Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161513
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ημουν προετοιμασμενος για ολα αυτη την φορα!Κουλ Εισερχομαι στο στουντιο και καθομαι σε εναν καναπε μονος...απεναντι μου καθοντουσαν αλλα 3 ατομα. Βγαινει για σαλοναρισμα το μωρο και τι κανει η τρελη μου...(Εμμμμ) τους παραμερισε ολους! Ερχεται μπροστα μου με υφος πονηρο και χαιρετισματακι και να αναφωνει " τι κανεις??" . Σηκωνομαι απο τον καναπε και λεω θα μπω!Μεγάλο χαμόγελο Με το που το ακουει λεει :" θα σκοτωθουμε"(Προσκύνημα) ..Αξεχαστος της εχω μεινει ακομα και μετα απο τοσο καιρο που ειχα να την δω!(Έρωτας)
Σκαει μυτη το μωρο ...τα ειπαμε! Και ξεκινησαμε τα εντονα μας προκαταρκτικα(Γλώσσα) ..Αφεθηκε στα χερια μου και ενιωσε τα μοναδικα που της εκανα καποτε!Γλώσσα Ξεκινησε μετα απο λιγο την πιπα της την καλη μπορω να πω. Ωσπου ηρθε η ωρα του sex για αρχη ιεραποστολικη σταση ... Με εντονα φιλια και λογια του τυπου να μου λεει " εχεις ωραια ματια με φοβερες βλεφαριδες"(Έρωτας) - "μηπως θελεις να με βγαλεις στο κλαρι" (Μεγάλο χαμόγελο)..
Αρχισε να γουσταρει απιστευτα και υπηρχε λογος ..Γλώσσα Αλλαξαμε σε cowgirl που τα δωσε ολα το μωρο για να τελειωσει παραλληλα με μενα και ετσι εγινε!Ναι! Την εσφιξα τοσο δυνατα που μου λεγε" ποσο καιρο ειχα να το νοιωσω αυτο!"(Έρωτας)
Αφου τελειωσαμε μου λεει στο τελος πριν ανοιξει την πορτα και φυγει.." Τωρα που θα πας σπιτι θελω check in για να ειμαι ησυχη οτι δεν θα πας πουθενα αλλου"(Προσκύνημα)
- Μετα απο ολα αυτα...αλλα ξεχασα πως ειμαι ο Μπουχος!(Μεγάλο χαμόγελο)


Και στο σαλονι οταν εφευγα μπροστα στην τσατσα ηρθε για την τελευταια αγκαλιτσα(Έρωτας) η τσατσα εμεινε..(Εμμμμ)χαχχα

Ενα Τετ-α-Τετ στα λυνει ολα...Τωρα πια Ξερω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, alladalla, kostkast και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2016
Εμενα δεν ανεβηκε απο πανω γτ εχω μεγαλο πουτσο λεει..Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1