Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Δευτέρας προς Τρίτη στις 01.10 . H βόλτα μου σε ότι σπίτια (τα πιο πολλά κλειστά) ήταν ανοικτά Φυλής και πέριξ καθώς και Λιοσίων ξεκίνησε απο εδώ. Τα φώτα μέσα στον οίκο ήταν ανοικτά όχι όμως και το φωτάκι ανοιχτό , είδα και την τσατσα να κόβει βόλτες έξω απο τον οίκο και να μιλάει στο τηλέφωνο και υπέθεσα ότι δεν έχει έρθει ακόμα η κοπέλα. Αφού έκανα την βόλτα μου στα σπιτάκια της Φυλής και πέριξ αυτής και πριν κατευθυνθώ για τα σπιτάκια τις Λιοσίων πέρασα πάλι και πάλι τα ίδια...συνέχισα λοιπόν την βόλτα μου έκανα ένα πέρασμα απο Μεταξουργείο όπου έκανα διπλή κατάθεση σε στανταρακι μου και επέστεψα. Τώρα το φωτάκι έξω ήταν ανοικτό , με το που μπήκα στον οίκο έβγαινε απο το δωμάτιο η Τζούλια κρατώντας γυάλινα ποτήρια και μπουκάλια με ποτά , ακολούθησε και η τσατσα κρατώντας πράγματα....

Την Τζούλια την είχα πάρει πριν 13 μήνες στο Διδύμου 27 με καλές εντυπώσεις και η αλήθεια ήταν ότι ήθελα να την πάρω ξανά αφού ξεπέρασα τις σκέψεις μου ότι λόγω της ήδη διπλής μου κατάθεσης να μην μπορώ να ανταποκριθώ πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο.

Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , να πω ότι στο δωμάτιο δίπλα απο την τηλεόραση βρήκα ένα μπουκάλι σαντιγί... Η Τζούλια δεν άργησε να έρθει , με θυμόταν ή μάλλον για να είμαι ακριβής θυμόταν τι είχαμε κάνει ακριβώς όταν είχα περάσει μαζί της στο Διδύμου 27. Ξεκίνησε να μου λέει ότι με συμπαθεί πάρα πολύ και με ρώτησε τι δουλειά κάνω γιατί όπως είπε ήταν σχεδόν σίγουρη ότι είμαι αστυνομικός , στρατιωτικός ή κάτι τέτοιο...της απάντησα καμιά σχέση και συνεχίσαμε να μιλάμε μίας και αυτή ήθελε να χαλαρώσει μίας και δούλευε σερί απο την Κυριακή το μεσημέρι μέχρι και αυτή την ώρα με μόλις 3 ώρες ύπνο. Μιλήσαμε για διακοπές θάλασσα και πολλά άλλα , συνέχισε λέγοντας μου ότι ένα πελάτης της είχε γενέθλια σήμερα γι αυτό τα πολλά ποτά ενώ προσφέρθηκε να με κεράσει αν θέλω , έτσι δικαιολογείται ότι είχε φώτα το σπίτι και κλειστό το έξω , την είχε κλείσει για μια ώρα...

Αφού ανταλλάξαμε μερικά φιλιά ξεκίνησε να με φιλάει στο λαιμό και στο στήθος κατεβαίνοντας πιο χαμηλά , ρώτησε να θέλω προφυλακτικό , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της βαθιά και καλή όπως την θυμόμουν κάνει και deep throat. Tην σταμάτησα την έγλυψα λίγο και εγώ και στην συνέχεια μου ξαναπήρε πίπα , η αλήθεια είναι ότι λόγω της διπλής μου κατάθεσης πριν περίπου μισής ώρας δεν ήρθα σε 100% στύση (έτσι η σκέψη μου να την σκίσω απο κώλο πηγαίνει για άλλη φορά)και φοβόμουν ότι δύσκολα θα τελείωνα.

Πέρασμα προφυλακτικού , μόνο μια στάση με αυτήν ανάσκελα , την γαμούσα ενώ ανταλλάσσαμε φιλιά και φίλαγα τα βυζιά της , συνεχίσαμε για κάποια ώρα και της είπα να μου πάρει πίπα να τελειώσω γιατί όπως έβλεπα δεν θα τα κατάφερνα αλλιώς. Έβγαλε το προφυλακτικό και μου πήρε πίπα μέχρι που τελείωσα στο στόμα της.

Της ρώτησα να της φέρω χαρτί και μου απάντησε ναι ενώ συμπλήρωσε ότι είμαι ευγενικός όπως πάντα και όπως της έχουν πει....Αφού πλύθηκα μου έπιασε πάλι την συζήτηση και μου είπε ότι την στεναχώρησα με κάτι που είχα γράψει , δεν ήθελε βέβαια να μου πει τι , φαντάζομαι ότι την στεναχώρησε το νικ νειμ που της είχα βγάλει…με ρώτησε πάλι αν πέρασα καλά και αν ήθελα αφού δεν πίνω να με κεράσει coca cola , της απάντησα όχι και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για κάποια άλλη φορά.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκαπέντε λεπτά , αρκετά προκαταρκτικά πολύ καλή πίπα , ευγενική δεν βιάζεται υπομονετική , πιστεύω καλή επιλογή , δίνει και κώλο αλλά λόγω “τεχνικών” προβλημάτων μου δεν κατέστει δυνατό να δοκιμάσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.818
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2016
μπραβο μαλακα σμυρνη που πας και συστηνεσαι στις εργαζομενες με το νικ σου!
18 Αυγούστου, 2016
Η Τζούλια έχει κόψει το πρωκτικό απ οτι λέει. Της είπες για κώλο και σου πε ναί?
19 Αυγούστου, 2016
Κριτική μούφα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3