Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πηγα ενα ντιλιβερι εκει κοντα και λεω δε παω να δω στα γρηγορα την Αλιονα που εχω να τη χυσω κανα χρονο τωρα, ανεβαινω και βγαινει η τσατσα και λεει τα προγραμματα και ολα και να περιμενω γιατι ειναι στο δωματιο. Βγαινει μετα απο κανα 5λεπτο και παθαινω πλακα. Φοραγε ενα πρασινο φορεμα που ειχε κατεβασει και φαινονταν οι βυζαρες της. Η αλιονα εχει παχυνει σε σχεση με περισυ, εχει παχυνει ομως ολοκληρη μεχρι και το κεφαλι της και ολο το συνολο μαζι ειναι μια ζουμερη καβλα. Το μονο που με ψιλοχαλασε οτι εχει μεγαλωσει πολυ και ο κωλος της αλλα γενικα ηταν καβλωτικη σαν εμφανιση. Αυτο ομως που την κανει να ξεχωριζει σα γυναικα απο τα κοριτσακια της πιατσας, ειναι ο τροπος και η λαγνεια που σε κοιτα και χωρις να πει τιποτα ή να χοροπηδαει σα μαιμου που κανουν οι πιτσιρικες σε κανει τουρμπο να θεςνα μπεις μεσα με τα 1000. Αν την εχεις ξαναπαρει και ξερεις κι ολας ποσο καλο ειναι το φημισμενο τσιμπουκι της τοτε πρεπει να κρατιεσαι μη χυσεις πριν μπεις στο δωματιο Γλώσσα

Μεσα τωρα εκανε κανα τεταρτο να ερθει ακουγα εκανε μπανιο και μετα κατι μιλαγε στα ρωσικα με τη τσατσα,μολις τελειωσε μπηκε μεσα μου εριξε κατι λαγνες ματιες ηρθε καθισε διπλα μου και πανω που αρχισα να λεω τις μαλακιες μου τι κανεις γιατι δεν εχεις παει διακοπες κλπ. ξεκινα να με φιλα και να τριβεται πανω μου και γω επεσα με τα μουτρα στις βυζαρες Έρωτας Εκει ειδα και ποσο πολυ εχει μεγαλωσει το κεφαλι της αλλα και οι χειλαρες της και οι ματαρες της ειναι σουπερ! Μετα αρχισε να με φιλαει στο στηθος και κατεβηκε κατω οπου εκει παντα παθαινω πλακα. Λοιπον ετσι που καθεται και σε ρουφαει και σε πιανει με τα χερια απο το πλαι κατω απο τα μπουτια, ειναι λες και εισαι μια φετα καρπουζι που την κρατα στα χερια και τη γλυφει και την τρωει με ορεξη. Αυτο εμενα μου αρεσει πολυ και δεν το εχω ξανασυναντησει. Αφου εγλυψε τα παντα και τα εκανε λαμπικος και ενδιαμεσα πεσανε κατι φιλια και κατι αγκαλιες και κατι τριψιματα καβλωτικα ξαναασχοληθηκε με τον πουτσο και τον ρουφηξε με παθος μεχρι να χυσω και να τα ρουφηξει ολα.. βασικα εκει βιαστηκε λιγο γιατι εχυσα και πολυ και σταματησε να ρουφαει αλλα εγω εχυνα ακομα, τοσο πολυ με ειχε φιαξει η ατιμη. Τελος παντων της το ειπα και γελασε αλλα τι να εκανε και αυτη , ε μετα φιληθηκαμε δωσαμε ραντεβου ξανα για οποτε κατσει ντυθηκα και εφυγα αφου αρχισα να περπαταω κανονικα μετα απο που βγηκα εξω Σπασίκλας

στο παρκιν εβαλα πολυ γιατι δεν υπηρχε ψυχη στο δρομο και πηγα και με το παπι, ολη η διδυμου ρεζερβε ητανε

καθαριοτητα ε ενταξει καλα ητανε για μπουρδελο αλλα δεν ειναι και στουντιο

σιγουρα θα ξαναπαω ειμαι σταθερο πελατακι εδω και χρονια γιατι η αλιονα αμα δε σε στραγκιξει το χει σε κακο και μου αρεσει πολυ και σα γυναικα. τωρα που παχυνε μου αρεσει και περισσοτερο, Αυτη στα νειατα της πρεπει να περπατουσε και να τρακερνανε γυρω γυρω τα αμαξια

αυτα απο μενα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
anexelektos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
207
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Duke Nukem, InternationalPlayboy, Kargas14 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού