Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η λαουρα ειναι η μελαχρινή με τις φυσικές βυζαρες η αλλη κοπέλα λεπτή μελαχρινή με πολύ μικρό βυζι που μου συστήθηκαν σαν Ελληνίδες(;) Αν και ήθελα μόνο την λεπτή γιατί η τσατσα είπε ότι κάνει και πρωκτικό τελικά τις πήρα κ τις δυο μαζί, βέβαια στο δωμάτιο άρχισε τις γνωστές δικαιολογίες και με άκομψο τροπο αρνήθηκε να κάνει πρωκτικό, εκεί θυμήθηκα ότι και ποιο παλιά σε αυτο το μπουρδελο την είχα ξαναπατήσει έτσι.
Στο δωμάτιο η κλαςικη Ασχημη συμπεριφορά ξεπέτας της φυλής. Η μια ξάπλωσε δίπλα μου και η αλλη άρχισε να μου τον παίζει όταν την σταμάτησα πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε πίπα (μέτρια) όταν ζήτησα να πηδήξω την άλλην μου λένε μου σου ξου λέει πρέπει να αλλάξουμε προφυλακτικό γιατί η μια συχαινεται την άλλην, τότε τι παρτουζα κάνετε;
Τεσπα χάλια παιδιά ξεπέτες και είπανε κ ψέματα για το πρωκτικό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαίρη
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ιανουάριος, ThE, orestis patso και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2016
ρε φιλε πηγες σε αυτο το φολομαγαζο δεν λυπηθυκες τα λεφτα σου καλυτερα να πηγαινες αλλου
02 Σεπτεμβρίου, 2016
...μια του κλέφτη...δυο του κλέφτη...
A
ANAMA
02 Σεπτεμβρίου, 2016
Τι περίμενες ρε φίλε. Φόλες είναι και οι 2. Ελληνίδες?? Με τιποτα ρε μαν
03 Σεπτεμβρίου, 2016
Εχω εμπειρια μονο με την Λαουρα, ειδικα τον τελευταιο καιρο 2μηνο...ειναι πολυ τιπηκη αποφασισα να μην ξαναπαω για μονο ενα ανοιγμα ποδιον 7 με 8 σπροξιματα και τελος....Γερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4