Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Άκουσα τα ψηλοτάκουνα της Niki καθώς προχωρούσε στο διάδρομο με τα παρατεταγμένα δωμάτια για να με συναντήσει. Ένα διακριτικό κτύπημα, άνοιξα την πόρτα και πέρασε στο μουντό δωμάτιο μου με τα χαμηλωμένα φώτα. Η εμφάνιση της λοιπόν δε με ενθουσίασε. Απογοητεύθηκα κυρίως γιατί απείχε από τις φωτογραφίες, που αναρτήθηκαν με σκοπό να ερεθίσουν το συλλογικό μας αμφιβληστροειδή και να γεμίσουν τη νύχτα με υποσχέσεις. Εμφάνιση περισσότερο κοπελίτσας. Γλυκό πρόσωπο, χαμογελαστό, με μικρά δόντια, κάπως αραιά, αλλά ολόλευκα. Ξανθά βαμμένα μαλλιά και όμορφα γαλανά μάτια, που έπαιζαν πέρα δώθε σαν ψάρια μέσα σε γυάλα. Ύψος γύρω στο 1,65 που αναφέρεται. Τα ρούχα που φορούσε δεν ήταν τα κατάλληλα για το ύφος της συνάντηση μας, θα μπορούσε κάλλιστα να τα έχει διαλέξει η μητέρα της. Πολιτικά ορθώς αδύνατο σώμα, που δεν έχει προλάβει ακόμη να πάρει μελί απόχρωση από τον αττικό ήλιο. Πλούσιο και όμορφο φυσικό στήθος, με μεγάλες θηλές, που όπως αποδείχθηκε αργότερα, δεν καταφέρνει να αντισταθεί επαρκώς στη γήινη βαρύτητα. Τα αγγλικά της αρκούντως ικανοποιητικά.

Η Niki μου ζήτησε άμεσα και χαμογελαστά το δωράκι της, όπως το χαρακτήρισε. Το καλό με το χρήμα είναι πως εύκολα μπορεί να προσδιοριστεί ποσοτικά και έτσι η αντισταθμιστική συμπεριφορά της ήταν άμεση. Το μεγάλο στήθος της ταλαντεύτηκε θελκτικά και το κορίτσι έπεσε κυριολεκτικά με τα μούτρα στη δουλειά. Ευγενής προσπάθεια αλλά όχι κάτι το συνταρακτικό. Ίσως πολύ μηχανική, χωρίς καθόλου φαντασία ή πάθος. Απορροφημένος χάιδευα το εντυπωσιακό της στήθος και μετά από λίγο προχώρησα χαμηλότερα. Γλίστρησα το χέρι μου πάνω στην απαλή καμπύλη της κοιλιάς της και συνέχισα παρακάτω. Το αιδοίο της ήταν εντελώς στεγνό, αδιάφορο σε οποιοδήποτε συναίσθημα ή διάθεση, σαν αποξηραμένο ψάρι ανάμεσα στα σκέλια της. Με τη βοήθεια λιπαντικού η Niki ήρθε επάνω μου για να με εντυπωσιάσει με τον καλπασμό της. Επακόλουθο ήταν να ασχοληθώ με τους πληθωρικούς μαστούς της. Δούλεψε για λίγο με νωχελικές κινήσεις αλλά από την πλευρά μου δεν έδειξα ενθουσιασμό. Μετά από κάποιες αδέξιες μανούβρες τη γύρισα στα τέσσερα, όπου αποκαλύφθηκε μια καφέ σαν καρύδι κωλοτρυπίδα. Αν και τη ζήτησα, δε μου την προσέφερε. Συνεχίσαμε σε αυτή τη στάση ενώ εγώ χάζευα, με το αρρωστημένο μου μυαλό, το είδωλο μας στον καθρέπτη του τοίχου. Ένοιωσα μια ένοχη ευχαρίστηση από τη φυλετική βεβήλωση, ένας ηλικιωμένος Έλληνας κακομοίρης που αγωνιά να ρουφήξει ευχαρίστηση από το ρωσικό νεανικό και λυγερό σώμα της Niki. Την γύρισα στην ιεραποστολική στάση και την πίεσα για περισσότερη συμμετοχή. Ένοιωσα το ηβικό της κόκκαλο να ανασηκώνεται και άρχισε να βγάζει γλυκούς αναστεναγμούς. Καταφέραμε μετά από δική μου επιμονή καναδυό βαθιά γλωσσόφιλα. Για το καλύτερο ζήτησα το στόμα της και μου το προσέφερε. Όσο και να απομάκρυνα τα χέρια της αυτά αμέσως επέστρεφαν. Το τέλος ήρθε σχετικά γρήγορα και πριν προλάβω καλά - καλά να ηρεμήσω, η Niki έφυγε τρέχοντας για το μπάνιο λες και την είχα φιλέψει κώνειο.

Μετά από μια απολύτως ανούσια συζήτηση, άρχισα να ασχολούμαι πάλι με το στήθος της και αυτή με μένα. Στην επανάληψη έγινα πιο κουραστικός, εξαιτίας της εγγενής δυσκολίας της. Απασχολούσα την κοπέλα ανάσκελα για πολύ ώρα κρατώντας τα πόδια της ψηλά και σταγόνες ιδρώτα τινάζονταν στον αέρα σαν αστραφτερά τόξα. Η Niki κάποια στιγμή σταμάτησε να συμμετέχει. Θύμιζε τη λεία πέτρα που πετά κανείς πλάγια στο νερό, κάνει πολλά αλματάκια αλλά στο τέλος βυθίζεται. Ανησυχώντας για την επιτυχία της προσπάθειας ξαναζήτησα το στόμα της. Η τεχνική της δεν ήταν τέτοια που θα καθάριζε το παιχνίδι και το άτυχο κορίτσι έπρεπε να δουλέψει σκληρά. Κάποια στιγμή με κοίταξε με ένα βλέμμα που μάλλον εκλιπαρούσε για λύτρωση ή για ευθανασία. Το σώμα μου ανταποκρίθηκε με οίκτο για την κοπέλα και της προσέφερε τη λύτρωση, για να ξαναφύγει τρέχοντας και να με αφήσει μόνο μου στη λαχανιασμένη μου σιωπή.

Κάποιοι ισχυρίζονται ότι η επιτυχία είναι μια άρνηση, η κατάργηση της επιθυμίας και η εξαφάνιση του πόνου. Από αυτή την άποψη θα μπορούσα να χαρακτηρίσω τη συνάντηση μου με τη Niki επιτυχημένη. Αναλογιζόμενος όμως το τίμημα της, που είναι υψηλότερο από αυτό άλλων εκρηκτικών κοριτσιών του γραφείου (Anna, Vlada, Lara) και ίσως με λίγη αυστηρότητα, θα έλεγα ότι η Niki θα ήταν πρώτης τάξης ως εργαζόμενη σε ένα τριψοχανείο, αλλά όχι για αυτό που πλασάρεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, wired77, PSAXTIRI και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2016
Finis coronat opus, Maestro. Καπέλο
08 Σεπτεμβρίου, 2016
Συμπέρασμα , ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΛΑ. Θυσιάστηκες για να σωθούμε οι υπόλοιποι.
Να είσαι καλά.

Θα ήθελα να σου ευχηθώ καλύτερη τύχη με τις επόμενες αναζητήσεις σου, αλλά είμαι πεπεισμένος ότι αυτό είναι εφικτό μόνο ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ ΠΛΕΟΝ.
Z
zeljko
08 Σεπτεμβρίου, 2016
Άψογη κριτική και μας γλύτωσες το 160 άρι.Γλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3