Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Νέλυ είναι μια κοπέλα με όμορφο πρόσωπο και με σχετικά καλό σώμα.
Χαρακτηριστικό της το όχι μικρό στήθος και ο καλοσχηματισμένος κώλος.

Αν και στο σαλόνι το ύφος της ήταν λίγο ξινό,η απόφασή μου να περάσω δεν άλλαξε-κακώς όπως αποδείχθηκε.

Στο προκείμενο και δίχως εισαγωγές και προλόγους:

Στο στοματικό της,καλή-σίγουρα το καλύτερο κομμάτι της συνεύρεσης:
Υγρό όσο χρειάζονταν,παιχνιδιάρικο όσο έπρεπε,βαθύ όσο έδειχνε ότι μπορούσε-με μόνη παραφωνία τις θεατρινίστικες εκφράσεις του προσώπου της περί δήθεν πνιγμού.

Καλή στο 69,σωστά τοποθετημένη αλλά και με φανερή διάθεση/πρόθεση να ξεμπερδεύει το δυνατόν γρηγορότερα.

Στο πισωκολλητό,μέτρια η στάση του κορμιού της,με χαρακτηριστική κούρμπα,την διόρθωσα αλλά στη διάρκεια της πράξης ηθελημένα ή αθέλητα είχαμε πάλι τα ίδια.

Προσπαθώντας να σώσω την παρτίδα και νοιώθοντας το όργανο να χαλαρώνει,την γύρισα ιεραποστολικά όπου με καλό άνοιγμα των ποδιών της και συνεχόμενα σφυροκοποπήματά μου,τελείωσα αν και το ύφος και οι εκφράσεις του προσώπου της που είχα μπροστά μου σε απόσταση αναπνοής,δεν βοηθούσαν-μάλλον το αντίθετο,τόσο λόγω του κρύου/ξινού ύφους της όσο και λόγω της τσιγαρίλας που μύριζε.

Πολύ καλός και υψηλού επιπέδου ο οίκος και λειτουργική η διαρρύθμιση του δωματίου.
Η υπηρεσία ευγενική τόσο στην υποδοχή όσο και κατά την αποχώρησή μου.

Για όσους αναζητούν σχετικά εμφανίσιμη κοπέλα σε συνδυασμό με καλές υπηρεσίες και μάλιστα στις γνωστές (όχι χαμηλές για την εποχή μας) τιμές των στούντιο,η Νέλυ όχι μόνο δεν συνίσταται αλλά είναι και κλασσικό δείγμα κακής νοοτροπίας και υπεροπτικής συμπεριφοράς κατά τη διάρκεια της δουλειάς της.

Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Νέλυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
891
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Flaros, Bugatti και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2016
Μονο Η Εμανουελλα αξιζε αλλα μας εγκατελειψε η απονη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1