Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490945
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημερομηνία στο περίπου. Η Λαουρα είναι κατώτερη των φωτο...και ψιλό απογοητευτικα όταν την είδα αλλά λόγω...ανεβασμένη διάθεσης είπα να δοκιμασω καθότι και νέα παρουσία. Περνάω στο δωμάτιο γενικά η διακόσμηση πολύ καλή και καθαρά εκτός από ένα φάουλ έλειπαν οι παντόφλες.!? Ερχετε η Λαουρα ωραίο λεπτό κορμί αλλά κάπως χαλαρή, πρόσωπο μέτριο και στήθος χαλαρό, μικρό και πεσμένο. Δεν γαμιετε λέω μετά και τη σχετική γνωριμία καταλαβαίνω ότι όντως είναι νέα και άπειρη...κάτι που εμένα μου αρέσει οπότε την καθοδηγω...μετά τη μετρια πίπα και χωρίς καθόλου προκαταρκτικά από μέρους της ξεκιναω ιεραποστολικό και όντως τη νιώθω σχετικά στενή..όμως μετά από λίγο άρχισε να αναδύεται μία άσχημη μυρωδιά από το σημείο που δούλευα...γαμω-ο λέω και με χαλάει τελείως είναι το μόνο πράγμα που δεν αντεχω όταν η κοπέλα ειναι απεριποιητη και όχι καθαρη. Όπως εγώ έρχομαι πάντα καθαρός και από μπάνιο έτσι απαιτω το ίδιο. Ευτυχώς έσωσα την παρτίδα... τελειώνοντας στο στήθος της...συμπέρασμα η Λαουρα δεν το χει ακόμα γενικά αλλά τουλάχιστο πρέπει κάποιος να της πει πως οφείλει να είναι καθαρή και περιποιημένη. Χαιρετώ τους συναγωνιστες...καλά να γαμα-ε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Gianpaolo, Α-Ω και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού