Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157418
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο το τσουβαλιασμα της Νικης ηθελα κι αλλο!(Κατσικογάμης) Ηταν και διπλα η Γωγω Μαστροκωστα μου και λεω ας παω να μου ρουφηξει το αιμα παλι!Γλώσσα
Εδωσα στην τσατσα κατευθειαν το 30€ και λεει παρε γυμνο ! Παρε κατι με 40€!Μαλακία (γελουσα απο μεσα μου ,γιατι το μωρο εμενα προσωπικα δεν με ξεχναει) οποτε τσατσα(ΓαμήσουΓαμήσου).. Ερχεται το μωρο μετα απο λιγο φρεσκομπανιαρισμενο και μου χαμογελασε μολις με ειδε!(Έρωτας) . Κατευθειαν παθιαρικα γλωσσοφιλα ,να μην μπορω να παρω ανασσα!Έρωτας Χαμουρεμα αρκετο με το μωρο και παραλληλα τα φιλια μας...ωσπου βγαζω το μποξερακι και ειχαμε το παρτι!(Ναι!) Αρχειδογλειψιμο εντονο. Κατεβαινε με την γλωσσα της σιγα σιγα απο τα αρχιδια και εφτασε μεχρι την πισω τρυπουλα μου(Μεγάλο χαμόγελο)! Ωραια αισθηση να σε γλειφει εκει μια τετοια γυναικαρα και μετα αποτομα να τον καταβροχθιζει στο λαρυγγι της!(Προσκύνημα) ...Ειχα φτασει στο αμην μου με την τρελη και σηκωνομαι ορθιος στο κρεβατι . Να τον παιζω εντονα ,αυτη παραλληλα να βγαζει γκαβλιαρικους αναστεναγμους και να βγαζει γλωσσα για να ερθει το φορτιο που ερχοταν! Ωσπου πριν την εκπυρσοκροτηση τον βαζει στο στομα της και δεν αφησε ουτε σταγονα να πεσει στα σεντονια!Ναι!Ναι!
Πηγε νεροχυτη πλυθηκε και ηρθε για τα τελευταια γλωσσοφιλα της!Έρωτας Την λεω : Ναι ομως no sex!Μεγάλο χαμόγελο
- NEXT TIME!(Προσκύνημα) με το που με δινει αυτην την απαντηση χουφτωμα στην κωλαρα της ! Φιλι δαγκωτο στα χειλια της και next time!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2016
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, FILOXENOUMENOS και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού