Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παραφράζοντας διπλά τον τίτλο του παιδικού τραγουδιού , θέλησα να δώσω διπλή διασταση στον τίτλο.
Μικρός ,για τότε που ήμουν , μπακα-ληστής απο το μπακάλικο και το ληστής . Ληστής διότι "εκλεψα" μια παιδική μου οιδιπόδεια φαντασίωση ( τι αλλο!) .
Οι μεγαλύτεροι κάπως (45-55) θα θυμούνται τα κλασσικά μπακάλικα στις αρχές των 70's . Θυμάστε μήπως τον τύπο της νοικοκυράς που πήγαινε να ψωνίσει φορώντας παντόφλα , μαλλινη κάλτσα μαυρη και ρόμπα ?
Ετσι φαντασιώθηκα την Κατερίνα σήμερα . Μόνο που απο τότε με την ρόμπα και την παντόφλα μέχρι σήμερα που ηλθε το πλήρωμα του χρόνου εχει περάσει μια ζωή .
Ας είναι .Η υπομονή και η καρτερία ανταμείβουν .
Την Κατερίνα την εχω πάρει μια φορά ακόμη τον Αυγουστο . Μου έκανε για αυτό που θέλω .
Σήμερα ανέβηκα τα σκαλιά καθισα και περίμενα . Η τσατσα ανακοίνωσε Κατερινα και Ελενη .
- Θα περάσω με την Κατερίνα λέω , χωρίς να δω ή να περιμένω ....την ξέρω !
Η τσατσά απόρησε .
Μπηκα εδωσα το ΚΟΛΛΑΡΙΣΤΟ παράβολο , γδύθηκα και περίμενα .
Μπήκε μέσα, κοιτώντας με απορία ! Ποιος νά'ναι αυτός που με ξέρει !
Στην αρχή δεν της θύμιζα τίποτε . Τωρα δε, λέει και 3 - 4 λέξεις πχ. προφελακτικό(!) ραμπότα (ε ?)
καλαμέρα (!) ντοτόρ (!) .
Το μαλλί ηταν κομμωτηρίου . Μια καλοβαλμένη κυρία γυρω στα 55 + , οχι όμορφη , μικρο βυζί , γεμάτη απο κάτω με φωτεινά μάτια δερμα σταφιδιασμένο φυσικά , με τον καιρό . Το εντυπωσιακό ειναι τα μαλακά της πέλματα και τα ισια-ισομεγέθη σχεδόν δακτυλά της οπου καβλώνει οταν τα γλείφεις.
Στο δια ταύτα .
Βγάζει ενα λαικού γουστου πανωκάτι ,με κρόσια πορτοκαλί , κι απο μέσα σετάκι κυλοτα-σουτιέν παλαιού τύπου , λευκό . Η εικόνα ειχε ολοκληρωθεί πλέον .
Λιγα γλωσσόφιλα γονατιστοί στο κρεβάτι, της υποδεικνύω να ξαπλώσει κι αναλαμβάνω .
Στα ματουρογκράνυ εχω μάστερ απο την MENSA .
Ιδού λοιπόν η vice verca τακτική του Πρυτανη . Δείχνοντας πόθο για τον κωδικό* σαν να είναι κατι το ξεχωριστό , καταφέρνω να κάμψω αντιστάσεις -οχι πάντα- αλλά και να φέρω στην επιφάνεια το "μητρικό φίλτρο" της ωστε να επιτύχω το ποθητό για μένα αποτέλεσμα .
Την εγλειψα στο κορμί , λαιμό μασχάλες στόμα ,στήθος με στοργή (!) .
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΜΟΥΝΔΙΕ ΦΡΟΥΝΤ ........ με το ΤΟΤΕΜ ΚΑΙ ΤΑΜΠΟΥ (αγοράστε το κοστίζει ελάχιστα) .
Κατέβηκα στην ΑΨΟΓΑ αποτριχωμένη περιοχή της και πεντακάθαρη ομοίως . Ξεκίνησα εναν αγώνα φιλότιμο με tempo θέλωντας να ανοίξω το κανάλι της επιστροφής στην μήτρα .... την επιστροφή μου "πίσω " στην προτέρα ανυπαρξία μου , αρνούμενος την ΑΚΟΥΣΙΑ σύλληψή μου .
Ρίγη κάβλας συνεπήραν το κορίτσι . Κουνούσε ρυθμικά την λεκάνη της , την πρωτη φορά καθόλου .
Τα υγρά που κατέβαζε ήταν σκέτο ποιήμα . Δεν επέτρεψα στον εαυτό μου να λερωθούν τα σεντόνια .
Ο μεγάλος σπασμός επέφερε και το τελικό κύμα . Εγω παρών , εκεί να στραγγίξω τον κόλπο .
Σήκωσε το κεφάλι και με κοιτούσε . Το εχω ξαναδεί το βλέμα αυτό . Ψυθίρησε κατι στα Ρώσσικα .
Γονατισα και πήρα ενα ενα τα πόδια στο στόμα . Κάβλα ...... γυρνούσε το κεφάλι δεξια-αριστερά .
Αφησα το μέλι κι ακούμπησα το αναπαραγωγικό όργανο στην περιοχή . Μια μικρή παράτριψη και μέσα.
-προφελακτικό (!) ακούστηκε με σβησμένη φωνή .
Ο ρομαντισμός ήταν μονόδρομος . Το πλήρωμα του χρόνου επήλθε .
Αυτή η ρομαντική-οιδιπόδεια οπως διάολο θέλεις πέστο , εκπληρώθηκε .
Η μετοχή μου ανέβηκε 1 γραμμή (εγκεφαλικά) . Το μετά όμως έρχεται να σε προσγειώσει .
40 σχεδόν χρόνια φανασίωσης άξιζαν αυτα τα 10 λεπτά ?
Δεν γαμιέται .... τα άξιζαν .
Εξ' άλλου μια Κατερίνα-μητέρα πάντα υπάρχει εκεί εξω .

