Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μελανυ νεαρη Ρουμανα γυρω στα 20-23,κλασσικη ρουμανοφατσα χωρις κατι το ιδιαιτερο,σχετικα μεγαλα βυζια αλλα πεσμενα και ομορφο αφρατο κωλαρακι.Εμφανισιακα δεν ειναι κοντα στα δικα μου γουστα αλλα δεν ειχα αλλου να παω και ειπα ας μπω στην τυχη.
50ε για γυμνο με 69

Με την εισοδο της στο δωματιο εδειχνε νυσταγμενη και χωρις να εχει ορεξη να γαμηθει οποτε προσπαθησα με διαφορες μαλακιες να σπασω τον παγο αλλα δεν...
γδυθηκε και ξαπλωσε διπλα μου στο κρεβατι περιμενοντας να δει τι θα κανω,την τραβηξα να κατσει πανω στον πουτσο μου οπου δειλα δειλα το δεχτηκε και εκανε πως κουνιεται και λιγο.Προσπαθησα να τη φιλησω αλλα τραβηχτηκε,πηγα να ρουφηξω τα βυζια της αλλα μου ειπε σιγα γιατι ποναει...απο πισω τη χαϊδευα τη σουφρα αλλα γκρινιαζε και ελεγε οχι δαχτυλα...γενικα με ξενερωσε στο διλεπτο
Ξεκινησε μια πιπα μετρια ισα ισα τον εβαζε στο στομα και σχεδον στον αερα χωρις να ακουμπαει πολυ τα χειλη της...επειδη ετσι αποκλειεται να καυλωνα την ζητησα να μου τον παιζει κιολας συγχρονως και το εκανε οποτε πηρα να ξυπναω λιγο
Τη ζητησα να στηθει στα 4 οπου εγλειψα την ομορφη σουφρα της για λιγο και μετα την ξαπλωσα για γλειφομουνι οπου ηταν εντελως απαθης,κοιτουσε το ταβανι...

Μετα γυρισαμε σε 69 οπου συνεχισα να γλειφω τον κωλο της με ενδιαμεσα δαγκωματα στα κωλομαγουλα κι αυτη συνεχισε την αδιαφορη πιπα της...ε δεν ειχε ενδιαφερον το σκηνικο οποτε τη λεω να σε γαμησω.
Με καβαλησε απο πανω οπου κουνηθηκε καλα μπορω να πω αλλα στο ενα λεπτο κουραστηκε και ζητησε να αλλαξουμεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Πισωκολλητο με ομορφη θεα την κωλαρα της αλλα στηνεται καπως βαριεστημενα σα να γερνει προς τα κατω οποτε δε μπορεις να τη γαμησεις ανετα και δεν καυλωνα ετσι οποτε την εβαλα απο κατω και τη γαμησα αργα γιατι δεν ειχα καυλωσει καθολου αλλα και παλι βαριοταν να σηκωσει και ανοιξει τα ποδια της με αποτελεσμα να μου σπρωχνει τον πουτσο προς τα κατω Κεφάλι σε τοίχο!
Τελοσπαντων ομως εκανε την υπομονη της πρεπει να παραδεχτω και μετα απο ωρα καταφερα και εχυσα και τελειωσε αυτη η τυπικη διαδικασια

Συμπερασμα...ασχετη,απειρη,χωρις καμια διαθεση γι'αυτο που κανει.Το μονο θετικο αν μπορουμε να το πουμε αυτο ειναι οτι δε βιαζεται καθολου αλλα μονο αυτο δε λεει.Σαν συνολο ειναι πεταμενα λεφτα πιστευω

Γυρισαμε και σε 69

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Μέλανυ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.308
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tzutzukos 36, sex volcano, azazel και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού