Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ελενα ειναι μια κοπελιτσα Αλβανιαρα 20 ετων,το ονομα της το γραφει και πανω στο βρακι της Προσκύνημα
εχει χαριτωμενο μουτρακι μικρο στητο βυζακι και ωραιο αδυνατο μικροκαμωμενο κορμι, τα μαλλακια της καστανα μεχρι τους ωμους.
Η Ελενα ηρθε στο δωματιο και το πρωτο πραγμα που ειπε ηταν ω ω ω ω μεγαλος πουτσος ! οποτε καταλαβα τι εχω να τραβηξω.
Ημουνα ηδη σε στυση οποτε μου περασε κασποτα και αρχισε μια πολυ ρηχη πιπα, βαλτονε κ΄αλλο μεσα καλε της ειπα,
εχω μικρο στομα μου λεει δε μπορω πιο βαθια.Προσπαθησα να της χαϊδεψω το μουνι αλλα με σταματησε.
Οι γαμπουλες ελαφρα αξυριστες, το μουνακι επισης αξυριστο αλλα μου αρεσε ετσι, κατα τη διαρκεια της πιπας σταματαγε
και με ρωτουσε απο που ειμαι ποσο χρονων ειμαι, εγω απλα της ελεγα να συνεχισει την πιπα και να τα πουμε πιο μετα.
Της ειπα να γυρισει στα 4 να χαρω το μικροσκοπικο κωλι της αλλα αρνηθηκε γιατι θα την πονουσα.
Σε κανονικη σταση και ενω της εγλειφα τα βυζια μου εδινε συνεχεια οδηγιες, μη δαγκωσεις μη γλειφεις ρωγα γαργαλιεμαι.
Γαντζωθηκα απο τα μπουτακια της και αρχισα βαθια καρφωματα που στην αρχη τα δεχοταν αλλα βογγουσε δυνατα και
στη συνεχεια με εκοβε και μου ελεγε οχι τοσο βαθια με πονας.Οταν χαλαρωσα ρυθμο μαζι της μου εκανε ξανα ερωτησεις
που δουλευω ποσα λεφτα παιρνω αμα ειμαι παντρεμενος, σταματησα και την ρωτησα- βρε κοπελια γιατι ρωτας τοσο πολλα
αντρα ψαχνεις ??
Αμα ειναι καποιο ομορφο παιδι με δουλεια γιατι οχι μου λεει. Ναι!
Συνεχισα να την γαμαω οπου τελικα εχυσα και αμεσως με εσπρωξε να βγω γιατι νομιζε οτι ειχε σπασει η καποτα.
Λιγο πριν φυγει απο το δωματιο με ρωτησε αν μου αρεσει αυτη σαν κοπελα, της ειπα ωραια κοπελα εισαι αλλα
δεν εισαι καλη στο κρεβατι και εγω την γυναικα μου θελω να την σπαζω στο γαμησι και οχι να μου λεει μα μου...
Εφαγε τη χυλοπιτα της και εφυγε.

Γλυκια κοπελιτσα η Ελενα ωστοσο ειναι πολυλογου δεν αντεχει δυαντο γαμησι δεν κανει καλη πιπα.
Αμα θελετε να παντρευτειτε ομως μια πιτσιρικα ψαξτε το.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.521
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2016
Ωραιος Ναι!
08 Αυγούστου, 2017
επειδή ενδιαφέρομαι, θα γίνεις κουμπάρος;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2