Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 13.45 . Αφού έκανα ένα επιλεκτικό πέρασμα από καμιά 15αρια σπιτάκια στο μαγευτικό Μεταξουργείο όπου το κλου ήταν ομάδες με νεαρούς και νεαρές φωτογράφους γύριζαν στην περιοχή και τραβούσαν φωτογραφίες (γκράφιτι , γκρεμισμένα κτίσματα ακόμα και κάποιους οίκους) συνέχισα την βόλτα μου στα σπιτάκια της Αχιλλέως / Μαραθώνος και Κωνσταντινουπόλεως μέχρι που κατέληξα στην Ιωάννινων. Συνήθως πετυχαίνω την Κάρλα αλλά και αυτήν μετά από τόσες φορές την έχω βαρεθεί.

Σήμερα δούλευε η Υβόννη , θυμήθηκα ότι την είχα πάρει πριν περίπου 2 χρόνια όταν και δούλευε κάτι τριήμερα στο Ρεμούνδου 21 και είχα περάσει πολύ καλά ,οπότε μην έχοντας και άλλο χρόνο στην διάθεση μου για να βολτάρω αποφάσισα να περάσω μετά από τόσο καιρό μαζί της .

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , η υπηρεσία με ρώτησε αν θέλω να κάνω μπάνιο και μου έφερε πετσέτα , βέβαια η πετσέτα ήταν προσώπου αλλά από το τίποτα ... Μερικά λεπτά αργότερα ήρθε η Υβόννη στο δωμάτιο , δεν ξέρω πως τα καταφέρνει αλλά πάντα (δηλαδή όσες φορές την έχω πετύχει)έχει καλή διάθεση και είναι μέσα στην ενέργεια...Μιλήσαμε λίγο για τις διακοπές μας μετά από ερώτηση δικιά της και στην συνέχεια με ρώτησε αν θέλω να μου κάνει μασαζάκι . Κανένα πρόβλημα της απάντησα και μου είπε να γυρίσω μπρούμητα , αφού έβαλε λίγο λαδάκι μου έκανε ένα 5λέπτο χαλαρωτικό μασαζάκι σε πλάτη ώμους χέρια αυχένα σε γρήγορους ρυθμούς. Έτοιμος είπε είσαι , ελπίζω να μην σε χαλάρωσα πάρα πολύ και μου κοιμηθείς είπε , γυρίζοντας μου έπιασε τον πούτσο και άρχισε να τον χαϊδεύει και συνέχισε λέγοντας απ’ ότι βλέπω όμως ξύπνιος είσαι και άρχισε να γελάει.

Ξάπλωσα ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει σε λαιμό στήθος και κατέβηκε πιο κάτω , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε σχολαστικά , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε πίπα πολύ καλή , αρκετά υγρή και με αυξομειώσεις ρυθμού καθόμουν και απολάμβανα , της είπα να γυρίσει σε στάση 69 για να την γλύψω αλλά μου πρότεινε να ξαπλώσει και ύστερα να την γλύφω .

Ξάπλωσε , έβαλα το κεφάλι μου ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να την γλύφω , θέλει να έχει γενικά τον έλεγχο και με καθοδηγούσε πότε με λόγια πότε στρέφοντας το κεφάλι μου με τα χέρια της . Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ιεραποστολικό , στήνεται καλά προσαρμόζοντας το κορμί της , με τραβούσε με μανία να μπω πιο βαθιά μέσα της ενώ μετά από κάποια στιγμή με δική της πρωτοβουλία άρχισε να γλωσσοφιλιάζει. Αλλαγή στάσης , της είπα να στηθεί στα τέσσερα , την πήρα αρχικά πισωκολλητά ενώ στην συνέχεια της είπα ότι ήρθε η ώρα να μην μείνει παραπεσμένη ούτε η άλλη σου τρυπούλα , χαμογέλασε , πήρα το τζέλ από το κομοδίνο και πήγα να της βάλω στην κωλοτρυπίδα της , μου το άρπαξε από τα χέρια και είπε άσε εμένα , έβαλε λίγο στην άκρη της κωλοτρυπίδα της και με το δάχτυλο της άρχισε σιγά σιγά να την ανοίγει , στην συνέχεια τοποθέτησε λίγο και στον πούτσο μου και τέλος οδήγησε με το χέρι της σιγά σιγά την πούτσα μου στην στενή τρύπα της , μπήκα μέσα της την γαμούσα αρχικά σε πολύ αργούς ρυθμούς με αυτή να αναστενάζει και στην συνέχεα με προοδευτικά αυξανόμενο ρυθμό , συνέχισα έτσι για κάνα 3λέπτο όπου της είπα να μου πάρει πίπα να τελειώσω. Τραβήχτηκε μπροστά , πήρε μωρομάντιλο μου αφαίρεσε το προφυλακτικό και μου είπε να ξαπλώσω , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε να με γλύφει όταν κατάλαβε ότι θα τελειώσω έστρεψε τον πούτσο μου προς τα βυζιά της και τελείωσα εκεί.

Σηκώθηκε μου έδωσε μωρομάντιλο να σκουπιστώ και σκουπίστηκε και αυτή με χαρτί , πήρε τα εσώρουχα της στο χέρι μου έδωσε ένα φιλί και αφού τσέκαρε αν είναι κάνεις πελάτης στο σαλόνι πήγε να κάνει μπάνιο. Στο δωμάτιο μαζί της κάθισα περίπου 20 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση από υπηρεσία και χωρίς καμία βιασύνη από την Υβόννη , μίλφ με πολύ θηλυκότητα καλή διάθεση δεκτική με πολλά προκαταρκτικά καλή πίπα , καλά στησίματα και συμμετοχή στο γαμίσι. Ένα μιλφάκι VFM το οποίο το είχα παραμελήσει στις επισκέψεις/καταθέσεις μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2016
Όνομα κοπέλας
Υβόννη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2016
Ωραία κριτική,να υποθεσω οτι η τιμή ειναι στο εικοσαρικο!?Διοτι τον παρων ιδρυμα λειτουργουσε και ως στουντιο φαση,επι Ελβιρας.
02 Οκτωβρίου, 2016
Σωστή η απορία του masonry...Όλα αυτά στο 20άρικο ή πρέπει να ρίξουμε παραπάνω καύσιμο στο injection???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2