετα... Ξάπλωσε ανάσκελα άνοιξε τα πόδια της και μου είπε έλα , συνέχισα λοιπόν να γλύφω το μουνάκι της το οποίο είναι ευωδιαστό και ωραίο την έγλυψα για αρκετή ώρα μίας και δεν βιάζεται καθόλου μέσα στο δωμάτιο αλλά απο την άλλη δεν είχε καμία αντίδραση . Σταμάτησα και ξάπλωσα και εγώ με την σειρά μου , δεν έδωσε φιλάκια πουθενά , με το ένα χέρι της χάιδευε το στήθος μου και με το άλλο τον πούτσο μου μέχρι που μου σηκώθηκε.

Πήρε το προφυλακτικό το έσκισε με τα δόντια της και μου το φόρεσε . Πίπα ρηχή και με πολύ χέρι , βελτιώθηκε λίγο μετά από υπόδειξη μου αλλά και πάλι ήταν αδιάφορη . Την σταμάτησα και της είπα να στηθεί στα τέσσερα , καλό στήσιμο αλλά και πάλι αμέτοχη , ούτε καν ένα αναστεναγμό ακόμα και όταν ανέβασα ρυθμούς . Της είπα να αλλάξουμε και να ανέβει από πάνω αλλά μου είπε ότι της πονούν τα μπούτια...και ξάπλωσε ανάσκελα ... μπήκα ξανά μέσα της και συνέχισα να την γαμάω , τώρα άρχισε να βγάζει κάποια επαναλαμβανόμενα μηχανικά επιφωνήματα αναστεναγμού τα οποία απότομα σταμάτησαν(όπως είχαν αρχίσει)μόλις άρχισα να χύνω.

Σηκώθηκε φόρεσε τα εσώρουχα της , μου είπε καλό απόγευμα και έφυγε . Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 15 λεπτά , δεν έχει κάποια συμμετοχή η πίπα της μετριότατα “πουλάει” και έχει ακόμη πέραση πιστεύω μόνο και μόνο λόγω της σχετικά καλής εμφάνισης που έχει , μόνο για μοντελοπνίχτες και για μία φορά απλά για την δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού