Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και έχω περάσει κι εγώ από την Αλιόνα -όπως άλλωστε πρέπει να το κάνει κάθε άντρας- θεωρώ πως της χρωστάω μία κριτική. Διαβάζοντας αρκετά για τη συγκεκριμένη από τους μύστες του site Γερο-μύστης κατέβηκα να δω τη γυναικάρα, μιας και από υπηρεσίες λίγο πολύ ήξερα τι θα ακολουθήσει. Επίσκεψη πριν κάτι μήνες απόγευμα, με υποδέχεται η ξανθιά τσατσά, φιλική και ομορφούλα! Έρχεται μετά από λίγο η Αλιόνα, λίγο ψυχρή μεν, με τα βυζιά της φόρα παρτίδα, τυπικό σαλονάρισμα χωρίς πολλά πολλά, το οποίο δεν επηρέασε την απόφασή μου να περάσω στο δωμάτιο. Το δωμάτιο καθαρό, νομίζω πως ήταν το πρώτο κοντά στο σαλόνι οποτε είχε λίγη φασαρία όποτε έμπαινε κάποιος στον οίκο..Έρχεται η γυναικάρα και της αναφέρω πως είμαι εδώ μονο για την πίπα της. Το γνωρίζει και η ίδια πως είναι μαστόρισσα σε αυτό. Απαλό δερματάκι,λείο φουλ στο σολάριουμ. Αράζει μαζί μου στο κρεβάτι και αρχίζει να με φιλαει στο στήθος. Κατεβάινει προς τα κάτω με σκοπό τη τσιμπουκοδρομία, με καπότα ύστερα από υποδειξη μου.Το παίρνει στο στόμα της και αρχίζει..Πολύ καλή πίπα, βαθιά σε σημείο να πνίγεται. Εβαζε κατά διαστήματα χέρι στη πίπα, αν και δε με ενοχλούσε..Ξαπλωμένος εγώ το απολάμβανα προφανώς, δε τη διέκοψα για σεξ. Τον χτύπαγε στη γλωσσάρα της κοιτώντας με μία ανωμαλία Ναι! Σηκώθηκα μετά από ένα δεκάλεπτο, έβγαλα προφυλακτικό και της τα εδωσα στο στόμα, συνεχίζοντας να με κοιτάει με τις ματάρες της! Τα έφτυσε, έβαλε και ένα κορμάκι και αποχώρησε μετά από λίγο από το δωμάτιο.
Δεν ανέφερα κάτι νεό, μιας και σχεδόν όλοι την προτιμούν για την πίπα της, έχει φαίνεται fun club,παρολα αυτά για μία τέτοια πίπα όφειλα να γράψω κι εγώ μία κριτική..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
lemourios
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
814
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, tolis1978, TOMMY DEVITO και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2016
Αλιόνα. super πίπα!!!!!! Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1