*κωδικός : ετσι λέω το/κορίτσι/α .

ευχαριστώ τους συνοδοιπόρους για την ανάγνωση .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ελένη
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.215
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Don Aristippo και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2016
την κρεμπεδιεσες ακα αν καταλαβα καλα?Χμμμ;
19 Νοεμβρίου, 2016
........ Αγαπ[ητέ μου Πρύτανη θά ακολουθήσω τήν κρίση σου.....ΚαπέλοΚαπέλο Ηρωική μάχη εκ του συστάδην,σώμα με σώμα!!! ΈρωταςΈρωτας
19 Νοεμβρίου, 2016
είσαι όντως Πρύτανης αγαπητέ ! ...αν και μαθητευω απο μικρός στην τέχνη του ηδονισμου δεν έχω καταφέρει να εκμαιευσω τον χειμμαρο του γυναικείου οργασμου υπο τέτοιες αντιξοες συνθηκες...ευγε για την υπέροχη κριτική ! Καπέλο Ναι!
19 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ NACHO ROMAIN ... ήταν μονόδρομος . Οι "δαίμονες" ήταν ολόγυρα στον χώρο .

@ amjik για μια τέτοια "μάχη" ζούμε αγαπητέ ! Κλείνουμε "αιθερικές τρύπες" .

@ rigormortis , ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια . Η ταπεινότης μου σας ευγνωμονεί . Υπάρχει φίλος που σας διαβάζει . Υπερυψηλής ευφυίας . Φροντίζω για το καλό των ταλαιπωριμένων ψυχών , στκ μέτρο των δυνατοτήτων μου .

Χαιρετω τους Κυρίους . Καπέλο
20 Νοεμβρίου, 2016
Υποκλίνομαι!!! Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα
21 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αξιοθαύμαστα όντα αυτοί οι δαίμονες. Πεταρίζουν τριγύρω σου, σου κλείνουν τα μάτια, σου ψιθυρίζουν στο αυτί πως προλαβαίνεις στο γήρας σου να ρουφήξεις ότι σου αρνήθηκε η νιότη, σου υπόσχονται πως για χάρη σου θα μετουσιώσουν την ξεφτίλα σου σε αυτοσεβασμό... Και συ τους πιστεύεις γιατί αυτό θες. Εδώ έχουν μέχρι και την απίστευτη ικανότητα να ξεγελούν την ελληνική γλώσσα και να βγάζουν τους "κυρίους" εκτός εισαγωγικών... Αυτό το τελευταίο μάλιστα, τελευταία συναντάται συχνά στις τάξεις των ...δαιμονόπληκτων. Αλλά θα μου πεις, στην Ελλάδα ότι δηλώσεις είσαι.
Όλα τα παραπάνω φυσικά δεν έρχονται αυτόματα. Χρειάζεται κόπο και εξειδίκευση ώστε να είσαι σε θέση να μετατρέπεις την μπουρδελολογία σε μπουρδολογία. Κάποιοι, λίγοι ευτυχώς, κατέχουν διδακτορικό σ αυτό.
23 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάστερ αγαπητέ . Master και στην "μπουδρολογία" αλλά και την μπουρδελολογία
Τα σέβη μου στις άοκνες προσπάθειές σας για την "άνοδο" .

Καπέλο
23 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ομολογώ ότι περίμενα ευφυέστερη απάντηση.
22 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν λες που δεν σου απάντησε με ακόμα μία μπούρδα γκρινιάζεις και από πάνω.
23 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τις κρατάω για πιο εκλεκτά "πελατάκια" .
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2