Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με τη μικρούλα (δείχνει πολύ αλλά είναι κάπου πριν τα πρώτα άντα), είχαμε μιλήσει 2-3 φορές στο τηλ και την είχα στα "to do", αλλά δεν είχε κάτσει η μπίλια μάλλον για τυχαίους λόγους....Σπασίκλας

Πρόσφατα φίλος μου είπε ότι το κορίτσι έχει μελέψει πολύ και έχει αναβαθμιστεί σημαντικά η απόδοσή τηςΚουλ...Το τηλ το σήκωσε με την πρώτη και το meeting κλείστηκε για το επόμενο 2ωρο, όπου της διευκρίνησα ότι ήθελα 1,5+ ώραΜατάκι

Ήρθε στην ώρα της με μακρύ extension rasta (που της ταίριαζε), εφαρμοστό τζινάκι, ψηλά μποτάκια (που με αυτά πλησίαζε το 1,67) και ένα ελαφρύ βαψιματάκι στο τετραγωνισμένο - συμπαθητικό - ομορφούλικο προσωπάκι τηςΣπασίκλας

Στα πρώτα 3 λεπτά έσπασε ο πάγος, και ακολούθησε φρεσκάρισμα καθαριότητας, όπου βγαίνοντας από το μπάνιο εμφανίστηκε ένα κορμάκι ελαφρώς γεματούλικο, αλλά σαφώς αδυνατισμένο σε σχέση με τις φωτος...Βυζάκι όμορφο 2αρι (χαλαρό για την ηλικία της), αλλά που γουστάρει το καυλάντισμα κατά τη διάρκεια της μάχης, μουνάκι καθαρό κοκκινοροζουλί που κατεβάζει μπόλικους χυμούς, και ένα στοματάκι που γουστάρει την πούτσα στο έπακρο, και αν δεν την τραβήξεις την κρατάει για γλυφιτζούρι μέχρι να τη λιώσει...Έρωτας Εκεί που τα δίνει όλα είναι στο 69, όπου δεν ξεκολούσε και δεν σταματούσε να χύνει...μιλάμε ποτάμι...κάπου εκεί την γύρισα σε straight γλύψιμο, όπου μου πίεζε το κεφάλι στη κλειτορίδα και έκανε πατητές μέχρι να σταματήσει το σπαρτάρισμα , που με κανένα τρόπο δεν ήταν προσποιητόΝαι! Χαλάρωσε κάνα πεντάλεπτο να συνέλθει από τα χύσια της, και γύρισε στα 4 χαμογελώνταςΚατσικογάμης Είχα ήδη φορτώσει και γρήγορα τελείωσε ο πρώτος γύρος στο ροντέο...Χαμόγελο Έδειχνε ξεκάθαρα ότι δεν είχε κανένα θέμα με τον χρόνοΜατάκι

Χαλαρά ντουζάκια, και πάλι 69, όπου το γύρισε σε DT, και το κράτησε εκεί για κάνα τέταρτο...δυναμίτης βραδύκαυστος λέμεΠροσκύνημα
Καπάκι ανέβηκε στο κατάρτι, όπου κρατούσε τον ρυθμό που της έδινα, πότε πρίμνα, πότε όρτσα, πότε πλάγια, ΧΩΡΙΣ να το ξεκαρφώνειΓλώσσα Μόλις ξαναφόρτωσα, την ξάπλωσα ανάσκελα, σήκωσε τα χέρια της πάνω από το κεφάλι, και άρχισε να βογκάει ανεβάζοντας την αναπνοή της και σφίγγοντας το μουνάκι της...ξαφνικά, πιάνει πάλι το κεφάλι μου, το καρφώνει στο ένα βαυζί και λέγοντας "ρούφα το, ρούφα το" χύσαμε παρέαΝαι!

Ξανά ντουζάκι, και γυρίζουμε στο κρεβάτι (νομίζοντας εγώ ότι έπεσε η αυλαία...Σπασίκλας), και εκεί που έχω χαλαρώσει, γυρίζει πάλι σε 69 και αρχίζει να γλύφει σιγά σιγά τ'αρχίδια, όπου μετά από λίγα λεπτά με ξανάκανε τούμπανο για 3η φορά....μιλάμε απίστευτη η γκομενίτσαΓλώσσα Ξεκίνησε πάλι η μάχη με κάμποσες στάσεις, όπου ξανάχυσα λίγο πριν κλείσουν 2,5 ώρες ΣΚΛΗΡΟΥ αγώνα !!!

Το VFM χτύπησε 10 με τόνοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο και η Αφροδιτούλα μπαίνει πλέον στα στανταράκια Ναι!

Καλό χειμώνα κύριοιΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
GEORGE G
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.798
Πόντοι:
2.426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 inno60, SEXTYRHOON, kikirikou69(1) και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2016
Μας εφτιαξες μεγαλε πρωι πρωι Γλώσσα
Ψαχνω καιρο κοριτσι που να σπαρταραει στο γλυφομουνι , θα τιμηθει Έρωτας
07 Νοεμβρίου, 2016
θα μπορουσα να ειχα το τηλ της αδερφε η μια πληροφορια?ευχαριστω,καλη συνεχεια!
07 Νοεμβρίου, 2016
Συναγωνηστη πως μπορουμε να βρουμε το τηλ της Αφροδιτης
07 Νοεμβρίου, 2016
φτιαξε το 70 για 2 ωρεs φιλε ...γιατι θα τουs τρελανειs ...κατα τα αλλα ωραιοs .....την μπεμπα εχω καιρο να την τιμησω και νομιζω οτι ηρθε η ωρα .....και παλι ωραια περιγραφη !!!!Ναι!
07 Νοεμβρίου, 2016
Καλήσπέρα συναγωνιστή τη υπάρχει?? Αν ναι σε παρακαλω το στέλνεις.. Ευχαριστώ
08 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι ακριβώς να φτιάξω ??? στην πραγματικότητα ήταν 70 για 2,5 !!!!
08 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε τοτε ρε συ φιλε ειχεs ειδικη μεταχειριση..................ετσι δεν ειναι ? δεν βλεπω αλλο λογο !!!
10 Νοεμβρίου, 2016
έχουμε τηλεφωνάκι φίλε? Ματάκι
10 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαράκι πως θα γινόταν να εχουμε το τηλεφωνο της??Η' κάποιο στοιχείο?Μπορείς να βοηθήσεις σε παρακαλώ???Ναι!Ναι!Ναι!
11 Νοεμβρίου, 2016
Μπορούμε να έχουμε το τηλέφωνο της ;
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2