Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν με 2 λόγια, μόνο και αυτή (και η Τίνα από το ίδιο γραφείο) μου έχουν βγάλει τόση όρεξη σε ΟΛΑ! εκεί είναι που κερδίζει. Τι να χορέψει αισθησιακά της ειπα, μέσα, τι να πεσει στα γόνατα, αμέσως με χαμόγελο, τι να κανουμε μπάνιο μαζί, εδειχνε να γουστάρει κιόλας.

Το μόνο μειονέκτημα ότι από αγγλικά, χειρότερα κι από τον Τσίπα. η διάθεση της όμως παιδιά ειναι τρομερή και η θετική της αύρα. Το σώματακι της είναι πετίτ, που εγώ γουστάρω πολύ γιατι βοηθάει σε όλα τα παιχνίδια και όπως πρέπει σχηματισμένο.

Μπήκε μέσα με πολύ ωραίο classy ντύσιμο, της έδωσα τα συγχαρηκια μου, κ γενικά της έδωσα πολλά πράγματα Έρωτας

Λοιπόν το τελικό που με εντυπωσίασε είναι ότι ενω έπαιξε 2ος γύρος, δεν φαινόταν να καταλήγει με δόξα Γερο-μύστης.. ε λοιπόν 10' πριν φύγει ξεκινάει ένα τσίμπουκο που δεν τον εβγαλε απο το στόμα της για κανενα λόγο, ούτε στη λήξη του χρόνου, μέχρι τελικά να πάρει την περα για περα δίκαια ανταμοιβή της στο ωραίο στοματάκι της. ενα έχω μόνο να πω
Maya respect Καπέλο

Πραγματική βαθμολογία
Πρόσωπο, Σώμα:8, Συμπεριφορά :10 , Επικοινωνια: 6 (λόγω γλωσσας κ μόνο), Διαθεση: 10 ξεκάθαρα, Τιμή/απόδοση:9

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
816
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, aselgeia, Kimi13 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού