Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 12 10
Call-Girls 58327
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
παρασκευή μεσημέρι και κατα την ολιγόωρη παραμονή μου στην Αθήνα ήθελα να την αξιοποιήσω με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, προσπάθεια επικοινωνίας 2 μερες νωρίτερα με Αννα110 και Liz vip επεσαν στο κενό, έχοντας ξεμείνει απο λύσεις και με τα χρονικά περιθώρια να στενευουν παίρνω τηλ. την Αλεξάνδρα και κλείνω ραντεβου για το επόμενο μισάωρο.

η γνωστή ευγενέστατη μουνάρα Αλεξάνδρα με υποδέχθηκε στον χώρο της με θυμήθηκε όπως επίσης και το πρόγραμμα που κάνουμε του μισάωρου.
μπάνιο, δωμάτιο, μασαζοκρέββατο και ξεκίνημα μασαζ που μπορώ να πω το εχει βελτιώσει πολύ, μετα απο κανα τέταρτο γυρνάω γδύνεται και αρχίζει πίπά με προφύλαξη όπως πάντα, τα βυζιά πολύ μεγάλα και σκληρα δυσανάλογα με το σώμα της, εκανε κακη δουλεια ο πλαστικός αλλα η κωλάρα της παραμένει αψογη και μοναδική με το τραιμπαλ τατου στη μεση να υποσχεται τρελα γαμήσια, αφου χαιδεψα την κωλάρα της δαχτυλα δεν αφηνει , ηρθε και καθισε πανω μου , είναι μουνάρα ήθελα να την αρχίσω στα γλωσσόφιλα αλλά ώς συνήθως δεν με άφησε, μετα την βάζω να σκύψει στο μασαζοκρέβατο και τον καρφώνο στην κωλάρα της όπου την γαμούσα ασταμάτητα για κάνα τέταρτο βλέποντας την καυλιάρικη φατσούλα της στον καθρέφτη. κάπου εκεί ήρθε και το τέλος,αντέχει το σκληρό κωλογαμήσι χωρίς μα και μου , είναι pse φάση, με ευχαρίστησε και με συνόδευσε στην πόρτα. overall ειναι μια κλάση πάνω απο τις υπόλοιπες και με φούλ πρόγραμμα την κατατάσσω πάνω και απο πολλές ct που ζητάνε 300αρια μονο για να δεις το μουνί τους. Το μόνο αρνητικό είναι το αποστειρωμένο πρόγραμμα, χωρίς φιλιά , χωρίς δάχτυλα και πιπα με προφυλαξη.
Σίγουρα θα την ξαναδώ αλλά όχι πολύ σύντομα γιατι είναι πολλά τα λεφτά!!!
επίσης είναι άψογη επαγγελματίας , πάντα απαντάει στο τηλέφωνο!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, mikelantzeloka

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2016
wtf........................................................................................................
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
25 Σεπτεμβρίου, 2016
Αν δεν ειναι ειρωνικη η κριτικη.... πραγματικα δεν εχω λογια.... και καλα ολα αυτο που εσκασες δευτερη φορα 130 ευρω για 30 λεπτα.... και λες οτι θα τα ξανασκαγες.... τι να πω ουτε για τρολια δεν κανει η κριτικη

26 Σεπτεμβρίου, 2016
"ειναι μια κλάση πάνω απο τις υπόλοιπες και με φούλ πρόγραμμα την κατατάσσω πάνω και απο πολλές ct που ζητάνε 300αρια μονο για να δεις το μουνί τους. Το μόνο αρνητικό είναι το αποστειρωμένο πρόγραμμα, χωρίς φιλιά , χωρίς δάχτυλα και πιπα με προφυλαξη."

αρχιδια φουλ μαστορα! επειδη εδωσε κωλο?τα αλλα τα αφησε στη κουζινα?
(Updated: 27 Σεπτεμβρίου, 2016) 27 Σεπτεμβρίου, 2016
dxounia, με όλο το σεβασμό δεν μπορείς να λες το "μόνο αρνητικό είναι το αποστειρωμένο πρόγραμμα" γιατί η κοπέλα δεν κάνει consommation.Η συγκεκριμένη μάλλον δεν φαντάζεται καν πόσα λεφτά μπορεί να βγάλει αν σταματήσει την "light πορνεία" (250/ώρα + πρωκτικό για πλάκα).Δεν είναι υπερμούναρος αλλά,όπως είπες κι εσύ βάζει κάτω τα περισσότερα ct,cg που διαφημίζονται στο bou..
12 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

120 η ώρα πάει χωρίς κώλο, με κώλο 170.
23 Αυγούστου, 2017
φιλε μου γεια σου μπορεις να μου μου pm το τηλεφωνο της αλεξανδρας δεν τη βρισκω πλεον στο facebook
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6