Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στοχευμένη επίσκεψη στην καινούρια κοπέλα απο Μολδαβία με όνομα Τάνια ή αλλιώς και Τατιάνα,μετά απο τα καλά λόγια που διάβασα απο συναγωνιστές.Πρόκειται για κοπέλα κανονικών κιλών,με μαύρα μακριά μαλλιά,πρόσωπο σκυλέ έκφυλο,μεγάλο τατού μανίκι στο μπράτσο και ένα μικρότερο πίσω στην μέση. Μόλις την είδα στο σαλόνι και μου έκανε τσαλιμάκια με κάβλωσε αρκετά και έτσι κατέβαλα το αντίτιμο ξέροντας ότι θα περάσω πολύ καλά μιας και η κοπέλα το είχε αρκετά και σύμφωνα με την υπηρεσία είναι μεγάλη πουτανίτσα.
Η κοπέλα κατέφθασε στο δωμάτιο με θετική ενέργεια,η συνεννόηση έγινε στα Αγγλικά μιας και δεν καταλαβαίνει καθόλου Αγγλικά.Της έκανα κοπλιμέντα για το σέξυ παρυσιαστικό της.Φορούσε ένα σετ απο μαύρες καλτσοδέτες με σχέδιο.Γδύθηκε και άρχισα να γλύφω τα μαλακά δυομισάρια βυζιά της.Την χάιδευα στο μουνάκι και την έγλυφα στο λαιμό της.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι και τα προκαταρκτικά συνεχίστηκαν με αυτή να ξαπλώνει πάνω μου και να με γλύφει σε λαιμό και αυτιά.Σε απόπειρα μου για να την φιλήσω στο στόμα μου είπε ευγενικά ότι δεν κάνει.Τριβώταν πάνω μου ενώ με έγλυφε και εγώ χούφτωνα το κωλαράκι της.Κατόπιν κατέβηκε στο στήθος μου και άρχισε να το γλύφει.Πήρε μωρομάντηλο και μου καθάρισε το πέος και μετά απο προτροπή μου και τους όρχεις. Άρχισε να τσιμπουκώνει και η πίπα της ήταν πολύ καλής αίσθησης,χωρίς χρήση χεριού και βαθιά σχετικά.Στο τσιμπούκι το είχε. Την έβαλα να μου γλύψει και τα αρχίδια όπερ και το έκανε διατρέχοντας την καυτή της γλώσσα πάνω τους. Κατόπιν πήγε να φορέσει προφυλακτικό αλλά της πρότεινα να συνεχίσει το τσιμπούκι.Μου είπε να μην την χύσω στο στόμα και συνέχισε το καταπληκτικό της βαθύ τσιμπούκι.
Την γύρισα στην στάση του 69 και η Τάνια πήρε μία πάρα πολύ καλή θέση φέρνοντας μου όλη την μουνάρα της και την δουλεμένη κωλοτρυπίδα της στο πιάτο.Άρχισα να την γλύφω με την κοπέλα να το απολαμβάνει αρκετά κρίνοντας απο τις συσπάσεις του αιδοίου της.Της περιποιήθηκα φυσικά και την κωλοτρυπίδα.Συνέχισε να τσιμπουκώνει βαθιά και έβλεπα την φάση απο τον πλαινό καθρέπτη έχοντας καβλώσει.
Της είπα να περάσουμε στο σεξ και η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό.Της είπα να ανέβει απο πάνω μου για να την απολαύσω. Έχωσε το σκληρό μου πέος στην μουνάρα της και άρχισε να κάνει αυτή παιχνίδι ενώ εγώ έγλυφα τις βυζάρες της εναλλάξ κάνοντας παιχνίδι με την κωλάρα της.Στην στάση της καβαλάρισας ήθελε να έχει αυτήν τον έλεγχο και το έκανε τόσο καλά που την άφησα. Συγκεκριμένα τον έχωνε βαθιά στην μουνάρα της κάνοντας συσπάσεις με την λεκάνη της γύρω του.Η αίσθηση ήταν αρκετά καλή και μπορούσα να νιώσω τις συσπάσεις απο την μουνάρα της.Ήξερε να γαμιέται πολύ καλά στην στάση αυτή. Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισε να με γλύφει στον λαίμο.
Και στην στάση του πισοκωλητού ήταν κορυφή η Τάνια, στήθηκε πολύ καλά έχοντας θέα και τις δύο δουλεμένες τρύπες της.Την γαμούσα απο το μουνί βλέποντας πολύ καλά την διείσδυση και παράλληλα έτριβα απαλά με τον αντίχειρα την κωλοτρυπίδα της.Η Τάνια είχε τουρλώσει την κωλάρα της ακουμπώντας το πρόσωπο της στο μαξιλάρι και βογγούσε απο κάβλα ενώ εγώ την γαμούσα.
Τρίτη στάση η ιεραποστολική,αγκαλιασμένοι αρχικώς σφιχτά και να με γλύφει και να με δαγκώνει απαλά στο λαιμό όσο την γαμούσα.Κατόπιν στα γόνατα παίζοντας με την μουνάρα της.
Για το φινάλε αφαίρεση προφυλακτικού και ενώ της έβαζα δάχτυλο στην καβλωμένη μουνάρα της της έριξα μία αρκετά γενναία ποσότητα σπέρματος σε βυζιά και κοιλιακή χώρα. Μία άκρως επιτυχημένη συνεύρεση είχε καταγραφεί στο καρνέ μου.
Εν κατακλείδι η Τάνια είναι αρκετά έμπειρη στο σεξ και γαμιέται σαν πορνοστάρ, κάνει καλό βαθύ τσιμπούκι και είναι δεκτική στο γλύψιμο.Αν έδινε και γλωσσόφιλα και έκανε και τελειωτικό τσιμπούκι θα ήταν κορυφή. Οι υπηρεσίες της είναι αρκετά πάνω απο τον μέσο όρο και την προτείνω αναμφισβήτητα προς δοκιμή. Αυτήν την στιγμή κατά την γνώμη μου οι καλύτερες στην αλυσίδα Φωκαίας 24-27 -Φιλιππίδου 11 από τις καινούριες είναι η Λίζα και η Τάνια και ακολουθεί η Τζουλιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Τάνια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2016
πολυ καλή επιλογή η Τάνια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1