Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κοιτοντας το προγραμμα στην αλυσιδα, ειδα στο προγραμμα την ξανθια Μονικα, καμια σχεση η εικονικη με την αληθινη
πραγματικοτητα, αυτο που αντικρυσα ειναι μια ξανθια κοπελιτσα στα ορια του μπαζακι, βυζαρες φενοταν να εχει,
κωλομερια στα ορια της πτωσης, τα δωματια της κλειστα και καθουμενος στο σαλονακι σκεπτομενος να μπω ή οχι,
αποφασισα να μπω, και οτι γινει, πιστευοντας να βγουνε μυθοι τα λογια μιας ομοσταυλη της που μου την ειχε
παρομοιασει σαν βρωμιαρα και χαμηλου επιπεδου αποδοσης. Το σημειο που παρεβλεψα αν και περιμενα καποιο Α χρονο περιμενοντας
να αδειασει δωματιο, ηταν οτι τους ξεπεταγε τον εναν μετα τον αλλον σε χρονο ΤΤ, οποτε ή ηταν τοσο καλη ή.??
Περασα στο δωματιο και κλασικα η κοπελια δεν αργησε, λιγα προκαταρτικα στα ορθια, ελαχιστα στο κρεβατι, δεν τα κινηγησα γιατι με φρεναραν κατι σπυρια στα κωλομερια της, ξανθο μαλι, βυζαρες σχετικα μεσαιου μεγεθους, δεν θυμαμαι αν επαιζε σιλικονη, κολαρα αφρατη, επιδερμιδα υγρη ή απο μπανιο ή απο ιδρωτα...αποκρουστικη αισθηση και αντικαυλωτικη επαιξε ρολο...
η πιπα της μετρια προς χαλια εβαλε και το σωμα της μακρια μου, την ενιωθα να πεφτει μεσα στο στομα της
και την εκοψα να ξεκινησουμε, ανεβηκε απο πανω στις πατουσες, αχαρη σε αυτο το ρολο, την γυρησα απο κατω, εκλεισε
τα ματια, κομοδινο.!! δεν αντιδρουσε, στα 4αρα μου ηρθε η μποχα απο το μουνι της, εβλεπα και τα σπυρια ηρθαν στο μυαλο μου τα λογια της ομοσταβλη της.!!αυτο ηταν αρχισε να μου πεφτει την εβγαλα απο μεσα της και της ειπα να αποχωρησει, δεν πιστευα να μπορουσα να τελειωνα μαζι της ουτε με πιστολι στο κροταφο, με κοιτουσε για 2 δευτερα ακινητη αναζητοντας τον λογο, και δεν τον
πηρε, σηκωθηκε να φυγει με μια καληνυχτα.
Απατη η συγγεκριμενη κοπελια, εμφανησιακα μου φανηκε ατημελητη, απερηποιητη, απλητη.!! Την πατησα και τα εκλαψα
τα 40€ με μαυρο δακρυ θα ελεγα.!!Για βαρδαρη και ποιο κατω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Veros, Πουτσαρας4 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού