Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όταν την είδα να βγαίνει από το δωμάτιο σκέφτηκα πως είναι ίσως από τα πιο όμορφα κορίτσια στα μπουρδέλα.

Η Λάουρα από το Φ69 την συναγωνίζεται στα ίσια, με την διαφορά πως η Λάουρα έχει μεγάλο στήθος, ενώ η Ναταλύ έχει μικρό και πολύ στητό στήθος. Δεύτερη η Άννυ η πορνοστάρ, η οποία κερδίζει και τις δυο στην συμπεριφορά.

Δεν είχα διαβάσει κριτικές για την Ναταλύ και επειδή είναι πολύ όμορφη σκέφτηκα πως ίσως θα φάω φόλα. Όμως μαγεύτηκα από το αλαβάστρινο λευκό κορμάκι, τις πανέμορφες ματάρες και το τέλειο πρόσωπο και πέρασα. Να τονίσω πως το κορίτσι δεν είναι πολύ παιχνιδιάρικο στο σαλόνι. Λογικό θα μου πείτε, οι πολύ όμορφες δεν χρειάζονται να είναι παιχνιδιάρες (λάθος: νομίζω για πολλούς πελάτες μετράει περισσότερο).

Πριν μπει στο δωμάτιο την άκουγα να μιλάει με ένταση με την υπηρεσία, κάτι για κάποιο ακριβό προϊόν στα μάρκετ. Σκέφτηκα πως θα μπει μέσα ζοχαδιασμένη.

Μπαίνει, με χαιρετάει, είχα μείνει λίγο με την ομορφιά της. Έκατσε λίγο ακίνητη με εμένα να έχω πέσει στο στήθος της, αλλά δεν ήμουν όσο ορμητικός όσο θα ήθελα, ίσως επειδή έβγαζε μια μικρή ψύχρα.

Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό για το στοματικό, είπα ναι. Ψιλοκαλή πίπα καθώς έπαιζα με τις ρώγες της. Δεν ήθελε πολύ να μου σηκωθεί.

Στα τέσσερα, με ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ θέα. Δέρμα που θέλεις να πιάνεις, πολύ όμορφη τρυπούλα πίσω που νομίζω η υπηρεσία είπε πως δεν δίνει (αλλά δεν με ενδιαφέρει κιόλας), πλάτη που θέλεις να την χαϊδεύεις και πολύ σφιχτή τρύπα που μου έκανε εντύπωση επειδή είχε βάλει και λιπαντικό.

δεν υπήρχε πολύ πάθος και αργούσα να τελειώσω, κάπου εκεί τις πιάνω τα πόδια από τους αστραγάλους και κοίταζα τις όμορφες γάμπες της. Τελείωσα λίγο μετά.

Θα ξαναπάω επειδή φαίνεται καλό παιδί και ίσως αν σε μάθει να σου φερθεί πιο ζεστά.
Φαίνεται πως κρύβει λίγο θυμό μέσα της, ελπίζω να μην γίνω ποτέ κάποιος που θα θυμώσει μαζί του.

Απλά θέλω 1-2 όμορφα στανταράκια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλύ
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
171
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Μακελάρης, νώντας και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού