Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 437801
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την πηρα την περασμενη βδομαδα, την Πεμπτη(δεν ειμαι κ σιγουρος για την μερα)..Γυρνουσα απο βραδινη εξοδο κ ειπα να πεταχτω να ριξω εναν..Την lina την ειχα μπανισει στις φωτο κ μ αρεσε, οποτε πηγα απο εκει να την γνωρισω καλυτερα, τι το ηθελα ο μαλακας; Ηταν γυρο στις 12 που εσκασα μυτη στο στουντιο, ανετο παρκινγκ απ εξω, εκατσα στο σαλονι κ για ελαχιστα λεπτα περιμενα την κοπελα, η κυρια στην υποδοχη ευγενικη..Βγαινει η τυπισα κανει ενα τυπικο σαλοναρισμα λεγοντας μου καλησπερα..Δινω 50αρι κ περνω στο δωματιο..Η lina ειναι καπως ρετουσαρισμενη στις φωτο, γιατι δεν εχει αυτη την αχλαδοκωλαρα που μας δειχνουν οι φωτογραφιες, απλα εχει ενα καλο κωλαρακι, στηθος σχετικα μικρο, απαλο δερμα κ μετριο προς καλο προσωπο..Δεν ειναι σε καμια περιπτωση ασχημη(τουλαχιστον για τα γουστα μου, οποτε ειναι υποκειμενικο αυτο)..Μπαινει στο δωματιο κ λεμε τα τυπικα για να σπασει ο παγος, ηρθε σε συντομο χρονικο διαστημα μιας κ δεν ειχε αλλον πελατη..Την ξαπλωνω στο κρεβατι για να μπαλαμουτιαστουμε, απο αυτο το σημειο καταλαβα οτι ηταν βιαστικη κ θα κοιταξει να ληξει το ματς γρηγορα κ εξηγω: οπως την ειχα κατω κ την πασπατευα, μετα απο πολυ συντομο χρονικο διαστημα ηθελε να μου περασει κρανος κ να αρχισει το σεξακι..Τα προκαταρκτικα της συντομα κ μιας κ ειναι στουντιο κ σκαμε 50αρι, τα χαρακτηριζω ανυπαρκτα..Πιπα πολυ μετρια με χρηση χεριου, δυστηχως απ οταν ξεκινησαμε ειχα καταλαβει οτι πεσαμε σε φολα, μιας κ η βιασυνη της ηταν εμφανεστατη..Στην διαρκεια της πιπας ζητησα δακτυλο αλλα εκανε πως δεν ακουσε, δεν επεμεινα μιας κ θεωρουασα χαμενο το παιχνιδι κ δεν ηθελα να το χαλασω κ αλλο..Ακολουθησαν 2 στασεις πρωτη σταση ιεραποστολικο κ τελευταια στα τεσσερα οπου την σφυροκωπησα δυνατα για να χυσω, οπως κ εγινε μετα απο προσπαθεια, μιας κ η συμμετοχη της ηταν ανυπαρκτη, κατι αχ-βαχ στην χαση κ στην φεξη..Αν τον ειχα παιξει η ειχα γαμησει πιο πριν δεν πιστευω να εχυνα..Τα μονα θετικα της συναντησης ηταν οτι ειχα καλη αισθηση του μουνιου της κ στηθηκε καλα, αλλα μονο αυτα δεν φτανουν..Εφυγα ξενερωμενος, δεν την συστηνω, να πονταρετε αλλου τα λεφτα σας παιδες..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.978
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trobas1984, mad_max, Gianpaolo και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού